İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR1 190K index (Satılık Güncel Genel Forum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Site adresi : Lütfen Pm
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Forum
Günlük hit sayısı : 600
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1Yaşında Pr1 (0 çıkışli)
Hosting dahil midir: Evet dahildir, 7Ay süresi vardir.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:yok

Domain Mart 2011'e kadar uzatıldı.3 4 gün oldu uzatalı.1gün önce Pr4 pr5 pr6 pr7 pr8 backlinkler kasılmıştır.Yakın zamanda görülecektir.(görülmediği takdirde ücreti geri iade alırım!) 35Tl karşılıgında aldıgım 1yıllık hostingde dahildir.Gelecek pr2 olarak görünmektedir.Hiç link satışı yapmadım,yapmaya müsaiddir googlede index bakımından iyi yerdedir.Yapacağiniz tek şey güncel tutmak olacaktir.Hit almaya elverişli hale getirildi:) Kredi kart borcu dolayısıyla satılıktı, Ödeme gelmeyince tekrar konu açmak zorunda kaldım.Masrafsiz forum:) iyi forumlar..

Fiyat : 90Tl'dir (pazarlık yoktur)

Ödeme : Garanti,Ptt..

Olcayy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Forum gerçekten güzel sade ve hoş kullanıcılarda emek harcamışlar. 10 gün önce kadar index bu forumu aldım eğer almamış olsaydım yada maddiyat yeterli olsaydı alırdım. Ama yinede talibim eğer ayın 25ine kadar satılmazsa belirttiğiniz fiyattan alabilirim.Hayırlı satışlar

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Forum gerçekten güzel sade ve hoş kullanıcılarda emek harcamışlar. 10 gün önce kadar index bu forumu aldım eğer almamış olsaydım yada maddiyat yeterli olsaydı alırdım. Ama yinede talibim eğer ayın 25ine kadar satılmazsa belirttiğiniz fiyattan alabilirim.Hayırlı satışlar
Teşekkürler dostum.Sitende hayırlı olsun.Kısmet artık bakalim:)

Pm atan arkadaşlar, dönüş yapıldi..

HARRY KEWELL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende onu dusundum fakat 5 bin uyesı varda nıe reklam yok anlam veremedım :(

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Reklam olayı size çok komik gelebilir.Lakin, şahsi düşüncemdir : Ben adtech,adport vs gibi firmalardan reklam almam yayınlamam.Neden ? yasakpara siteleri absürt site reklamlari gibi bana göre zararli olan sitelerin yayınından gelecek para bana gelmesin:) Bunun yerine ben, iyinet ailesinin 2adet bannerını Ücretsiz/Şartsiz yayınlamayı terchih ettim.Ordan gelecek 5 15lira yerine 2 iyinet üyesinden gelecek Allah razi olsunu tercih ettim.Saçma gelebilir ancak, düşüncem bu şekil oldu:)

HARRY KEWELL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dusuncenıze saygılıyım...GONUL ISTERKI 90 LİRAM OLSUN VE BOLE SITEM OLSUN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5