İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReKLam Verilecektir

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ark hiti yUksek Olan 2 siteye sOhbet Linkinin reKlamını vermek istiyorum
mp3 eğlence aşk sevgi v.s Tarzdan sitelere şartlarım arasında reklamını vereceğim sitede sohbet linki kesınLıklen olmıyacaktır vede anlaşmamiz sürüdüğü sürece sohbet Linki aLmıyacaktır sohbeti LisansLi eschat uzerinden saĞlanacak http://www.turkweb.org sayfasındaki webmasterler İçin bedava sohbet odasi Linkindeki kodlar eklenecektir teKliflerinizi ister Burdan isTer pm YoluyLan yapabilirsiniz şUNUda beLirtim iNş herhangi bir sorun Çıkmadiği sürece reKlamım Kalici oLacaktır en az ihtimal 6 aydır fiatlarda anLaşirsak Bunu dahada uzatabiliriz
herkeSe iyi Çalişmalar

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda Konu acar Tek Tıkla sizin sohbet Bölumune giriş ide saglaya bilirim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
trdownload.org de ki forum link ini sohbewte cevirebilirim gunluk tekil hit 5000 6000 webservisten bakabvilirsinizi ziyaretciye acıktır webservis sayacımız

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu aNlık 2 siteylen anlaşma saĞladım tABBii butce meselesi yuksek FiatLarLan reklam veremem 2 SİTEYE DAHA TEkLİFE Açiğim

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
15 gun boyunca odeme yapmadı hep bir bahane uydurdu iyiniyetimle bekledim ama hep aynı seyleri soyledi. Bende kaldırdım reklamını. Amacım bu kişiyi karalamak değil ama diğerlerinin bilgisi olsun ona göre davransın !

xaereo' Alıntı:
Ark hiti yUksek Olan 2 siteye sOhbet Linkinin reKlamını vermek istiyorum
mp3 eğlence aşk sevgi v.s Tarzdan sitelere şartlarım arasında reklamını vereceğim sitede sohbet linki kesınLıklen olmıyacaktır vede anlaşmamiz sürüdüğü sürece sohbet Linki aLmıyacaktır sohbeti LisansLi eschat uzerinden saĞlanacak http://www.turkweb.org sayfasındaki webmasterler İçin bedava sohbet odasi Linkindeki kodlar eklenecektir teKliflerinizi ister Burdan isTer pm YoluyLan yapabilirsiniz şUNUda beLirtim iNş herhangi bir sorun Çıkmadiği sürece reKlamım Kalici oLacaktır en az ihtimal 6 aydır fiatlarda anLaşirsak Bunu dahada uzatabiliriz
herkeSe iyi Çalişmalar

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+1 calisko
31 aralıkta reklamını eklemem rağmen bana da ödeme yapmadı! ben hala kaldırmadım gerçi reklamı ya Allah'a havale edioz bakalım

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para almadan lütfen kimse reklam eklemesin.. Lafım bu konu için değil genel.. Ondan sonra reklam verende bi alem oluyor kimi zaman.. Vereceği reklam aylık 25 ytl bana 2 hafta deneme süresi istiyor bide..

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu dediğiniz çok iyi oldu arkadaşlar. Ben de diyorum neden böyle teşekkürler.

T

tikky

Misafir
pardon gözümden kacmisda , sen yanlis yapmissin pesin alip baslican bu islere :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5