İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamStore ödemeleri yapıldı.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
raporlaması cok hızlı umarım böyle güzel devam eder.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------
diyor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar koyalı 1 kaç saat bile olmadı 3 ytl oldu ben anlamadım bu işi adsense çöpemi :)

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belirttiğim site için kodu aldım koydum hala aynısı başka kod aldım koydum yine aynı.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginçtir www.maxigame.org a ekledim ana sayfaya koyunca site açılıyo sonra bembeyaz sayfada sadece reklamları görünüyor oyun içlerien koydun yine aynı çok garip

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ya direk kazanmaya başlıyoruz biraz garip bide kodları resmen bozdu benim siteyi www.maxigame.org da bi oyuna tıklayın sadece reklam çıkıyo

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tıklamalar ve siteleriniz inceleniyor eğer uygunsuz görülürse bloklanıp tüm tıklamalar iptal oluyor. içiniz rahat olsun.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o kodları eklediğime böyle oldu çok ilginç önceden katreklam kodları vardı aynen onun yerine ekledim ama açılmaz oldu oyunlar yerini değiştiriyorum yine aynı :( çözemedim

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an bir siteme ekledim, aynı sorun bende yaşadım. Sayfa yüklemede kaldı, reklamlar gelmedi.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Destek çok hızlı bir cevap verdi.

Merhaba,

Biz anasayfanızı ve Reklam Store reklamlarınızı sorunsuz görüntülüyoruz. Sorun sizde devam ediyor mu? Belki bağlantıyla ilgili anlık bir problemdir.

İyi çalışmalar

Reklam Store Müşteri Hizmetleri

2. siteme ekledim aynı sorun hala devam ediyor.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bende üye oldum verdiği oran gayet iyi ama güvenilirmi araştırma fırsatım olmadı araştıranlar varsa ve bilgi verirlerse sevinirim. eğer güvenilirse bırakırım google yi :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar yüklenmiyor Tarih: 16.04.2007 17:55:52
2. bir siteme daha ekledim ve aynı sorun devam etmektedir. Bakınız : http://www.xxx.com

Ce:Reklamlar yüklenmiyor Tarih: 16.04.2007 18:02:50
Tekrar merhaba,

Bizim tarafımızda xxx.com'deki reklamlarınız da gayet normal açılıyor. yyy.com ana sayfadaki reklamlar da normal açılıyordu. Firefox, Interner Explorer 6 ve 7'de de kontrol ettik, herşey normal. Sizin kullandığınız web tarayıcısı nedir acaba?
Reklamlar yüklenmiyor Tarih: 16.04.2007 18:20:16
IE 6.0 kullanıyorum ancak sayfa yüklenmesi tamamlanmıyor uzun süre bekliyor yada tamamlanıp boş üst turuncu background değerim görülüyor.

Galiba onlarda ne olduğunu anlamış değil henüz :p

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucularındaki hızdan kaynaklanmasın o hata :D

Askıda kalıyordur istek belkide, yoğunluktan.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende herşey normal çalışıyor!!! tık başı oldukça güzel para veriyor ama arkadaşlar ödeme alabilecekmiyiz yaaa

varmı ödeme alan arkadaş bizi aydınlatırsa memnunn olurum zaten googledan da banlanmışım!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5