İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PKK gazetesini kuran, KanalTürk'lü çıktı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yok zaman da yazması belge ama arkadaşın gösterdikleri iftira.

diyorum takmicaksınız bunları :)

Katılıyorum sana :) bir konuyu belgelerle desteklemedikce tartışmanın bir anlamı yoktur ihtimalden öteye de geçmez ama belgeler tarafsız ve güvenilirliği tespit edilmiş bir kurumdan yapılmalıdır. Yargı vs gibi..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu başlığın niye açıldığı belli oldu ;

Türkiye’nin yeni ‘fetret’ dönemi, ılımlı İslam, F.Gülen ve AKP
Merdan YANARDAĞ
341.jpg

gerisini sayfadan okuyabilirsiniz...
http://www.tuncayozkan.com/yazar.php?yazarlar_id=197

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Başlığın açılma nedeni; Kanaltürk üst-düzey yetkilisi ve PKK yayın organı arasındaki ilişkiyi açıklama.

Eğer siz (Mywedding) başlığa bu mesajları iyi-niyetle eklemekteyseniz lütfen ayrı bir konu açın, konu dağılmadan oradan devam etsin.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Başlığın açılma nedeni; Kanaltürk üst-düzey yetkilisi ve PKK yayın organı arasındaki ilişkiyi açıklama.

Eğer siz (Mywedding) başlığa bu mesajları iyi-niyetle eklemekteyseniz lütfen ayrı bir konu açın, konu dağılmadan oradan devam etsin.

eklediğim link direk konuyla alakalı , ayrıca siz ne kadar iyiniyetliseniz, bende okadar iyiniyetliyim.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Gemlikli zaman ve haber7 tarzı siteler dısında resmi bir dayanağın var mı bende merak ediyorum gerçekten ? Bu örnekler farzedelim Aydın Doğan bir konuda şuçlu ve kanal d üzerinden kendini temize çıkarmaya çalıyo örneği gibi de anlaşılabilir. Ve eğer kanal türk pkk kökenli bir adamı bünyesinde çalıştırıyorsa yazıklar olsun çünkü kanal büyük oranda insanların gözündeki karanlık perdelerin açılmasını sağladı önemli bir kanal benim için...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu ilişkiden neden bazıları rahatsız oluyor acaba? Çok yazık çook :(

neden rahatsız olalım ki eğer böyle bir durum varsa bizde kınarız o kanalı referans veren yayın organları bu konuda taraflı olduğu için inanmadım ben şahsen. Olaylara dar ve tek bakış açısıyla bakanlar her zaman yanılırlar gerçekler mutlaka açığa çıkar güneşin balçıkla sıvanamayacağı gibi ..

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden rahatsız olalım ki eğer böyle bir durum varsa bizde kınarız o kanalı referans veren yayın organları bu konuda taraflı olduğu için inanmadım ben şahsen. Olaylara dar ve tek bakış açısıyla bakanlar her zaman yanılırlar gerçekler mutlaka açığa çıkar güneşin balçıkla sıvanamayacağı gibi ..

Yahu ortada fotoğraf var kardeşim, 2 gün oldu adam çıkıp itiraz de etmedi. Kalkıp konuyu ne hale getirdiniz? Fethullah Gülen ile niye bağdaştırıyorsunuz? Hayret birşey ya. Adam hakkındaki davalardan beraat etmiş, siz Zaman Gazetesi'ndeki bir haberi illa onunla bağdaştırmak ve suçluymuş gibi göstermek için çaba gösteriyorsunuz. Geçin artık bunları, ilerleyin biraz. "Böyle vatan sadece bizimdir, din sadece bizim tekelimizdedir" tarzı yazışmalar ve saldırgan üslubu bir kenara bırakın. @Mywedding, sevmiyor ve inanmıyor olabilirsin ama yeter bu kadar provokasyon yaptığın. Bölmekten bıkmadın mı? İnsanları kutuplaştırmaktan bıkmadın mı? Lütfen ya, lütfen. Sıkıldım artık senin bu bölücü iletilerini görmekten.

