phpbb sitesini editleyecek eleman

pexolas

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Nisan 2005
Mesajlar
435
Reaction score
0
merhabalar

phpbb kullanan bir forum sitem var bu site ile ilgili ufak tefek bir takım düzenlemelere ihtiyacım var. hem bu tür hazır sistemlerle aram iyi olmadığı için hem de php'ye uzak olduğum için bu işlerden biraz anlayan bir arkadaştan yardım istiyorum.
istediğim şeylerin çok basit ve bir kaç mod kurulumu ile ilgili olduğunu biliyorum.

# üyelerin mesaj yazdıkları bölümün VBulletin forumlarına benzer bir şekilde biçimlendirmeye uygun hale gelmesini istiyorum (WYSIWYG tarzı). Bir word dosyasından yada başka bir siteden kopyala yapıştır yapıldığında herşeyin aynen aktarılması gerekiyor.
# üyelerin dosya attach etmesi, resim yüklemesi mümkün olabilmeli mesaj yazarken.
# bir de minik minik bir kaç görsel düzenleme..

istediğim şeylerin basit olduğunu biliyorum.yüksek bir ücret teklif etmeyin. ödemenizi paypal yada havale ile yapabilirim. özel mesaj atınız lütfen.
 

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Nisan 2005
Mesajlar
48
Reaction score
0
Konum
Belarus/Minsk
hangi temayı kullanıyorsun peki? yani mod kurulumları temaya göre değişiyor. o yüzden ücret de değişir tabi. ayrıca bu konuda uzman olarak http://www.canversoft.net hizmet veriyor. onlara bir danış istersen.
 

pexolas

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Nisan 2005
Mesajlar
435
Reaction score
0
RedSilver adında bir tema indirdim onu kullanıyorum
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst