İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Yerleşimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım reklam yerleşimi konusu gzl.Ama şu girmişken yapmam gerekeni anlamadım.Burda click dileniyosan bence kendini küçük düşürme.Burda 3-5 kişinin tıklaması ne kazandırcaz sana ama kaybettiren çok olur merak etme.Başaılar

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin hiti kaç?

Google'da indexli mi? ve reklamlar ne kadar veriyor ortalama?

bu arada gerekeni yaptım :p :S

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
Sitenin hiti kaç?

Google'da indexli mi? ve reklamlar ne kadar veriyor ortalama?

bu arada gerekeni yaptım :p :S
25-30dk önce açtım ortalama 3 tık 1$ falan oluyor

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
'Hotels info links'
yazısı tıklamaya teşvike girer. Bence kaldır o yazıyı.
içerik yok gibi, biraz emek verip içerik hazırla, mükafatını kat kat alırsın.
Bu sebepten uyarı alabilirsin. Gerekeni yapın diyorsun ama para böyle kazanılmaz,
hevesin tükenip de bırakmassan bu işleri 6-7 ay sonra anlarsın demek istediklerimi.
Kolay gelsin.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
urkey is the most beautiful country in the world. Beaches, historical places, funny centers, natural beauty, beautiful girls, handsome boys, bars, pubs, clubs and more then that in Turkey!

more then that in Turkey! Ne demek istedin?

E

echo

Misafir
bana click grubu kurulmuş gibi geldi banlanırsınız :D

rekalm yerleşimi güzel

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öneriler iyi, hoş, güzelde ben sadece reklam yerleşimini sordum.

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
bana click grubu kurulmuş gibi geldi banlanırsınız :D

rekalm yerleşimi güzel
Herhangi bir click grubu falan yok. Yabancı ziyaretçiler geliyor artık ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
StyLe' Alıntı:
Öneriler iyi, hoş, güzelde ben sadece reklam yerleşimini sordum.

sadece sorduğuna cevap alamazsın, öyle seçme şansın yok, yani sadece kendi bakmak istediğin yere milletin odaklanmasını isteyemezsin, burada paylaşmışsan artıları da eksileride kabulleneceksin.
şu kadarını söylim, senin niyetin niyet değil ve bu niyetle hiç bir yere gidemezsin, buraya "gerekeni yaparsınız artık", sitede de "hotels info links" ve aşağı oklarla tıklamaya teşvik ediyorsun. (- rep ) buradakiler emin ol "gerekeni" yapar. site çok ama çok kötü olmuş, senin en son sorman gereken şey reklam yerleşimi, çünkü daha önce sitedeki genel yerleşimi fontları puntoları renkleri düzeltmen gerekir.

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
sadece sorduğuna cevap alamazsın, öyle seçme şansın yok, yani sadece kendi bakmak istediğin yere milletin odaklanmasını isteyemezsin, burada paylaşmışsan artıları da eksileride kabulleneceksin.
şu kadarını söylim, senin niyetin niyet değil ve bu niyetle hiç bir yere gidemezsin, buraya "gerekeni yaparsınız artık", sitede de "hotels info links" ve aşağı oklarla tıklamaya teşvik ediyorsun. (- rep ) buradakiler emin ol "gerekeni" yapar. site çok ama çok kötü olmuş, senin en son sorman gereken şey reklam yerleşimi, çünkü daha önce sitedeki genel yerleşimi fontları puntoları renkleri düzeltmen gerekir.
sidik yarışına ortam hazırlıyorsun. Biz yıllarca Türkçe sitelerden hakkımızla para kazanmayı denedik olmadı, evet oklarla kullanıcıyı teşvik ediyor olabilirim, sonuç olarak %80 kullanıcıyı dilediği noktaya ulaştıracağına eminim.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
StyLe' Alıntı:
sidik yarışına ortam hazırlıyorsun. Biz yıllarca Türkçe sitelerden hakkımızla para kazanmayı denedik olmadı, evet oklarla kullanıcıyı teşvik ediyor olabilirim, sonuç olarak %80 kullanıcıyı dilediği noktaya ulaştıracağına eminim.

>>Biz yıllarca Türkçe sitelerden hakkımızla para kazanmayı denedik olmadı,

daha da cevap vermiyorum.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 4-5 aydırlı adsense olayı ile uğraşıyorum 4-5 aydırlıda bu forumdaki yazıları okuyorum ama senin gibi gereğini yaparsınız artık yazanı ilk defa gördüm yanlış yapmışsın diye düşünüyorum.

Bu arada ZIPPKIN arkadaşımıza da sonu kadar katılıyorum.

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
>>Biz yıllarca Türkçe sitelerden hakkımızla para kazanmayı denedik olmadı,

daha da cevap vermiyorum.
cevabı en başta vermemen gerekirdi, devamını getirmeyecem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5