İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Haber Scripti ( 150 TL )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dorylaion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlarda php nin iyice ayağa düştüğünü ve 2 satır fonksiyon öğrenenin ve süslü bir site açıp kendini kurumsal firma gibi gösterip, script pazarladığını maalesef içim yana yana görmekteyim. Bundan 5-6 yıl öncesinde böyle bir yazılımın değeri 2500 - 3000 tl ler arasında idi. Bu durum gerçekler içler acısı ama hiç kendimi kasmaya niyetim yok ve bu pazarda yerimi alacağım, meslekdaşlarım 100 yemi düştü ben 50 yapacam. 50 emi düştü 25 yapacam, çok kafam bozulursa bedavaya bile verecem söz veriyorum. evet başlığı yanlış görmüyorsunuz sadece 150 TL ye ben bu scripti veriyorum. Sistem özelliklerini meslekdaşlarım gibi ballandıra ballandıra sayfalarca yazmaya gerek görmüyorum. Görünen köy klavuz istemez diyorum. Sadece şunu söyleyebilirim. Manşet resim ebatları hurriyet.com.tr ve milliyet.com.tr baz alınarak tasarlanmıştır. Yani buradan alacağınız resimler ince uzun durmayacaktır + sınırsız kategori + her kategoriye sınırsız gösteri kutusu yani 2 güncel 4 geçmiş haber kutusu tahsis edebilme.

Bu fiyata dahil harici yapacağım hizmetler.

1. Sitenize özel logo tasarım
2. Zevkinize göre 1 adet komple tema tasarımı
3. istenilen yerlere reklam alanı açma
4. Enalttaki footer ı sizin isteğinize göre kodlama

Şimdi geleyim asıl sürprize. Eğer hostingi benden alırsanız 100 TL ye kuracağım. Evet yine yanlış görmüyorsunuz. Böyle bir script zaten aylık 100 TL lik bandwith harcar. Buda ne demek script bedava demek. Bu fiyata dahil vereceğim harici hizmetler yine

1. Sitenize özel logo tasarım
2. Zevkinize göre 1 adet komple tema tasarımı
3. istenilen yerlere reklam alanı açma
4. Enalttaki footer ı sizin isteğinize göre kodlama

Vereceğim hosting özellikleri
Türkçe C panel
2 GB alan
10 GB Bandwith
Türkiye Location
Sınırsız Mail
Sınırsız Subdomain
Antikangal

Teknik desteğimdende hiç kuşkunuz olmasın günün enaz 12 saati msn im açıktır her daim. Hiç bir zaman meşgul olmam hep müşterilerimle ilgilenirim. Şahsi siteniz niye kapalı diye soracak olanlarada şimdiden cevabımı söyleyeyim. Tam bir tasarım harikası üzerinde çalışıyorum. Çok yakında hizmete girecektir.

PM lerinizi bekliyorum. Saygılar.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Param Olsa Alırdım Arkadaşım ...
Güzel Script Kolay Gelsin...

domdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanki biraz fazla esinlenilmiş gibi geldi (fazla yüklenmemek adına başka birşey söylemiyorum).

Dorylaion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanki biraz fazla esinlenilmiş gibi geldi (fazla yüklenmemek adına başka birşey söylemiyorum).

Yüklen kardeşim niye çekiniyorsun. Senin ne diyeceğini ben şimdiden adım soyadım kadar iyi biliyorum. Benim çekincem yok, sana verebilecek cevabım olmasaydı zaten yayına vermezdim scripti.

domdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Synews? :peh:

Ekleme: CSS etiketleri bile aynı hatta ikiside 809px genişliğinde ne hikmetse (hani 810, 800 veya 780 değil!!!) :)

Dorylaion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Synews? :peh:

Ekleme: CSS etiketleri bile aynı hatta ikiside 809px genişliğinde ne hikmetse (hani 810, 800 veya 780 değil!!!) :)

css etiketleri internette sebil gibi + scriptlerde sebil gibi özellikle kımıldatmadım 1 mm bile, ben buyum kardeşim sağdan soldan aldığım çok şey var. sıfırdan icat etmedim ben bunu aynen diğerleri gibi bir şahsiyetim. bu scriptin içinde synews var fth var haber-sistemi v4.0 var, hurriyet.com.tr manşet css i var daha sayayımmı. Varda var. Hiç olmazsa ben dürüstüm, başkaları gibi göğsümü kabarta kabarta hap yap para kap peşinde değilim. Diyorumki istekleriniz doğrultuda bütün desteği veriyorum istediğiniz eklentileride kodlayacam diyorum, varmı daha ötesi.

domdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
css etiketleri internette sebil gibi + scriptlerde sebil gibi özellikle kımıldatmadım 1 mm bile, ben buyum kardeşim sağdan soldan aldığım çok şey var. sıfırdan icat etmedim ben bunu aynen diğerleri gibi bir şahsiyetim. bu scriptin içinde synews var fth var haber-sistemi v4.0 var, hurriyet.com.tr manşet css i var daha sayayımmı. Varda var. Hiç olmazsa ben dürüstüm.

