İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php ve phpprobid konusunda

colakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php ve phpprobid konusunda bilgisi olan sürekli ve çalışa bilecekleri bir iş. İşin sürekliliği bilgi ve gelişe bilirlikle orantılı ilgilenen arkadaslarla detayları görüşe biliriz.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sanırım şöyle özetliyebiliriz PhpProBid scripti alacaksınız bunun tüm alt yapısını sağlayacaksınız kişi bu scripti çekip çevirecek öyle mi acaba ?? Doğru mu anladım ??

Artı PhpProbid aldınız mı nasıldır nedir ne değildir paylaşırmısınız acaba ??
Türkçe desteği, Template Uygulamak, Kredi Kartı ?? Bunlar ile ilgili bilginiz varsa bana ÖM atarmısınız Lütfen..

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
PhpProbid, pek çok kişi editleyip gittigidiyor temasına benzetip, xxxx adı altında 600-700 YTL ye satmakta bu scripti.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
PhpProbid, pek çok kişi editleyip gittigidiyor temasına benzetip, xxxx adı altında 600-700 YTL ye satmakta bu scripti.

Yok yahu illegal işlerle işimiz yok w**z falan bize gelmez adamlardan alalım editleyelim diyorum ama nasıldır nedir ne değildir bilgim yok adamlara mail atıyorsun cevap ta vermiyorlar..

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
probidin de kırığı düştü piyasaya kullanım olarak güzel bir çok yerde gördüm ama w-a-rez e de düştüğüne göre almayın derim

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır kesinlikle aynı anlama gelmiyor ama mareze düşen bir script oldu mu aynı sitelerden çok sayıda oluyor kendi sitenizin pek bir yeri olmuyor internet aleminde olsa da lisanslı probid kullanıcısıyım diye site kendisini belli etmiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5