İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR 3 - 1,5K hitli siteden reklam alımı var

mustafabedir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulunduğu Yer : Sidebar (Yan Menü) Boyut : 250×250 Fiyatı : 20 TL/Aylık
—————————————–
Bulunduğu Yer : Sidebar (Yan Menü), Ana Sayfa Boyutu : 125×125 Fiyatı : 15 TL/Aylık
—————————————-
Sponsor Yazı : 20 TL/ Bir sefer
—————————————-

Site : WebAilesi
PR : 3
Alexa : 697 K (9 Kasım)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bir an düşündüm ancak reklam alanları çok karışık. Twitter, facebook beğen butonu vs gibi tonla şey arasında verilecek bannerın farkında bile olmaz insanlar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tavsiye: sitede reklamdan başka şeylerde olsun. Bu resmin haricinde sağ sidebarda 125*125 reklam alanı, bide post sonunda iki adet büyük kare reklam alanı daha var. Sağ sidebarda altlarda bir reklam daha var.

Siteye giren ziyaretçiler kaç sn kalıyor sitede ? Analtcs veya flash counter ile bir ölçün üstadım, çok büyük bir oran girdiği gibi çıkıyordur siteden. 9 reklam çok fazla bu siteye, ulusal gazetelerin haber siteleri bile post sayfalarına bu kadar reklam olmuyor.

Bence hepsini kaldırın, sadece burdan gelecek reklamları ekleyin, hitiniz güzel, pr de var sanırım, konu başlığınıza ekleyin site pr nizi, talipler gelecektir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5