İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pop-up Yasakmı?

H

hostcu1

Misafir
arkadaşlar içinde adsence reklmaları olan bi siteye başka sitelerden pop açılması yasakmı?

H

hostcu1

Misafir
valla hiç bi fikrim yok pop-up açan siteler kapanıyoda birer birer ondan sordum

V

vєga

Misafir
full screen açıyorsan tehlikelidir ama normal pop-up dan sorun çıkmaz

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu1' Alıntı:
valla hiç bi fikrim yok pop-up açan siteler kapanıyoda birer birer ondan sordum
öyle birşey imkansız, adam bana kıllığına sitesinden pop-up açar, sonra adsense'e bi ihbar maili atar ( malum bizim insanımız çok sever böyle şeyleri) banlanırsın. Olmaz öyle şey

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesmekes' Alıntı:
öyle birşey imkansız, adam bana kıllığına sitesinden pop-up açar, sonra adsense'e bi ihbar maili atar ( malum bizim insanımız çok sever böyle şeyleri) banlanırsın. Olmaz öyle şey
çok saçma bir mantık.
adam w-a-r-e-z site açar senin reklamları koyar, sonra adsense'e bi ihbar maili atar ( malum bizim insanımız çok sever böyle şeyleri) banlanırsın. evet olur böyle şey. aynı şekilde bunu da atabilir :D

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
çok saçma bir mantık.
adam w-a-r-e-z site açar senin reklamları koyar, sonra adsense'e bi ihbar maili atar ( malum bizim insanımız çok sever böyle şeyleri) banlanırsın. evet olur böyle şey. aynı şekilde bunu da atabilir :D

Neresi saçma anlatır mısın ? Nette böyle adilik yapma potansiyeline sahip ne kadar manyak var haberin var mı? Adsense buna bir önlem alamıyorsa bu adsense in saçmalığıdır.

I

iyiyureklim

Misafir
slm

Lütfen cevap verirken Bence,Sence değilde söyle cevap yazın.

BIR YABANCI SITEDEN YABANCI BIR SITEYE POPUP AÇMAK NORMAL

BIR TURK SİTESİNDEN YABANCI SİTEYE POPUP AÇMAK YASAKTIR...

Sebebi şu :

bir reklam veren tisort,çiçek,ilaç,saat,araba satmak için internetten googleye reklam veriyor Amacı para vererek para kazanmak.

Bir türk useri o reklama tıklayınca Sizce Satın alıyormu ?? Müşteri Kazanamıyor Siz kazanıyorsunuz...

Musteri googleye mail atıyor şikayetci bu durumdan gelir gelmiyor Google inceleme yapiyor Hangi sitelerde yayınlanmış ise reklamları KOVUYOR. Bunun için defalarca google diyorki adsense için site yapmayın. Ama Kaliteli bir yabanci siteniz olur.Hiti yuksektir.Baska bir yabanci siteye popup açarak gelirinizi yukseltebilirsiniz.Reklamlara Tıklayan BILINÇLI KULLANICIDIR. Turk sitesinden açarsanız Genellikle Abazalar tıklar Manken sitesinden açarsınız açılan sitede reklamları kırmızı renkte yapin Tamamdir.

Yabanci hit zor diyorsanız doğru.
Turk reklamı az veriyor diyorsanız Mecbursunuz...

Ben boyle devam edecegim diyorsanız Unutmayın ki Hergun Hesabiniza bakarken atılma riskiniz var!...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesmekes' Alıntı:
Neresi saçma anlatır mısın ? Nette böyle adilik yapma potansiyeline sahip ne kadar manyak var haberin var mı? Adsense buna bir önlem alamıyorsa bu adsense in saçmalığıdır.
evet bu adsense in saçmalığı ve önlem alamıyor. başkalarının kodunu ben illegal bir siteye koyarsam ve şikayet edersem %100 atılır.

bence popup yasak değil ama google bu, mühür onda ve süleyman o. isterse gözünün üstünde kaşın var diye bile atabilir.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
çok saçma bir mantık.

Google diyor ki ; " Ben sisteme cok kucuk bir ek yazarak sadece ekli olan kanallarda o kullaniciya ait adsense kodlarini aktif edebilirim, baskasi senin sitendeki kodu alsa da seni attirmak icin bu sekilde ayirt edebilirim. Ama ! YAPMIYORUM. Niye yapayim ki ? Yaparsam daha az sitede gosterim olacak ve sen gozumdeki kiymetsiz uyemi atmak icin bahanem olmayacak. Cunku ben uyelikten attigim kisinin bakiyesindeki paraya el koyuyor yazdigim gibi reklamina tiklayan firmaya da para odemesi yapmiyorum. Boylelikle ben bir kisi attigimda 1 kazanacagima 100 kazaniyorum. Keyfimden mi surekli birilerini atiyorum saniyorsunuz ... "

Google 'nin bu kadar turkcesi yok ben onlarin adina tercume ettim. Varsa aksini idda eden beri gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5