İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr Güncellemesi Başladı

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
o kadar pr için texr reklam vermiştim boşa gitti.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar PR güncellemesi benim kanımca olacak çünkü siteerlerimin sıralamasında hiç değişiklik olmadı hatta yeni açtığım bir iki site yerinde sayıyor. normalde PR güncellemesi olup hitlerinin artması gerekiyordu uzun süre olmasına rağmen hala yerlerinde sayıyorlar. Bu da google ın arama sonuçlarını fazla değiştirmediğini gösteriyor. toolbar a yansır yansımaz bilemem ama PR güncellemesi eninde sonunda olacak.

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiçbi tik yok, sanirsam bu haberde yalan geldi bana açıkcası 2 aydir pr'ler güncellenecek hani nerde? :D

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hala sıkılmadınızmı ya? Onlarca forumda yüzlerce konu açıldı. Habire başa dönüp dönüp aynı şeyleri konuşuyorsunuz. Ben okumaktan sıkıldım siz yazmaktan sıkılmadınız :))) Takmayın kafanıza google bişey biliyorki yapıyor, niye bukadar büyütüyosunuz anlamıyorum

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar PR güncellemesi benim kanımca olacak çünkü siteerlerimin sıralamasında hiç değişiklik olmadı hatta yeni açtığım bir iki site yerinde sayıyor. normalde PR güncellemesi olup hitlerinin artması gerekiyordu uzun süre olmasına rağmen hala yerlerinde sayıyorlar. Bu da google ın arama sonuçlarını fazla değiştirmediğini gösteriyor. toolbar a yansır yansımaz bilemem ama PR güncellemesi eninde sonunda olacak.
pr güncellemesi ile hitin alakası yok, sadece toolbardaki değer değişiyor. anlık pr saatlik veya günlük değişebiilir; hitinizi bu belirleyebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5