İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamStore ödemeleri yapıldı.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaldirdim reklamlari günlük 1 ytl bile yapmiyorki. Bende 15k tekil hit var. Boşuna risk almaya değmez bence.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen bende kaldırdım..
Bir şey daha soracağım, google kazançlarım 15 $ civarındaydı günlük.Reklamstoreu koydum bugün kazançlar dibe vurmuş.Etkisi olabilir mi?

Google reklamlarına dokunmadım farklı yere koydum?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
***(reklam olmasin) 349077 121 121 3,630YTL

gun daha bitmedi bakalim sonu nasil olacak ...
su an icin 0.03 veriyorlar gorustugum kisi kisa sure sonra elitler kategorisine reklam alinirsa o bolumde degerlendirebilecekmisim sitemi o zaman su anki kazancin 6 katina cikacak ( tiklama = 0.18 ) bakalim eger boyle giderse kullanabilirim. Umarim bu sponsor da sorun cikmaz ...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3,63 YTL ile 3,630 farklı şeylerdir :cool:
Demek ki reklamstore 'nin hatası, düzeltirler umarım.

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virgül(,)'den sonra gelen sıfırların etkisi yoktur, 3,63 ile 3,6300000000000 aynı rakamları ifade eder ;)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense reklamlarına benziyorsa google sorumluluğun benzemesi için sizde olduğunu söylüyor. o yüzden dikkat edin, ban yemeyin google dan.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam store ile beraber adsense kullanımı hakkında google' a mail atan var mı ?

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Google Adsense reklamlari ile birlikte ayni sayfada ReklamStore reklamlari yayinlamanin yasak olup olmadigi hakkinda bilgi almak istiyorum.

ReklamStore reklamlari , gösterim olarak Adsense gibi text reklam olmasına karsin icerige bagli reklam gostermemektedir.

Konu hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

Iyi calismalar. Iyi gunler.

[email protected] adresine üst kısımdaki maili gönderdim.
Yanıt geldiğinde paylaşırım.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google da artık birlikte içerik reklamına izin veriyor bildiğim kadarıyla ki reklam store öyle değil.Ayrıca Reklamstorede sorun olmaz diyor. Ben kullanıyorum :)

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense yayıncıları, diğer içerik reklamı ağlarına ait reklamların biçimlendirmesinin veya renk şemasının Google reklamlarının düzeninden yeterince farklı olması kaydıyla, bu reklamları Google reklamlarıyla aynı sayfada gösterebilirler. Başka bir deyişle, Google'a ait olmayan reklamları Google reklamlarıyla aynı siteye veya sayfaya yerleştirmeyi seçerseniz, farklı reklam ağlarının ve Google'a ait olmayan reklamların Google'la bir ilişkisi bulunmadığının kullanıcı tarafından her zaman açıkça anlaşılması gerekecektir. Yapısal olarak benzer biçimlerin olması durumunda rekabet eden reklamlar için farklı renk şemaları kullanmanızı istiyoruz.

Elbette reklam teknolojimize sürekli olarak yatırım yapıyoruz ve Google reklamlarının yayıncıların büyük bir çoğunluğu için en iyi şekilde paraya çevrileceğine inanıyoruz. Sitenize üçüncü taraf reklamlarının eklenmesinin sitenizdeki Google reklamlarına daha az kullanıcının tıklamasına neden olarak AdSense kazançlarınızı azaltabileceğini unutmayın. Ayrıca yayıncıların sitelerine çok fazla sayıda reklam yerleştirmemek için dikkatli olmalarını öneririz çünkü bu, tekrar gelen ziyaretçi sayısının düşmesine neden olabilir.

Google Adsense Ekibi'nin cevabı.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide aynı reklamları göre göre kendi sitelerimden soğudum artık.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece bir spikerin fan sitesi olan site icin, uygunsuz icerik bahanesi ile reklam yayınlayamayacağımı söylemişler.
Enteresan..

ReGuaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Kullanmaya basladım , ilk günden iyi sonuc aldım bakalım devamı nasıl olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5