İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamZ NOKIA Ödemeleri Hakkında

E

eTre

Misafir
maillere cevap vermiyorsunuz 25 ytl altı buyursun gelsin diyorsunuz vegas reklamları 45 gün dediniz 3. aya gircez nerdeyse chatin 3. ödemeleri cebinize attınız sözde haksızlığa uğradınız sizde itibar diye bişi kalmadı artık kendinize site yaparsınız onların tekilleriyle kendi yağınızda kavrulursunuz ben ve benim gibi bir çok arkadaşım artık sizin hiç bişi olmadığınızı açıkca gördük ve vazgeçtik! O hala yapcaz dediğiniz ödemeleride yılbaşından önce yaparsanız açarız buraya konu Şok Şok Şok reklamz ödedi diye

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
25 ytl den 1 ytl ye mi düştünüz. Şimdi?
Yanlış okudum heralde?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
eTre' Alıntı:
maillere cevap vermiyorsunuz 25 ytl altı buyursun gelsin diyorsunuz vegas reklamları 45 gün dediniz 3. aya gircez nerdeyse chatin 3. ödemeleri cebinize attınız sözde haksızlığa uğradınız sizde itibar diye bişi kalmadı artık kendinize site yaparsınız onların tekilleriyle kendi yağınızda kavrulursunuz ben ve benim gibi bir çok arkadaşım artık sizin hiç bişi olmadığınızı açıkca gördük ve vazgeçtik! O hala yapcaz dediğiniz ödemeleride yılbaşından önce yaparsanız açarız buraya konu Şok Şok Şok reklamz ödedi diye

Sizede Derlerki Şu anda Türk Vatandaşlarına ödeme yapamıyoruz. Kusura bakmayın. Ödeme Almanız için Alman vatandaşı olmanız gerekiyor :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ortada yapılan bir haksızılık var... Anlaşmanın maddeleri vardır bu bir iş.. 25 ytl altı ödenmeyecek dendi.. Bizde kabul ettik ve bu işe girdik.. Şimdi bu laflar niye ben bunu anlamıyorum..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Haksızlık var gerçektende. Sırtımızdan kazanılan haksız bir kazanç.
Şu anda sesin çıkmıyor paranı aldığın için. Mutlusun. alamasaydın görürdüm.

Bi hesapla kampanyaya giren 100 tane site olsa ortalama 15 ytl den 1500 ytl yapar. Bu para iyi bir para keriz parası yani.
Bunun haklılığını kimse savunmasın. Ortada haksız bir kazanç var.

Almanyadaki veya van daki bir adam nasıl istanbula büraya gelir de parasını alabilir.
Reklamz paranın üstüne yatmaya kararlı. Bu işten kazancını bir açıklasada bizde görsek dönen parayı. Bunu yaparlarmı sence? Açıklarlar mı bizi nasıl kandırdıklarını.

Bu gün bana yarın sana bunu sakın unutmayın. Şu anda sesi çıkmayan işleri tıkırında olanlar da yarın bir gün aynı muameleye maruz kalabilir. O zaman anlarsın ne demek istediğimi.

Paraları ödemeye niyeti olsaydı eğer bu kişilerin o zaman derlerdi ki eft ücretini ödeyin gönderelim. Kimsenin 3-5 kuruşunda gözümüz yok derlerdi.
Ama malesef ki keriz bulmuşken söğüşleyelim niyetindeler. Bu ilk vukuatlarıda değil. Takip ediyoruz forumları okuyoruz. bunlar alışmışlar keriz parası yemeye..

Neyse. Sadece haram zıkkım olsun diyebiliyorum başka bir şey diyemiyorum.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect;

Paramı almadım almayı umud ediyorum.. Bugün irem hanıma da belirttim büyük bir firma olarak gördüğüm bir yer bana şu gün ödicem dedikten sonra o gün ödemeyip bir hafta sonra inşallah veya belirsiz şu an için derse gözümde bir hayli itibar kaybeder..

