İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr5 Karşılıklı Dizinlerim (2 Adet)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Site eklemek için girdim fakat sadece bir kategori mevcut. Sanırım şuan kategorileri açıyorsunuz Bitince yazarsanız bizlerde ilgili kategoriye ekleriz.

Teşekkürler.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerekli kategoriler eklendi. link ekleyenler link eklediklerini belirtebilirler.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerinizi ekleyen arkadaşlar, kategorileri inceliyorum. yardımcı olmanız açısından buraya olmayan kategorileri yazabilirsiniz.

ben kategoriyi ekler + sitenizi o kategoriye taşırım.

eballi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane sitemi ekledim burayada yazdım yazım silinmiş vede sitelerim sende onaylanmamış bu konuyla ilgilenirsen sevinirim teşekkürler

eballi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aramalarda cıkmıyorduda yenı eklenenlerde gordum sıtelerımı teşekkur ederım bir site daha eklemeye calsıyorum ama eklendı onayı hala gelmedı... geldıysa kabul edersen sevırınım qproje.com

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aramalarda cıkmıyorduda yenı eklenenlerde gordum sıtelerımı teşekkur ederım bir site daha eklemeye calsıyorum ama eklendı onayı hala gelmedı... geldıysa kabul edersen sevırınım qproje.com

bu link dizini karşılıklı bir dizin. verilen karşılıklı linki eklemediğiniz takdirde siteyi kaydedemezsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5