İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr4 Gov.tr Backlink

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hostbursa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site pm ile verilecektir.
Site pagerank değeri : 4
Dmoz Kayıtlı mı : Evet
Alexa Rank : 7,715,081
İstenen Ücret : aylık: 20TL / 3 aylık 50 TL
Kabul edilen linkler :
Ödeme Şekli : iş bankası

Moderatör tarafında düzenlendi:

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
gov.tr'ye backlink alınmasına etik görmüyor ve illegal olduğunu düşünüyorum.

Hostbursa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle İllegal Değildir Konu Guncel Son 2 Link

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
sen kimin malını kime satıyorsun ya,o devlet siteleri bizden kesilen vergilerle açılmıyor mu ve siteler devlet malı sayılmıyor mu ??

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
hasan abi de cevap yazdığına göre olay yasalmış,vergi kaçıranları daha iyi anlıyorum.en basitinden vergilerimizle açılacak sitelerden adamlar link satıp para kazanıyorsa diğer vergilerimizle kimlerin cepleri doluyor kim bilir.linki satana da alana da hakkımı helal etmiyorum

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
hasan abi de cevap yazdığına göre olay yasalmış,vergi kaçıranları daha iyi anlıyorum.en basitinden vergilerimizle açılacak sitelerden adamlar link satıp para kazanıyorsa diğer vergilerimizle kimlerin cepleri doluyor kim bilir.linki satana da alana da hakkımı helal etmiyorum

Özel mesajı raporuna binayen istedim bunu öncelikle belirteyim. Olayda heklink yoksa benim bildiğim kadarı ile herhangi bir yasak sözkonusu değil. Zira domain içinde ücret ödeniyor hostu içinde.

Vergi kaçırma ile bunun ne alakası var ? Senin benim verdiğim vergi ile yaptırılıp daha sonra devletin bize yeniden ücret karşılığı sunduğu hizmetlere binlerce örnek verebiliri. Yollarda bizim vergilerimizle yapılıyor ama gişelerden para kesiliyor ? Çoğu webmaster baktıkları sitelerden ücreti link satışı yaparak kazanıyır. Ayrıca legal olarak ekleniyorsa link tutarlı bi vatandaş olarak istersin makbuzunu.

Konu sahibi arkadaştan , siteyi özel mesaj olarak göndermesini bekliyorum.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hiçkimsenin ticaretine engel olmak istemem, arkadaşı da tanımam, konunun yasal boyutunu şöyle özetleyeyim, backlink için alınan ücret gov.tr uzantılı kamu kurumu adına gelir olarak alınacaksa sorun yok diye düşünüyorum, amma velakin gov.tr uzantılı web sitesini yaptınız, ilgili kurumun bilgisi olmadan baclink alıyorsanız ve bu ücretleri kendi adınıza ve hesabınıza talep ediyorsanız başınıza iş alırsınız.
bence gov.tr uzantılı bu tip baclink ticareti buraya yakışmıyor.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
hiçkimsenin ticaretine engel olmak istemem, arkadaşı da tanımam, konunun yasal boyutunu şöyle özetleyeyim, backlink için alınan ücret gov.tr uzantılı kamu kurumu adına gelir olarak alınacaksa sorun yok diye düşünüyorum, amma velakin gov.tr uzantılı web sitesini yaptınız, ilgili kurumun bilgisi olmadan baclink alıyorsanız ve bu ücretleri kendi adınıza ve hesabınıza talep ediyorsanız başınıza iş alırsınız.
:alkış::alkış::alkış: Ağzına sağlık,söylemek istediğimi benden daha güzel anlatmışsın hocam

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Özel mesajı raporuna binayen istedim bunu öncelikle belirteyim. Olayda heklink yoksa benim bildiğim kadarı ile herhangi bir yasak sözkonusu değil. Zira domain içinde ücret ödeniyor hostu içinde.

Vergi kaçırma ile bunun ne alakası var ? Senin benim verdiğim vergi ile yaptırılıp daha sonra devletin bize yeniden ücret karşılığı sunduğu hizmetlere binlerce örnek verebiliri. Yollarda bizim vergilerimizle yapılıyor ama gişelerden para kesiliyor ? Çoğu webmaster baktıkları sitelerden ücreti link satışı yaparak kazanıyır. Ayrıca legal olarak ekleniyorsa link tutarlı bi vatandaş olarak istersin makbuzunu.

Konu sahibi arkadaştan , siteyi özel mesaj olarak göndermesini bekliyorum.

Hasan abi o devlet sitelerinin domainlerin,hostlarının parası nerden çıkıyor?

:alkış::alkış::alkış: Ağzına sağlık,söylemek istediğimi benden daha güzel anlatmışsın hocam

Peki benim demek istediğim neydi ?

Özel mesaj gelmediği için konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5