İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

REFİMDEN ÜYE OLUM 20 REKLAM BEĞENENE 1 $

AZAT42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİTE ÖDEME YAPIYOR ARKADASLAR .

PM ALABİLİR MİYİM DERKEN ÜSTADIM

elsaati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinden üye oldum id:elsaati
Paypal mail: pm at göndereyim

AZAT42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KARDESİM SÖYLE AÇIKLIYIM BEN ÖDEMELERİ CUMA GÜNÜ 15:00 DA İŞ BANKASI YADA PAYPAL HESABINDAN YAPIYORUM BENİM VERDİĞİM REFERANS NUMARASINA ÜYE OLUP CUMA GÜNÜNE KDR REKLAM TIKLARSANIZ 20 REKLAM BASINA $ 1 KAZANIOSUNUZ MESELA CUMA GÜNÜ NE KDR 60 TEKLAM TIKLADIN 3 $ HAVALE GEÇECEĞİM .. VE GETİRDİĞİNİZ HER REFERANS BASINA 2 $ YOLLUYORUM SADECE REFERANS ETTİĞİNİZ KİSİNİN ADINI YAZMANIZ YETERLİ

BENİ BİLEN BİLİR ÖZELDEN MSJLARINIZI BEKLİYORUM

NEDEN BÖYLE BİRSEY YAPIYORSUN KARIN NE DİYENLER VAR TOPLU AÇIKLAMA YAPIYORUM . BİN REFERANS KASANA KADAR CEPTEN HARCIYACAĞIM REFERANSIM BİR SAYIYA ULASINCA ARTIK REFERANS TOPLAMICAM VE KENDİM KAZANACAM SAOLUN

SeBeReR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adam ptc bank dan daha sahtekar kanmayın sözünde duran biri değil bütün forumdakilerin dikkatine...

elsaati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odemem yapilmadi.arkadas basli baslina bir sahtekar.adminlerim konuyla ilgilenirseniz sevinirim

KARDESİM SÖYLE AÇIKLIYIM BEN ÖDEMELERİ CUMA GÜNÜ 15:00 DA İŞ BANKASI YADA PAYPAL HESABINDAN YAPIYORUM BENİM VERDİĞİM REFERANS NUMARASINA ÜYE OLUP CUMA GÜNÜNE KDR REKLAM TIKLARSANIZ 20 REKLAM BASINA $ 1 KAZANIOSUNUZ MESELA CUMA GÜNÜ NE KDR 60 TEKLAM TIKLADIN 3 $ HAVALE GEÇECEĞİM .. VE GETİRDİĞİNİZ HER REFERANS BASINA 2 $ YOLLUYORUM SADECE REFERANS ETTİĞİNİZ KİSİNİN ADINI YAZMANIZ YETERLİ

BENİ BİLEN BİLİR ÖZELDEN MSJLARINIZI BEKLİYORUM

NEDEN BÖYLE BİRSEY YAPIYORSUN KARIN NE DİYENLER VAR TOPLU AÇIKLAMA YAPIYORUM . BİN REFERANS KASANA KADAR CEPTEN HARCIYACAĞIM REFERANSIM BİR SAYIYA ULASINCA ARTIK REFERANS TOPLAMICAM VE KENDİM KAZANACAM SAOLUN

cevap versene.dolandiricilik yapiyorsun bari cevap ver

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5