İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Remote administrator (radmin)

batmanteam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bir allahın kulunda yokmu bu programın şifresi ya? demoyu yuklemisim bu defada serialini bulamiyorum devre dışı kalması cok kötü olur yardımlarınızın gelmesi umidiyle.
Saygilarimla.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batmanteam' Alıntı:
Ya bir allahın kulunda yokmu bu programın şifresi ya? demoyu yuklemisim bu defada serialini bulamiyorum devre dışı kalması cok kötü olur yardımlarınızın gelmesi umidiyle.
Saygilarimla.

Uzaktan masaüstü bağlantısını kullansana ?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya beyler ben bunu indirdim ip iyide girdim baglanmadı nası baglancas?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programın seriali cracı var. fakat burada yasak oldugu icin yazmıyorum. eğer ozelden de sormak yasak degilse ozelden pm at sana gonderebılırım.

Romantik: ayrıca senin soruna gelince, radminin client versiyonunu baglanmak ıstedıgın pc ye kurman lazım. sende server ile baglanacaksın.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radmin sadece uzak masaustu olarak da kullanılmıyor ki ama. FileTransfer, falanda var. Yani Full bilgisayar yonetımı. Genelde cok bilgisayarlı bilgiişlrmler kullanıyor.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tolgahat' Alıntı:
Radmin sadece uzak masaustu olarak da kullanılmıyor ki ama. FileTransfer, falanda var. Yani Full bilgisayar yonetımı. Genelde cok bilgisayarlı bilgiişlrmler kullanıyor.
Dinamik ip kullanıcıları için problem oluyor.o nedenle aynı işlemleri ip ye gerek kalmadan logmein.com ile yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5