İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pin için kırk gün beklemek

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Pin yola çıkalı kırk gün olmuş hala elime ulaşmadı sizce biraz daha beklemelimiyim yoksa yenisinimi istemeliyim, kırk günden daha uzun sürede eline ulaşan varmı ?

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yenisini de istesen eski pin kodun ile aynı pin kodun geleceği icin problem değil. iste bence

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benimki 30 güne yaklaştı galiba ama geldi sonunda...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
"pinin hikayesi 40 gün".Azalmayamı başladı pin için beklediğimiz zaman banamı öyle geliyo

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 gune yakında benım oldu hala yok adres istanbul en cabuk oraya gelıyor sanırım takıp ettıgım kadarıyla ama hala yok

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 gün oldu hala yok yolda başına bişi gelmez inş. :p

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Pin yola çıkalı kırk gün olmuş hala elime ulaşmadı sizce biraz daha beklemelimiyim yoksa yenisinimi istemeliyim, kırk günden daha uzun sürede eline ulaşan varmı ?

Ben 4 ay bekledim gelmedi son olarak mail attım fax çekmemi istediler hesabım manuel olarak doğrulandı adres verirken posta koduna çok dikkat etmelisiniz.

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 45-50 günde geldi yeni istedim gelmeden yenisi 15-20 günde gelmişti

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben iki sefer pin istedim ikiside henüz elime ulaşmadı en son çare olarak son pin isteyişimde adres değiştirdim 1 hafta sonra elimdeydi.. gerçekten posta kodu ve adresin açık olması çok önemli.. hala istediğim eski 2 pin nerelerdedir diye merak eder dururum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5