İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

randevum.com ve hazin sonu/sonumuz

B

By-e

Misafir
-----------------
Yaptığım üye sayısı :
Klik başına satış ortağımız olan üyelerimize
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 10 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
Şu anki oran : 0 %

Yaptığım gold üye sayısı : 3
Üye başına satış ortağımız olan üyelerimize
Yaptırdıkları Gold üye / yaptırdıkları Silver üye oranı % 2 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.
-----------------

İlk üyelikde böyle bir şartları yoktu sadece tık yolla paranı al diyorlardı şimdi ise nedense değişti fazla tık yolladık diyemi acaba ? randevum.com üyelerine duyurulur.

bizim türk'ler neden bu işi her zaman ağızlarına gözlerine bulaştırırlar anlamam :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tıklamalarda hile tespit ettielr ise bunu komisyona cevirmişlerdir..

F

futbol-tr

Misafir
randevum.com tıklama başına ödeme yapıormu?

bu arada bende şimdi gördüm benim de yaptığım silver üye 44 gold üye 1 oran da %2 :D saçmalık ya

B

By-e

Misafir
ne hilesi arkadaş sitemin hiti var ve hit gönderiyorum ayrıca tüm üyelerde yapılmış bu ya varya insanın deli olası geliyor biz bu adamlara bu ay çalıştık ya :( haram olsun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
randevum.com yeni bir yapıya gitti şimdi eski üyelerine aynı kullandıgı hizmete deva ediyor yani ben mesala üye başı 30 kuruş + paralı üyelerdne komisyon alıyorum şimdi yeni sisteme göre 3 secenek sundular ..

1-tıklama
2-üye başı
3-gold üye den komisyon

bu seçeneklerden birini secmelisini yeni üye lanalr + vergilendime koydular yeniler için fatura isticekler eger kesamiyorsnazı %10 veya %18 vergi kesin kalan parayı ödeme yapacakalar.

F

futbol-tr

Misafir
ee şimdi biz tıklama başına para alamayacakmıyız?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptığım üye sayısı : 941
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 10 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.

odeme alırmıyım ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bu verdiğin bilgiye göre alırsın yani 941 28 ytl yapar ödeme yapamalrı gerekli

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
44000 bin ziyaretci yollamısım.. 941 uye olmus ve 28 ytlmi alırım diyorsun? hesapta 370 ytl birikmiş bunun 28 ytlsini alıcaksam siteleri kapatma zamanı geldı heralde cocuk oyuncagı oldu bu kafalarına gore deiştirmeler :)

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 ay oldu hala ödeme yapmadılar. maillere cevap vermiyorlar. az önce yeni mail attım. ödeme yapmazlarsa gidip firmayı basıcam o olacak.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden ben maillerime cevap alıyorum + hatta bu cuma herkese ödeme yaptılar ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mexut' Alıntı:
44000 bin ziyaretci yollamısım.. 941 uye olmus ve 28 ytlmi alırım diyorsun? hesapta 370 ytl birikmiş bunun 28 ytlsini alıcaksam siteleri kapatma zamanı geldı heralde cocuk oyuncagı oldu bu kafalarına gore deiştirmeler :)

dostum ben senin sadece üye başı alıyorsan alırsın dedim yani egerki üye + gold komisyon alıyorsan bilemem tabi ona bakarsan benimd ebakiyem suan 269 ytl 10 gün daha beklemeyi düşünüyorum her mail veya telefonda bana 34 günde alıyoruz paraları muhabbetini yapıyoruz dedim zaten 34 gün beklicem o zmana lütfen tüm bakiyemi yatırınd edim

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlarda yatırdımı tüm bakiyeyi hesap 0 oldumu senin Permission

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gönderirler o zaman gibi geliyor bekliyelim bakalım

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptığım üye sayısı : 645
Kayıt ettirdikleri üye sayısı / Klik sayısı oranı % 15 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.

aynen dostlar mail attım
cewap gelince görecek haberdar ederim sizi
sacmalık ya

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yaptığım Silver üye sayısı : 6007
Yaptığım gold üye sayısı : 51
Üye başına satış ortağımız olan üyelerimize
Yaptırdıkları Gold üye / yaptırdıkları Silver üye oranı % 5 bareminden büyük olduğu takdirde ödeme yapılacaktır.

Şu anki oran : 1 %

B

By-e

Misafir
arkadaşlar bu ne kimine %5 barmen kimine %10 barmen kiminede %15 barmen demişler benim sabah % 10 yazıyordu şimdi %15 yazıyor ya küfür etmemek elde değil. Bu cuma banada ödeme olmadı. 250 YTL ödeme yapmaları lazım bana Adam gibi bi türk sitesi var dedik yani ağzımızı açtığımızı gördük..

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ayda 70 gold üye yapmışım. belki ondan ödemiyorlar. terbiyesizlik bunların yaptıgı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi