İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php dosyalara java script eklemek?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam benim bir sorum var simdi ben www.delikanlim.net/djlerimiz.htm yerinde bir java script kodu kulandim resimlerin uzerine fareyi getirdinde resim buyuyor bunun aynisi fotoalbum yerime kulana bilirmiyim? Kulaniliyorsa nereye kodu eklemeliyim veya nasil ekleye bilirim, php den cok anlayamadigim icin yapamadim. Saygilarimla...

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum sen daha neyi nereye koyucagini bilmiyorsun , hiç bilgi vermemişsin ayrıca 4images mi kullaniyorsun ,

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyi nereye koycam html de cok iyi biliyom ama maalesef php den bilgim yok eger dosya ismi yazarsaniz su buraya gelir derseniz eklerim simdi ben php fotoalbumu kulaniyorum hersey hazir orda su dedimi kulanmak istiyorum...

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pasta tarifi ister gibi bilgi istemişsin üzgünüm diger arkadaslar yardımcı olabilir belki

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pasta tarifi nedemek? Senin yazina göre sanki emir vermis gibi öruyorlar bizi soru sordum yukarda normal soru nedense ben buraya bisey yazdimda herkes sorulari ters anliyor nedeni hala anlamis degilim...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
php dosyaları aç içlerinde html kodları ara. PHP nnde temel görüntü birimi html dir.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya galiba iyi anlasamiyoruz yardimci olcak kisi bizahmet bana pm ata bilirmi yada msn adresimi alip msnde konusalim bizahmet...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5