İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

randevum.com bizede ödeme yapmadı

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İçerde 200-300 ytl arası bir paramız var ama ödeme yapmıyorlar. Ödeme için gold üye sistemini kullanmamızı istedileri bizde ödemeyi isteyip daha sonra gold üyelik başına ödemeye geçeceğimizi belirttik ama yanıt gelmedi. Kısaca paranın üstüne yattılar. Ne diyelim helal olsun.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Bu Pazartesi veya Sali Yalan olmasin Ama Buyuk Ihtimal Ile Sali Gunu Odememi Aldim Hatta "Randevum.Com Off Oldu" Basligi Altina da Yazmistim ...

Kolay gelsin.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
çok oldumu ödeyemiyorlar. paraları yok sanırım. 50-60 ytl oldugunda banda ödediler birkaç kez.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım senin tıklama lı galiba tıklamalı keşke kullanmasaydın direk gold üyelik yapsaydın daha iyi olurdu yaw.. ne diyeyim ben de gecen hafta aldım ödemeyi ama hemde hesabım sıfırlandı yanai tamamı ödendi.

E

European

Misafir
aha permission geldi randevum.com topiğine..açılın :p
takılıyorum sana permission :D hemen atlıyon da bu topilere :p
neyse allah selametinizi versin birader :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum siz beni hep randevum.com savunucusu olarak gördünüz öyle degilim yani benim demek istediğim ben ve benim tanıdıgım bay kişi ödemeyi alıyor yanaio yüzden bazıalrı atılıyor sistemdne butaya yazıyor böle bmöle diye o yüzden ben mesaj yazma geregi duyorum.

ilk defa hesabım sıfırlandı randevum.com da yani tamamı yattı eskiden en az 50 ytl kalırdı içeride..

aslında tıklam sistemini kaldırmaları gerekli yani şidi onalrda haklı site sahibide neden derseniz adam hit göndermiş parasını istiyor haklı olarak peki randevum.com da bu gelen hitten gold üye yapıp para kazanmak istiyor işte o fazla tıkta bakıyor verecegi para kadar para kazanmadıysa ödemede süphe içine kalıyor..

en iyisi tıklama sistemini kaldırmaları normal üye başı 30 krş yada gold başı para devam etsinler herkes için daha iyi olur. derim..

"dll" umarım alırsın paranı

"European" :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Parasında değilim ben. 200 ytl alsam ne olacak almasam ne olacak. Sonucta kendileri kaybediyor. Ben üyelik başına alıyor gibyidim. Cünkü yaptırdıgım üye sayısı hayli fazlaydı. Randevum olmazsa başka yer olur np. benim açımdan.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bend ebırakırsam para konusunda degilde istatistikleri gene bozuldu artış yok nedne bu bilmiyorum bilerekmi yoksa sistemi yeniliyoruz demişt ondan bilemiyorum 2-3 gün böyle giderse istatistiklerde ilerime olmassa bende bırakırım. yada bannerlerı azaltırm sadece bir kaç link veririm.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim 50 de olsa 500 de olsa ödemiyor bu randevum ya da bizi sevmiyor ödemiyor bu kadar basit bence çalışılmaz

zaten sürekli darbe yiyoruz şuna bakın

http://www.absoluteagency.com kalan para ----------- 150$
http://www.randevum.com kalan para ---------------- 70 ytl

bidaha bunlarla asla çalışılmaz ödememek için bahane üretiyolar

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben anlamiyorum o gold uyelik mold uyelik ben uzun suredirli uyeyim ama kullanmiyordum son 1 aydir kullaniyorum aldigim mebla da kucuk bir rakam degil yani 290 YTL yaptigim gold uyelikten komisyon vermisler 8 tane uye icin 9 YTL vermisler mesela 2 kisi icin 5 YTL vermisler digerlerini de hatirlamiyorum geri kalada uyelik basina 30 bin lira vermisler. 290 kusurdu 290 YTL havale yapmislar.

Bilmiyorum mexut da yuklu bir rakam odeme aldi.

G

Gencadam

Misafir
Randevum.co yetkililerine sormadan edemiyorum:

Bir işe başlarken adam gibi düşünüp, emsallerine bakıp başlarsın değil mi? Sistemi kurup da, Türk webmasterlara hizmet verip de düşünmeden işe başlayacaksan arkandan böyle konuşur insanlar işte. Madem tıklama sponsorluğu koydun, tıklamalardan gold üye çıkmasını beklemeyeceksin ve parasını ödeyeceksin insanların. ödeyemiyorsan da bu sponsorluğu baştan koymayacaksın. Türkiye'de interneti ve Türk webmasterlarını tanımıyor musun? Tanımıyorsan bu işe girişmeyeceksin. Webmasterlar sayesinde sen para kazanıyorsun. İlgileneceksin ve itibar göstereceksin. Onlar olmazsa sen de olmazsın! Ama burası Türkiye, ağlamayan bebeğe meme vermezler.

Xdosyalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizimde 146 YTL Kaldı, randevum.com kafasında 3-5 isim belirlemiş, herhalde sadece onlara ödeme yapıyor...Biz bir bardak soğuk su içelim yapacak hiç bir şey yok !!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben odeme alıyorum her ay ama neden boyle yapıyorlar bilmiyorum Xdosyalar ın dedigi gibide olabilir

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak Etmeyin Gecte Olsa Öderler..Randevumun Huyudur Bu Ama Kesin Oderler...

A

altar

Misafir
Up to $1.7 per click - Webmasters program, böyle birşeye nasıl inandın anlamıyorum.

aliucar' Alıntı:
kardeşim 50 de olsa 500 de olsa ödemiyor bu randevum ya da bizi sevmiyor ödemiyor bu kadar basit bence çalışılmaz

zaten sürekli darbe yiyoruz şuna bakın

http://www.absoluteagency.com kalan para ----------- 150$
http://www.randevum.com kalan para ---------------- 70 ytl

bidaha bunlarla asla çalışılmaz ödememek için bahane üretiyolar

S

SiberSehir

Misafir
benim 85 YTL olmuştu mail ata ata bi hal oldum 50 sini yatırdılar 35 kaldı içeride dünde mail atmışlar sitenize banneri yerleştirin 22.06.2005 tarihinde ödeme yapılacaktır diye ama zaten sitemde banner var alla :) leyla bunlar yaa

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar nasıl inanmazsın bu tıklamaya 1.7$ ödemiyolar yanlış okumuşsun Türk ip lere 0.01 $ ödüyolar öderler dedik denedik olmadı neyse kimse üye olmasın ödemiyolar test edildi :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
friendfinder kullanın ödeme alamayanlar. %100 alırsınız paranızı.. Click basına almayın ama ratio cok düşer. Uye basına 75$ mı öyle bir şey veriyor..

friendfinder deki türk sayısı oldukca fazla , özellikle absürtfriendfinder
geçen sene almıştım ben ödeme çek ile.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5