Haber yayınlandı, ortaya kanıt kondu. 2 gün geçti üzerinden, Merdan Yanardağ çıkıp itiraz bile etmedi. Tekzip bile göndermedi, mahkemeye dahi başvurmadı. Bu da haberin doğru olduğunu gösterir. Merdan Yanardağ bile kendini savunmazken, siz çıkıp neyi savunuyorsunuz böyle ateşli ateşli onu anlamıyorum? Kimse sizin değerlerinize, kutsal kabul ettiğiniz şeylere saldırmış değil. Merdan Yanardağ'ın kim olduğu ve durumu ortadadır. Kanal Türk'ü seviyor olabilirsiniz ama bu onların %100 doğru olduğu anlamına gelmez ki. Adam zamaında PKK'nın yayın organında yazı işleri müdürlüğü yapmış. Savunulacak ne yönü var Allah aşkına bunun?

Lütfen, istirham ediyorum konuyu saptırıcı lietiler göndermeyin ya da konuyu farklı noktalara çekmeye çalışmayın. Lütfen...

Saygılarımla.
Kerem

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Seninle tartışmayacağım kerem yazdıklarımı ya okumuyorsun yada anlamak istemiyorsun siyaset forumuna çevirdik burayı zaten..Gülen konusunu da ben açmadım ...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
tehditlerinizden gına geldi artık , forumda resmen terör estirmeye başladınız , forumda yazdıklarınıza , cevap verenlere tahammülünüzde yok , madem cevap verilmesini kaldıramıyorsunuz bari yazmayın ...

ayrıca sizin verdiğiniz habere benim itirazım yok...aşağıdaki yazıda bu konuyla alakalı olduğundan yazdım..
bu başlığın niye açıldığı belli oldu ;

Türkiye’nin yeni ‘fetret’ dönemi, ılımlı İslam, F.Gülen ve AKP
Merdan YANARDAĞ
341.jpg

gerisini sayfadan okuyabilirsiniz...
http://www.tuncayozkan.com/yazar.php?yazarlar_id=197

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tehditlerinizden gına geldi artık , forumda resmen terör estirmeye başladınız , forumda yazdıklarınıza , cevap verenlere tahammülünüzde yok , madem cevap verilmesini kaldıramıyorsunuz bari yazmayın ...

ayrıca sizin verdiğiniz habere benim itirazım yok...aşağıdaki yazıda bu konuyla alakalı olduğundan yazdım..
Konuyu başka yere çeken sen
Konuyu Kaşıyan sen
Tahrik eden sen
Tehdit edeni açıklamanı rica ediyorum. Lütfen

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
şu forumda mesajlarında takdir ettiğim kişiler Gemlikli,egitimsart, Ke[R]eM arkadaşlar gerçekten hepiniz pırlantasınız değerlerimize sahip çıkıyorsunuz inanın mesajlarınızı takdirle okuyorum size katılmayan arkadaşların mesajların ibretle ve utançla okuyorum.

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen teşekkür ederim ama gerçekten samimiyetine inandığım kişilerle önce pm den görüşüyorum. Bunu bazı arkadaşlarım iyi bilirler.Mümkünse önyargısız konuşmaya çekiyorum. vitrine konuşunda samimiyet gidiyor. burası benim en son konuştuğum yer inanın. Öğle değilmi sayın ...... ler ve hanımefendiler:)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
şu forumda mesajlarında takdir ettiğim kişiler Gemlikli,egitimsart, Ke[R]eM arkadaşlar gerçekten hepiniz pırlantasınız değerlerimize sahip çıkıyorsunuz inanın mesajlarınızı takdirle okuyorum size katılmayan arkadaşların mesajların ibretle ve utançla okuyorum.

sen suna siyasi anlamda düşüncelerinize katılıyorum desene niye lafı dolandırıyorsun :)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Fethullah Gülen'i sevsek, zaman gazetesi okumak zorunda bırakılan talebelerinden olsak bizde mücevher vitrinindeki pırlantalardan olur muyuz?:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5