Programlama bildiğinize emin misiniz? (bu da son cevabımdı)

Ekleme: İyi satışlar.

yalmanmfp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
? ? ?

sen coder olsan bu kadar iddalı olmazdın scriptin toplama oldunu zaten söylüyorsun demekki kodlarda uzman değilsin bu script profesyönel olamaz kardeş yeni başladını düşünüyorum. bu işe eyer para kazanacaksan wp joomla ve benzerlerine tema yap ama onlarıda çalıntı kullanma şablon kullan ama sen resmen çalıntı scriptler yapıyosun ve profesyonel diyosun ? bence konuyu sil arkadaştan özrünü dile ve bişeyi çalıyosanda sadece şablon niteliğinde kullan lütfen.
:NOT: bu scipt sadece senin eserin olsabile hiç nitelikli olmadını sevmedimi ve kullanılmayacağını belirtmek isterim

Dorylaion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Script synews scripti

Vallahamı yemin et, yani ben şimdi hırsızmı oluyorum :ağla:

İllaki bana ftp nin ss ini çektirdiniz ya alın bakın bakalım synews miymiş çok biliyorsunuz ya. Sorsam 1 satırlık metayı googleda ararsın.

haber_scripti.jpg

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu arkadaşlar susayım susayım diyorum yine susamıyorum.
"Esinlendim" dediğin haber sitesini bir yerlere getirebilmek için ben ve arkadaşlarım geceli gündüzlü senelerce çalıştı. Dünyanın parası harcandı.

Şimdi de sen kalkmış bu tasarımın aynısını 2-3 fonksiyon ekleyerek satışa çıkarıyorsun. Ne diyeyim. Piyasa bozuktu, artık yerlerde sürünüyor. Yakında bakkalda da web tasarımı yapılacak.

Dorylaion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu arkadaşlar susayım susayım diyorum yine susamıyorum.
"Esinlendim" dediğin haber sitesini bir yerlere getirebilmek için ben ve arkadaşlarım geceli gündüzlü senelerce çalıştı. Dünyanın parası harcandı.

Şimdi de sen kalkmış bu tasarımın aynısını 2-3 fonksiyon ekleyerek satışa çıkarıyorsun. Ne diyeyim. Piyasa bozuktu, artık yerlerde sürünüyor. Yakında bakkalda da web tasarımı yapılacak.

Ya güzel kardeşim bende onu diyorum zaten benim savaşım bu tarz namertliklerle. Benimde scriptlerim mareze düştü. 7 kişilik coder ve grafiker ekibim dağılmak zorunda kaldı. Niye işte bu mantalite yüzünden ve sonuna kadar sana hak veriyorum resmen yerlerde sürünüyor ayıptır yazıktır günahtır. Başkada bişey demiyorum. 2 tane kendime ait serverim var biri illegal absürtvari işler için kullandığım server Amerikada. Diğeri kurumsal sistemlerin bulunduğu serverim Ankara'da, Benim derdim para kazanmak değil, Allah'a şükür halim vaktim yerinde. Sizinde emeğinizi hiç etmek gibi bir derdim hiç yok olamazda. Millet daha php nin ilk satırının nasıl başladığını öğrenmeden ioncube decoder i indiriyor, ne demek istediğimi çok iyi anladın sanırım. Ama bu çapulcularada meydanı boş bırakmayacam yeter artık. Türkiye'deki webmaster lik sistemi artık bu olduysa, kartvizit fiyatına içerik yönetimli scriptler havalarda uçuşuyorsa eğer, bende bu sistem çarkının en güçlü dişlisi olarak yerimi almaya çok kararlıyım. Kimse kusura bakmasın.

OnurMazlum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuya yazacagım son mesajdır .
http://www.dorylaion.com/scriptler/haberscripti/templates/default/css/slide.css : senin site divler SY ile başlamış SY sysoftun ilk 2 harfi adamlar o yüzden atamıştı bu divleri ?
http://www.binses.com/templates/default/css/slide.css : sysoft kulanan site
Admin Panelleri
http://www.dorylaion.com/scriptler/haberscripti/admin/login.php
http://www.binses.com/admin/login.php

resimde includes klasörü var sözde sitende ama http://www.dorylaion.com/scriptler/haberscripti/includes/ yok
http://www.dorylaion.com/scriptler/haberscripti/menu/
http://www.dorylaion.com/scriptler/haberscripti/css/
bu klasörler ve digerleri resime göre sitende olması gerekir ama yok

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
OnurMazlum iyi yakalamışsın. Belki scripti kendisi yazmıştır ama tema "ÇALINTI"

Satıcı arkadaş ticaret ahlakına göre biraz daha sakin olman lazım. Çok agresifsin.

e-sitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satmaya çalıştığınız sistem synews orjinal sistemidir hangi hakla ve hangi yüzle gelip burda 1-2 editleme yapmayla sistemi satmaya çalışıyorsun?Sana bu hakkı veren kim?Hayatında kaç satır kod yazdında aslanım
Kim kimin ne oldugunu biliyor kendini fazla akıllı sanma bu konuda
Saygılarımla Hakan ARPA
Synews Satış Ve Destek
Msn: [email protected]

Ekleme: Son zamanlarda php nin iyice ayağa düştüğünü ve 2 satır fonksiyon öğrenenin ve süslü bir site açıp kendini kurumsal firma gibi gösterip, script pazarladığını maalesef içim yana yana görmekteyim Senin 2 satır fonksiyon bildiğinin şüphesindeyin ziraa marezdeki bir scripti alıp tema yapmakla olmuyor bu işler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi