İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamStore ödemeleri yapıldı.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İlk postumu okurmusunuz bugün ödeme aldığım için yazdım

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'le birlikte kullanırsak kesin sorun olmuyor değil mi. Hala şüpe içindeyim..

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemi son derece prof görünüyor güven verdi açıkcası.

birde ödeme alan arkadaşta var. ben deniyorum.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam kodlarında hata var sanırım, ben göremezken başka kullanıcılar reklamı görebiliyor. IE 6.0, IE 7.0 ile denedim nafile. Tekrardan gözden geçirilmeli sanırım, sorunu ilettim onlarda ilk kez karşılaştıklarını belirttiler. Teknik destekde çok hızlı.
Ayrıca Spor>Futbol, Basketbol bölümünde tık başı ortalaması, 0.03

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede sormakta fayda var google bu belli olmaz

Developer

abi naptın kodlara bir çözüm buldunmu. Resmen yönlendiriyor siteyi

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon, bana gelen cevabı göstereyim sende istersen aynı işlemi uygula ve destek'den url'ni ilet incelesinler:

Ce:Reklamlar yüklenmiyor Tarih: 16.04.2007 18:31:05
Merhaba,

Daha önceden de size belirtildiği gibi, reklamlarınız bizim tarafımızda sorunsuz açılıyor. Ofisimizdeki birkaç farklı bilgisayardan denedik, hepsinde açıldı. Daha önceden böyle bir sorunla karşılaşmamıştık. Biz durumu inceleyeceğiz, neden kaynaklandığını bulmaya çalışacağız. Siz isterseniz bu süre içinde reklamları kaldırmayın. Raporlarınızı da gözlemleyelim. Görüntülenme ve tıklama rakamlarınız nasıl çıkacak, takip edelim. Eğer reklamları kaldırmak isterseniz, lütfen siteniz üzerinde reklamstore.html gibi boş bir sayfa üzerine reklam kodunu yerleştirir misiniz. Testlerimizi orası üzerinden yapabiliriz.

Teşekkürler

İyi çalışmalar

Reklam Store Müşteri Hizmetleri

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yönlendirme İşi bendede aynı frefoxta yönleniyo ama ezpoluar açıyo

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iki siteme ekledim ilk başlarda iyi reklam çıkıyordu ama şimdi bi tane reklam çıkıyor. sadece 1 sitenin reklam diğer alanlar boşta benden mi kaynaklanıyor acaba bu sorun :S

sitemi TIK TIK yapmışlar yani tıklama başı 0,02 vericeklermiş. sitem sadece bir konu üzerine neden TIK TIK yapmışlar acaba :)

Sayın*****

Reklam Store'a http://www****.com sitesi ile yaptığınız yayıncı başvurusu onaylanmıştır. Reklam alanı oluşturup gerekli kodu sayfalarınıza yapıştırmadıysanız, lütfen şimdi bu işlemleri yapınız. Sitenizin şu an kabul edildiği kategori ve tıklama başı kazanç bilgileri şöyledir:

Tık Tık - 0,0200
Tık Tık - 0,0200
İnternet - 0,0720
Bilgisayar - 0,0500
Tüm Kategoriler - 0,0300
Yukarıda da belirtildiği gibi sitenizin öncelikli kategorisi "tık tık" olarak değiştirilmiştir. Reklam Store sadece tıklama başı kampanyalar yürütülebilecek siteleri "tık tık" kategorisi altında birleştirmektedir.
Kazançlarınız o anki reklam verilen kategori ve fiyatlardaki değişikliğe göre artabilir veya azalabilir. Sistemimiz ile ilgili sorularınızın hesabınıza giriş yaptıktan sonra destek bölümünden bize aktarabilirsiniz.
Reklam Store�a gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Reklam Store Müşteri Hizmetleri

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeyi kaç para oldugunda ve ne zaman yapıyor bi bilginiz varmı? Biz ödeme için herhangi bir bildiride bulunmamız gerekiyormu. Hesap nomu ekledim.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödeme alt limiti 30 ytl kurumsanız ve fatura kesiyosanız ödemeler %18 ekle birlikte yapılıyo fatura kesemiyosanız da o zaman kazançtan %20 stopaj vergisi kesilerek ödeme gönderiliyo.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de firmanin sahiplerini taniyan var mi ? Aramizda mi yoksa degil mi, firmada calisanlardan var mi aramizda merak ettim de.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar googleye bu konu hakkında mail attınız mı?

yasak olup olmadığı konusunda googlenin cevanına bakmak lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5