İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

profesyonel site tasarımları ne kadar ?

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profesyonel site tasarımları ne kadar ?

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortalama bir fiyat alabilirmiyim site için hosting ve domain fiyatlarınız ne kadar yıllık olarak ?

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı bir site olsun istiyorum resim ekleme vs. gibi

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat araştırması yapıyorum teşekkürler

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
@gokmens rumuzlu kişi ile alışveriş yapmamanızı öneririm zira kendisine bir iş vermiştim işe başlamadan ücretin yarısını iş sonunda kalan miktarı ödeme yapıcaktım ki başlangıç olarak anlaştığımız fiyatın yarısını yollamıştım 2 gün içinde işin bittiğini söleyip geri kalan miktarıda istedi ve bende yaptığı işi görmek istediğimi söylediğim halde bana türlü türlü bahaneler uydurdu yok bilgisayarında sorun varmiş print alamıyormuş yok ip üzerinden tasarımı gösteremiyormuş (güvenlik nedeni ile miş) teamveawer gibi bağlantı sistemeleri ile gösteremiyormuş kısacası DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİDİR yolladığım miktar senden olmasa varsa yada olacaksa çoluğundan çocuğundan cıksın.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
isteğinize göre değişir. nasıl bir şey istediğinize özelden belirtirseniz fiyat ve site konusunda yardımcı olabilirim.

prest

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 MB Disk Alanı
3 GB Aylık Trafik
50 E-posta Hesabı
5 MYSQL Veritabanı
cPanel Kontrol Paneli 25TL

250 MB Disk Alanı
7 GB Aylık Trafik
50 E-posta Hesabı
5 MYSQL Veritabanı
cPanel Kontrol Paneli
40TL

cadde_green

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygun fiyata yapabilecek bir arkadaşım mevcut.
bilişim eğitim merkezi web tasarım kursunu bitirdi sertifikası falan aldı.
eğer gerçek anlamda profesyonal bir iş düşünüyorsanız kendisini buraya yönlendiririm, aldığı eğitim dolayısıyla işinde oldukça iyidir diyebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5