İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Gösterimine ödeme Yapan En Iyi Firma (CPM Fun)

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamalrı siteye ekledim ancak arada ***** benzeri ****** reklamları gibi şeyler çıkıyor..

acaba bunları engellemenin yolu yok mu,ayrıca sanki birazda siteyi kasıyor gibi.

şu cinsel içerikli eskort reklamlar çıkmasa çok güzel olacak bunu nasıl engelleyebilirim.

cpmfun panelinde reklamları filtreleme kısmını bulamadım

Bazı reklamlar siteyi kastırıyor bu doğrudur. Eğer böyle bir reklamı farkederseniz hemen ekran görüntüsünü alıp cpmfun'a mesaj atın. Hemen o reklamı engelliyorlar..

Sizin panelden engelleme imkanınız maalesef yok. Olsaydı gerçekten süper olurdu :)

sarmas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam popup kapali oldugu halde uygunsuz sitelere otomatik gecis yapiyor ayri bir sayfada
reklam aciyor popup acik kapali fark etmiyor ozellikle gece saatlerinde

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogspot film sitesi yapsak ne derece kazançlı olur

Sürekli güncel tutar ve ziyaretçilerinize kaliteli bir site sunarsanız elbette tekil de sayfa gösterimi de çok iyi olacaktır. Ücretli veya ücretsiz farketmez, ziyaretçiniz ve özellikle sayfa gösteriminiz oldukça para kazanırsınız..

sarmas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CPM Reklamlarini kaldirdim blogum uygunsuz sitelere otomatik link veren bir blog haline geldi delirmis bu CPM durduk yere otomatin baska sayfa acip uygunsuz video ve resimler yayinliyor arkadaslar gece 12-1 den sonra azitiyorlar normal sitesi olanlar dikkatli olsun
okurlariniz kacmasin benden soylemesi butun reklamlari kaldirdim sonucda bu oldu CPM e basarilar !!

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CPM Reklamlarini kaldirdim blogum uygunsuz sitelere otomatik link veren bir blog haline geldi delirmis bu CPM durduk yere otomatin baska sayfa acip uygunsuz video ve resimler yayinliyor arkadaslar gece 12-1 den sonra azitiyorlar normal sitesi olanlar dikkatli olsun
okurlariniz kacmasin benden soylemesi butun reklamlari kaldirdim sonucda bu oldu CPM e basarilar !!

Bunu yapan reklamları cpmfun'a şikayet ederseniz kısa sürede düzeltiyorlar..

izmitekibi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpmfun a Ocak 2014 te abone oldum bende sitem http://www.sonfilmler.org sürekli güncel bir site günlük 1 - 2k arası tekil 3 - 5 k arası çoğul hit var Şubat ayı kazancım
Earnings: $13.52
Ocak ayını hiç sormayın 0,76 $
(Siteyi ocak ayın da açmıştım açar açmaz cpm reklamlarına üye oldum)

malibu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu mesajımda sizlere CPM FUN reklam firması hakkında her şeyi anlatacağım.. Ayrıca prensiplerimin dışına çıkıp ref'imle kayıt olan herkese skype'dan tam destek ve yardım vereceğim..

Cpm Fun nedir?
Bu firma reklam gösterimi yada popup reklam açaran üyelerine para ödeyen sağlam, güvenilir, ödemelerini aksatmadan yapan kaliteli bir firmadır. Sadece webmasterlar için değil reklam verenler içinde çok uygun fiyata (ülkelere göre cpm oranları değişmektedir, penelden ülkeler seçilebiliyor) popup reklam, iFrame reklam yada reklam gösterimi yapmaktadır.

e-CPM oranları ne kadar?
Arkadaşlar daha önce bu firmayla çalışan arkadaşların da en çok takıldı ve rahatsız olduğu konu budur. Herkes eCpm (1000 gösterim başı kazanç/maliyet) oranlarını düşük diye bu firmayı tercih etmiyor. Ancak ben aksini söylüyorum.. Üstekil altta size çeşitli raporlarıda vereceğim..

eCpm oranları 2 unsura bağlı olarak değişiyor..
1 - Reklam gösterilen ülke:

• United States, United Kingdom, Canada : yaklaşık 10$
  • Austria, Australia, Belgium, Denmark, France, Germany, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, New Zealand, Norway, Portugal, Singapore, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland : yalşaık 6$
  • Diğer ülkeler (Türkiye bu kategoride) : yaklaşık 4$

2 - Sayfa gösterimi/Tekil ziyaretçi
Bu firma sizden tekil ziyaretçi yada reklama tıklama, üye olma filan istemiyor. Yalnızca sayfa gösterimi istiyor. Mesela 2k tekil ile 10k sayfa gösterimi yerine 1k tekil ile 10k sayfa gösterimi istiyor.

Benim tespitlerime göre bu böyle. Neden derseniz kendi sitemde 5k tel 100k sayfa gösterimi olduğunda kazandığım para ile 2k olup 120k sayfa gösterimi olduğunda kazandığım para aynı seviyelerde..

SONUÇ OLARAK DİKKAT EDİN: Burada kesinlikle dikkat etmeniz gereken e-Cpm değerleri sayfa gösterim oranı ve ülkelere göre verlir ancak kazanç tekil ziyaretçi sayısına göre verilir..

Örnek (rakamlar örnektir):
10k tekil ve 100k gösterim (e-Cpm = 1 $) = KAZANÇ: 10$
5k tekil ve 100k gösterim (e-Cpm = 3$) = KAZANÇ: 15$

Zaten aşağıdaki resim buna en iyi gerçek örnek:
cpmfun.png

Gördüğünüz gibi 1. gün 2.7k tekil ve 126k sayfa gösterimi var eCpm değeri 2.13$ ve kazanç: 5.8$
ancak 2. gün 2k tekil ve 150k sayfa gösterimi var eCpm değeri 3.32$ ve kazanç: 6.9$

bu arada görüğünüz raporlara ait ziyaretçiler tamamı Türkiye'den ve organik ziyaretçilerdir.

Ödemelr Ne zaman yapılıyor?
Hesabınızda ki bakiye 100$'a ulaşıktan sonraki ay sonuna ödemeleriniz yapılıyor. Örneğin mayıs ayı sonunda bakiyeniz 101$ olsu haziran sonu ile temuz başı ödeme alırsınız. Alabileceğiniz en erken zaman 28 haziran en geç ise 2 temmuzdur.. Bundan daha geç ödeme yapılmaz.
cpmfun2.png

Ödeme yöntemleri neler?
Bu firmanın ödeme yaptığı tek nokta paypal'dır. Bu yüzden paypal komisyonunu sizden ödeme yapıldığı esnada alıyor. Örneğin 100$ hesabınıza para geldi hemen %5 komisyonunu paypal alıyor (paypal hesap hareketlerinde bunu görebilirsiniz) ve parayı 95$ olarak hesabınıza yatırıyor.
cpmfun3.png

Gördüğünüz gibi komisyonu alan tamamen paypal'dır, firma sizden 1 kuruş bile para kesmez. Hesabınızda ne görürseniz size onu transfer eder..

Reklam ebatları nelerdir?
Gösterim başı kazanç sağlayabilmek için kullanacağınız 300*250, 336*280, 728*90, 160*600, 120*600, 468*60 ebatlarında çok hızlı yüklenmen reklamlar nevcuttur.

Hangi siteler için idealdir?
Oyun siteleri, forum siteleri, film ve dizi izleme siteleri, haber siteleri gibi sayfa gösterimi çok yüksek siteler için idealdir.

Ref'li üye olanlar için: Kayıt oldunuz ve reklamları yayınlama başladınız ve kafanıza takılan konular var yada hesabınızla ilgili problemler yaşıyorsunuz. Skype'dan ekleyin (LovelessGent) size elimden gelen yardımı yapmaya hazırım.

Cpm-FUN'a kaydol:
Refli kaydol
Refsiz kaydol

Kayıt olurken sorun yaşayanlar yorum yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.
kaynak: Reklam Gösterimine ödeme

Hocam , buna üye oldum aktif oldu canlı link diyor onuda koydum ama burada dediğiniz hiç bir şey yok.. ne scriptler var ne boyutlar .. Yani nasıl olacak bu iş...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5