Ancak 25 ytl olayında ben bir iş yapıyorum anlaşmayı kabul ediyorum sonrasında anlaşma aleyhime sonuçlandı diye itiraz ediyorum.. Hayır ben 24 YTL de kalsaydım emin ol buraya girer gülen surat yapar şansıma tüküreyim yazardım.. Zaten vegas reklamı dışında ki onunda ödemesini göremedim hala :) nokia bana da komik bir rakam bıraktı.. Sırf neden böle öğrenmek için cepten aradım o paraya denk gelmiştir zate :)

F

fenerli

Misafir
Hiçbir ürün veya hizmetin pazarlanmasında kural olarak 25 ytl. altı veya herhangi bir tutar altı limit olursa ödenmez, fatura kesilmez denemez. Bence arkadaşlar bu kuralı kabul etmiş olsa bile geçerli değil isterlerse bir muhasebeciye ve maliyeye bir sorsunlar. ODTÜ bile vergiden muaf ve online olarak sunduğu bir proforma faturası olduğu halde 15 ytl. için bile bir fatura göndermekte. Aynı şekilde bizde sattığımız her hizmeti hangi miktarda olursa olsun fatura edip, gerekli adrese yollamaktayız. Kaldıki sizinki daha kolay eft yapacaksınız.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
VazgectimSenden' Alıntı:
disconnect;

Paramı almadım almayı umud ediyorum.. Bugün irem hanıma da belirttim büyük bir firma olarak gördüğüm bir yer bana şu gün ödicem dedikten sonra o gün ödemeyip bir hafta sonra inşallah veya belirsiz şu an için derse gözümde bir hayli itibar kaybeder..

Ancak 25 ytl olayında ben bir iş yapıyorum anlaşmayı kabul ediyorum sonrasında anlaşma aleyhime sonuçlandı diye itiraz ediyorum.. Hayır ben 24 YTL de kalsaydım emin ol buraya girer gülen surat yapar şansıma tüküreyim yazardım.. Zaten vegas reklamı dışında ki onunda ödemesini göremedim hala :) nokia bana da komik bir rakam bıraktı.. Sırf neden böle öğrenmek için cepten aradım o paraya denk gelmiştir zate :)

Peki anlaşma metnini yuttum. Ben orada değilim. Ben sırtımızdan kazanılan paradan bahsediyorum.
Bu şirket olduğunu idda eden kişiler 25 ytl altında kalan sitelerin paralarını yeme niyetindeler. Benim itirazım isyanım buna. Biz diyorum hepimizden bahsediyorum. Benim gibi kendini keriz hisseden insanlardan. Kodları alıpta sitesinde yayyınlayan 100 lerce kişiden.
Açıklasınlar kaç kişi 25 ytl nin altında kaldı eğer o rakam sadece benim gibi 2-3 kişiyi kapsıyorsa hepsinden özür dileyeceğim. Ortada iyi bir para olmasa bu kadar uzatmazlar paraları öderlerdi.

Yani o kadar mantıksız ki. Ortada bir saçmalık var. Eft alt limiti diye bir rakam asla duymadım. Ve parasını alan arkadaşlar lütfen yazsınlar pralar dışbank tan eft ile mi geldi.
Hemen dışbank yazıldı ben öyle dediğim için. Eğer işbank veya akbank garanti bankası yazılsaydı çok kötü sıkışacaklardı. Az kıllanılan banka ismi söylediler. Eğer söyledikleri doğruysa para alan arkadaşlardan biri lütfen açıklasın.

Bu güne kadar para alan birileri mutlaka vardır burada. Gönderilen para nerden geldi.

Çok kızıyorum çok. Salak yerine konulmak çok kötü bir şey.

