İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR5, 17000 tekil hit, oyun sitesi, uygun reklam alanları

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
URL: http://games.lg.web.tr
PR: 5
Tekil hit: 17000/gün (ortalama)
Hit dağılımı: %75 Google, %25 diğer siteler.

Bu haftasonu (22 Temmuz) izne çıkıyorum. O yüzden aşağıdaki reklam seçenekleriyle ilgileniyorsanız, engeç Cuma (21 Temmuz) günü ödeme işlemini yapacak şekilde benimle irtibata geçiniz.

Seçenek 1:
Satıldı
Reklam tipi: 468x60 banner
Reklam yeri: Tüm sayfalarda sabit olarak gösterilecektir. İçeriğin üzerindeki 468x60 banner alanı.
Durumu: 25 Temmuz 2006'da boşalacaktır.
Ücret: 100ytl/ay

Seçenek 2:
Reklam yeri: Tüm sayfalarda sabit olarak gösterilecektir. Anasayfada en yeniler, en iyiler... kutularının altında, altsayfalarda ise oyun altlarında.
Durumu: Banner alanı şu an uygun
Ücret: 75ytl/ay

Seçenek 3:
Reklam tipi: 780x30 sticky banner
Reklam yeri: Tüm sayfalarda sabit olarak gösterilecektir. Üstteki navigasyonun hemen altında
Durumu: Banner alanı şu an uygun
Ücret: 75ytl/ay

Seçenek 4:
Satıldı
Reklam tipi: Text reklam (1 adet)
Reklam yeri: Tüm sayfalarda gösterilecektir. Üstteki navigasyonun altındaki 5 kutudan rasgele birinde. (max. 40 harflik açıklama ve URL ile birlikte yayınlanacaktır)
Durumu: Şu an için uygun
Ücret: 20ytl / ay veya 40ytl / 3 ay

Ödeme:
İş Bankası veya Yapı Kredi Bankası'na Havale/EFT

Notlar:
- İllegal içeriğe sahip olan siteler kabul edilmeyecektir.
- Banner alanlarının gönderdiği hiti lütfen sormayın. Çünkü bu bilgiyi tutmuyorum. Ayrıca şimdiye kadar buradan birçok kişiyle çalıştım. Hepsi de memnun kaldılar.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit: Varmış. 780 x 30 olan yerde bir indirim yapabilmen mümkün mü acaba? Eğer uyarsa Msn adresini pm ile gönderirsen sevinirim.
Teşekkürler.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Edit: Varmış. 780 x 30 olan yerde bir indirim yapabilmen mümkün mü acaba? Eğer uyarsa Msn adresini pm ile gönderirsen sevinirim.
Teşekkürler.

Genel olarak yazıyorum; fiyatlar uzun süredir uyguladığım fiyatlardır. O yüzden indirim yapmıyorum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Levent bu forumda tanışıp iş yaptığım ve memnun olduğum iki kimseden birisin
birisi haksever
diğeri de sizsiniz.
Reklam bütçem bitti fakat sizinle ileride tekrar (link veya banner veya her ikisi şeklinde) çalışacağım inşaAllah

Görüşmek dileğiyle

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
levent' Alıntı:
Seçenek 1:
Reklam yeri: Tüm sayfalarda sabit olarak gösterilecektir. İçeriğin üzerindeki 468x60 banner alanı.

Bu alan için anlaşmıştık zaten daha önceden. ek olarak "Kral Oyun" title ı ile text link de istiyorum bi güzellik yaparsın artık :) ödemeyi bugün EFT ile yapacağım. gün içinde hesapta olur. ne kadar havale edeyim?
http://www.kraloyun.tv
http://www.kraloyun.tv/banner.gif

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Re: sertac82
PM gönderdim

Re: TRinsanRehberi
Teşekkür ederim. Ben de sizinle çalıştığıma memnun oldum.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seçenek 4:
Reklam tipi: Text reklam (1 adet)
Reklam yeri: Tüm sayfalarda gösterilecektir. Üstteki navigasyonun altındaki 5 kutudan rasgele birinde. (max. 40 harflik açıklama ve URL ile birlikte yayınlanacaktır)
Durumu: Şu an için uygun
Ücret: 20ytl / ay veya 40ytl / 3 ay

Seçenek 4 sahibini buldu
Diğer alanlar için PM lerinizi bekliyorum.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seçenek 1:

Seçenek 1 de sahibini buldu
Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5