İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

radyo Hosting

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:confused: selam arkadaslar radyo hosting arıyorum max 512 kullanıcı uygun ve kaliteli bi yer tavsiye edebilirmisiniz herkese iyi calışmalar

not : fiyat uygun olsun ha aman dikkat :D

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@onursql arkadasım sis.com.tr radyo ile ilgili bi bolum goremedim profesyonel bir calışma oldugunu zannetmiyorum olsaydı sitede en azından bir iki satır bilgi verirdiler ferrahost.nette cok pahalı baba daha uygun birsey istiyorum
@brave siteniz nedir profilinizde websitesi gormedim http://www.bilgidestek.net sizin sitenizmi eger oyleyse sizin sitede radyo hosting ile ilgili bir yazı veya reklam gormedim
ben radyo hosting arıyorum derken verdigim nottaki gibi uygun fiyat istiyorum yani radyo host cok ama uygun fiyat veren yok :D ucretini ve yayın sartlarını pm ile gonderebilirseniz sevinirim

ilginiz icin tşkler arkadaslar iyi calışmalar

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AmedliDrej : umarım profesyonel bi radyo hoster bulursun :)
ben forumda boş mesajları anlamıyorum. neden insanoğlu mesaj atmadan evel şu "arama" kısmını kullanmaz ki :)

neyse..

c ya!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
AmedliDrej: 512 kullanicili bir radyo ariyorsunuz. En dusuk kalitede yayin 24 kbps Mono'dur. Her bir dinleyici sistemde 24 kb/saniye band genisligine ihtiyac duyar. Sisteminizin doruk zamaninda 512 X 24 = 12.2 megabit/saniye hiza ihtiyaciniz bulunacaktir.

Bizim liste fiyatimiz 512 X 0.2 = 100 usd civarinda. Maksimal olarak 12 megabit kullanacaginiz bir hat icin 100 usd civari bir ucret (liste fiyati - 50 ustu alimlar icin indirimler dahil degil) kesiyoruz ki buna pahali demek zor. Aylik bazda yapabileceginiz transfer miktari 4000 GB civarinda. Kaldi ki bunu full kullanmayacaginizi hesaplayarak veriyoruz, kullandiginizi varsayarsak 100 usd o genisligin ucretinin dortte biri bir ucret.

Bunlari teknigin maliyetini daha iyi anlayabilmeniz icin yazdim. Bir cok kisi radyo veriyor, kac gun suruyor hizmetleri tam bilmiyorum. Bu isin hesaplamasi yayin kalitesine gore yapilir maliyet band genisligi cunku. Sabit X dolara radyo diye bir uygulama kesinlikle dunyada yok, olamaz. 20-30 slot ile ayda cok rahat 1000 GB trafigini tuketebilirim ben bu hizmeti veren kisinin, o zaman ne yapacagini biliyorsuınuz zaten forumlar boyle sat-kac'cilar ile dolu.

Projenize yonelik arayisinizda yardima ihtiyaciniz oldugunda yardim etmeye calisiriz, hizmetin nereden alindigi onemli degil maksat is yurusun, ama bilincli yurusun.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Brave' Alıntı:
darXis rekabetten korkuyorsun sanırım :)

evet korkuyorum ;)

son 1 ay içinde yanılmıyorsam en az 5 kişi/firma buraya radyo hosting ile ilgili mesaj attı, ben senin ciddi bi rlaıcı olduguna inanmıyorum acıkcası, ciddi alıcı olan kişi bu mesajları okuyup mesajına bunlardan aldıgı izlenimleri yazarak başlar.. neyse

sana ve benzerlerine zaten satışım yok bir yerlerden buluver:)

M

murme

Misafir
hepsi çok pahalı bence boşuna türk firmalarla ugraşmayın kesin yabancı ve uygun fiyatlı bir firma vardir bende bu işe başlicam suan araştırıyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arastir tabii de. Butun teknik ozellikleriyle bir fool's guide yapmisiz daha ne anlamiyorum:)

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercektende bu işi profesyonelce yapan turk firması yok 1 aydır araştırıyorum ya cok kazık fiyatlar veriyorlar yada verdikleri hizmetin bi onemi yok yani boşa zaman kaybı kimseye ozelden veya maille ulaşmam burdan soyluyorum bu işi yapan firma sitesine veya buraya yazar hizmetim budur fiyatımda budur ondan sonra uygun gelirse ozele veya msn ortamında irtibat kurulur herkese saygılar iyi calışmalar
not:yabancı firma ilede calışabilirim

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
100 mbit'i 229 dolara nereden aliyorsun sen.

Allah askina yeter yani bir seyden haberi olmayan ne kadar adam varsa konusuyor. Sen forumdan fiyatim budur diyecek adam ariyorsun ona da MSN ile irtibat kurup hizmet satin almaya kalkisacaksin ondan sonra da bu isi profesyonelce yapan yok deme hakkini kendinde goreceksin, sen alici olarak manavdan portakal almaya calisiyorsun zaten manavin profesyonelini mi ariyorsun? Bu isin maliyetini hesabini yazdik buraya daha anlamayanin sorunu kendisindedir. 1 ay sonra gelip buraya ben kaziklandim diye aglamayacaksan istedigini yapabilirsin tabi ama forum bunun ornekleriyle dolu.

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
radyodan vazgectim konuyu uzatmayalım boş konuşmasın kimse herkes birseylerin peşinde yok sana uygun fiyat yaparız yok bilmem ne ben babanızın oglumuyum 40 yıllık ahbabmıyız bana ozel indirim yada fiyat olacak bir iş yapılacaksa adamına gore degil piyasaya gore yapılır ve durustce yaplır yapan adam sitesine veya ihtiyac duyulan yere bastıra bastıra fiyatlarını yazar bence işin ozu budur kimseyle polemik yaratmak istemiyorum bunlar sadece kendi goruşlerim kimse ustune alınmasın tum arkadaslara iyi calışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5