F

fenerli

Misafir
en çok da şuna canım sıkılıyor bir iki siteye soruyorsun reklam fiyatını 468x60 için aylık 50$ dan - 250 $ ye kadar fiyatlar söylüyorlar, kocaman nokia reklamını 25,30 ytl ye yayınlıyorlar ( ki reklam için paranın hepsini veya miktara göre yarısını en başta veriyoruz)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
en çok da şuna canım sıkılıyor bir iki siteye soruyorsun reklam fiyatını 468x60 için aylık 50$ dan - 250 $ ye kadar fiyatlar söylüyorlar, kocaman nokia reklamını 25,30 ytl ye yayınlıyorlar ( ki reklam için paranın hepsini veya miktara göre yarısını en başta veriyoruz)

walla onu hiç sorma tüm alt sütünu ayırdım hemd ekaç zaman.. bi kalktı bi kondu emek harcadım :) Gelen para komik bir rakam... Ama şöle düşündüm extra bir alan açmıştım zaten sağlık olsun ne diyim diye..

Aslında düşününce fatura olayı açısından sonuçta tamam parayı yollama amenna ama 13 ytl ise 13 ytl nin faturasını yollamak zorundalar diye düşünmekteyim..

F

fenerli

Misafir
dışbank alt limit 15 ytl. olan tek banka sanırım, akbank 5 ytl., oyak 10 ytl.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav komik olmayın arkadaşlar adam bakın artık cevap verme gereksiniminde bile bulunmuyor. boşu boşuna parmaklarınızı yormayın gereksiz yere

F

fenerli

Misafir
kendi yazdıklarım için şunu söyliyeyim; Zreklam kullanıcı isimli kişiye cevap vermek için değil reklamı yayınlayanlar için yazdım, ayrıca komik olan bir durumda yok.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamz en azından bi acıklama yapmıs, ben zapmedya yayıncısı idim maillere dah tenezzül etmiyorlar...
ben bal gibi eminim en cok 10 ytl kazanmısımdır. Cunku kampanyanın ortasında yok bannerlarınızı kaldırın, sonra yok kaldırmayın dendi... zaman kaybı yasandı...

benim gibi onlarca webmaster olduguna bende eminim, bi ara cılgın bi furya idi bu reklamları yayınlamayan kalmadı yani...

ya eft ile gonderseler en cok 1 ytl odeycekler, ykb de netden eft 50ykr...

ayıp wallahi

100 kisi 10 ytl bıraksa kotu para mı simdi bu?

vandaki adam nası kalksın 10 ytl icin istanbula gelsin, ucakla da gelse otobuslede maliyeti 100 ytl yi gecer yaw :D

K

Kara

Misafir
Yaw verin banka bilgilerinizi, kesin faturanızı gönderin kesebiliyorsanız. Adamlar demiyor ki 20 nin altına ödeme yapmıycaz diye? 20 ytl nin altına ödeme yapılmayacaktır diye ilk başta mail gönderdiler. Şimdi ise gelip buradan alın diyorlar. Siz bunu kabul ettiniz en başta. Şimdi neden bu sinir anlayamadım ki? İsteseler vermeyebilirler çünkü 20 ytl nin altına ödeme yapmayacağız demiş ve siz de kabul edip girmişsiniz. Ama şimdi diyorlar ki gelin verelim paranızı. Bunda ne var şimdi anlamadım ki?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kara' Alıntı:
Yaw verin banka bilgilerinizi, kesin faturanızı gönderin kesebiliyorsanız. Adamlar demiyor ki 20 nin altına ödeme yapmıycaz diye? 20 ytl nin altına ödeme yapılmayacaktır diye ilk başta mail gönderdiler. Şimdi ise gelip buradan alın diyorlar. Siz bunu kabul ettiniz en başta. Şimdi neden bu sinir anlayamadım ki? İsteseler vermeyebilirler çünkü 20 ytl nin altına ödeme yapmayacağız demiş ve siz de kabul edip girmişsiniz. Ama şimdi diyorlar ki gelin verelim paranızı. Bunda ne var şimdi anlamadım ki?
Boş boş konuşmayın yaaa. Allah allah...
Sanki karşındakiler güvenilir firma. Adamların ne yaptığı belli değil. bu güne kadar dürüst yaptıkları bir iş yok.
Reklamları kaldırın dediler. Sonra tekrar ekleyin dediler vs.
Bu dönemde hiç büyük siteleri dolaştınmı? Adamların hiçbiri reklamları kaldırmadı.

Bu dediğim siteler türkiye sıralamasında ilk 500 içindeki siteler. Sanıyormusun ki bu sitelerin reklamların kaldırılması gerektiğinden haberi olmadı. O sitelere reklamları kaldırtamazlar. Onlara haksızlık yapamazlar.

Ben kayıtları görmeden bu adamlara inanmıyorum. Sahtekarlık yapıldığına eminim. Ve onlar bunları yuttukları için kabul ediyorlar yaptıkları işi.
Kendinden emin olan bir şirket çıkar adam gibi kayıtlarını ortaya döker.
Ben kendi adıma, param gittiği için yaygara kopartmıyorum haksız kazanç olduğu için yırtınıyorum. Düpedüz salak yerine konulduğumuz için sinirleniyorum bu kadar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
drstranger' Alıntı:
reklamz en azından bi acıklama yapmıs, ben zapmedya yayıncısı idim maillere dah tenezzül etmiyorlar...
ben bal gibi eminim en cok 10 ytl kazanmısımdır. Cunku kampanyanın ortasında yok bannerlarınızı kaldırın, sonra yok kaldırmayın dendi... zaman kaybı yasandı...

benim gibi onlarca webmaster olduguna bende eminim, bi ara cılgın bi furya idi bu reklamları yayınlamayan kalmadı yani...

ya eft ile gonderseler en cok 1 ytl odeycekler, ykb de netden eft 50ykr...

ayıp wallahi

100 kisi 10 ytl bıraksa kotu para mı simdi bu?

vandaki adam nası kalksın 10 ytl icin istanbula gelsin, ucakla da gelse otobuslede maliyeti 100 ytl yi gecer yaw :D

En azından şansın var, belki ödeme alırsın :)
Bence reklamları kaldırtıp tekrar koydurdukları dönemde sıfırladılar alınan kayıtları :)

Zreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Nokia Game ( 20 Lives ) ODEMELERi Yapilmistir !!

Merhaba ,

Banka hesap bilgilerini gonderen tum yayincilarimizin Nokia Game odemeleri bu hafta sonu yapilmistir.

Gectigimiz yillardaki odeme gecikmesi bu senede olusmustur.Ancak bu gecikmenin sebebi TR 'deki merkez ajans'in nokia game odemeleri icin parayi Nokia Merkez 'den gec almasidir.
Unutulmamasi gerekir ki , Nokia Game global bir kampanyadir ve tum dunyadaki kampanya sonuclarini toplamak , sahte kayitlari suzgecten gecirmek ciddi bir vakit aldigindan , bu da odeme surecine yansimistir.

ReklamZ ile calisip banka bilgilerini gondermeyen 20 kadar yayincimizdan bizimle temas etmelerini bekliyoruz . 120 adet websitesi sahibine ise NG ödemeleri bu haftasonu 9 saatlik bir çalışma sonucunda yapılmıştır.

Sunu bilmenizi önemle istiyoruz ki , herhangi bir kampanya sonucunda ReklamZ tahsil ettigi hicbir yayinci parasini bugüne kadar odememezlik yapmamistir.

Lütfen bu konuda yapilan yanlis yonlendirmelerin etkisinde kalmayiniz.

Başarılar ,

REKLAMZ TEAM

K

Kara

Misafir
Ödemem hesabıma geçti. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim...

Saygılar;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi