İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Remotemach

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

S AVCI

Misafir
adam gibi para kazandığını sen söylüyorsun. acaba seni tanıyan insanlarda bu seviyenle adam gibi iş yaptığını düşünüyormudur merak ediyorum. umarım şu anda yaptığın şey bi gün seninde başına gelmez.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak etme benim dolandırıcılıkla işim olmıyacağı için bu tür şeyler başıma gelmez

ayrıca bu technolojik sizin di bildiğim kadarıyla yani zamanında beni de dolandırmıştınız tebrik ediyorum sizi

tabi artık dolandırmanız imkansız denilebilir o zamanlar hiç bişey bilmiyoduk bu tür forumlarda yoktu işlerinizi kolay kolay yapıyodunuz

şimdi forumlar çıktı açıyonuz 10-15 kullanıcı adı yok böyle güzel bi host yok şöyle güzel bi host milleti kandırmaya çalışıyosunuz ama herkes kimin ne MAL olduğunu biliyor merak etmeyin

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşım bilmeden konuşma benim bu firmayla alakam yok ama yazdıklarınız gerçekten bana bile dokundu!

Firmadan hosting hizmeti alıyorum çokta memnunum ama sen olayı izzeti nefis meselesi haline getirmişsin! sırf bu kadar kasıtlı olmandan bile belli oluyor ne tür biri olduğun ve burada ne yapmaya çalıştığın! kendi reklamını yapıyorsun di mi böyle büyük bir firmayı kullanarak!

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4xOr boşver kardeşim bu doncu kilotcuları bunlar buyuk firma ugrasmayalım :D

neydi şarkımız "Senden bir cocugumuz olsun istiyoruz" yoksa bunlara damı başkalarına aldıgımız icin ".am ve .it" uzantılı domain alalım :D

S

S AVCI

Misafir
aslında doğru söylüyorsunuz. sizi burda muhattap alıp açıklama yapmak bizim eşşekliğimiz. nederler adam olmayanı adam yerine koymayacaksın. insanı laf ile etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir demişler ama vardır söyleyenin bi bildiği.

size bu hakaretleri etmek istemezdim ama nasıl olsa yüzünüze tükürülse şu muhabbetinizden dolayı. yinede nasılsa sanal ortam der geçer gidersiniz. bukalemun gibisiniz bulunduğunuz ortama iyi entegre oluyorsunuz.

verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. burda bi kaç dar beyinli ile tartışmaya girdiğimden dolayı, ama umarım anlatmak istediğimi anlayan olmuştur.

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorum

Remotemack bence çok kaliteli veya mükemmel olmasa da Türkiye standartlarında iyi bir firmadır. Hakkında çok değişik yorumlar yapılan bu firmayı merak edip iki host paketi aldım. Gayet memnunum. Haa süper mi diye sorarsanız hayır değil? günde 1 saat kadar kapanma olabiliyor. Bir de kontrol panelleri çok yavaş. Ben bunun dışında bi eksikliklerini görmedim. Teknik destekleri çok iyi. Firmanın ilerleyen süreçte daha iyi bir hizmet kalitesine ulaşmasını diliyorum. Bunu sadece remotemach için değil Türkiye Hosting Pazarında faaliyet gösteren bütün host servisleri için diliyorum. İnşallah birbirlerini yemekten kafalarını kaldırıp (yarası olan gocunsun) daha büyük düşünüp dünyaya açılırlar. Bir remotemach müşterisi olarak bu firma hakkındaki izlenimlerimi paylaşmak istedim. Sürçü lisan ettik ise affola. Saygılar.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazdıklarıma cevap veremiyeceğin için kaçmayı tercih ediyorsun

zamanında az mı dolandırıcılık yaptınız şimdide gelmişiniz yok biz adam olduk yok artık dolandırmıyoz

bununda kokusu yakında çıkar merak etmeyin dolandırıldık mesajlarını görmeye başlarız

M

murfy

Misafir
h4x0r' Alıntı:
siz seviyeli seviyeli konuşup milletin parasını götürün ben böyle konuşayım adam gibi paramı kazanayım.. size hayırlı işler sadece sizi görmekten bıktım

sanırım kendinizi savunmak için baya bi k.adı açmışınız hemen görüp cevap yazdığınıza göre

ne bilelim senin sahtekar olmadığını ? böyle doncu moncu diye mahalle ağazıyla konuşan bi adama ben güvenmem uzun sürede iş yapmam bilmem diğerleri nasıl düşünür şurda yazdığın laf ve konuşma yeterli şirketin hakkında düşünmeme

M

murfy

Misafir
şunuda herkez bilsin kaliteli iş yapan düzgün hizmet veren bir şirket hiç böyle konularla muhatap olmaz başkalarına çamur atmaz böyle forumlarda kötülemez burdaki tek amaç karalamak.

semih beyin yaptığı tek şey karalamalara karşı cevap vermek.en azından bazıları gibi kaçmıyor.cevabını veriyor veremeyeceği soruda yoktur.

burda artis artis konuşanlar o kadar donu sağlamsa gider şirkete görür yüzyüze konuşur.

seni dolandırdıysa git hesabını sor kardeşim neyden korkun var burda beni dolandırdı diye yazarak ne amaca ulaşıyorsun.kendi ağzınla söylüyosun hosting satıyomuşun ne bilelim bu karalamadan kendine müşteri toplamaya çalıştığını??..

bırakın bu çocuk oyunlarını kim neyin ne olduğunu biliyor.hiç kimse peygamber değildir haşa.o yüzden herkezin hataları eksikleri olur.şuanda size burda kanıtlarımda bir çok kaliteli sandığınız şirketten daha kaliteli hizmet veriyorlar.yerleri belli telefonları belli şikayeti olan arar konuşur.bu memleketin polisi var bilmemneyi var.dolandırıcılık falan yutulur laflar değil.herkez haddini bilmeli milletin ekmeğinin arasına girmemeli sonra kendi ekmeği gittiğinde basar kafası.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla kim ne bilmem ama osiris te kontrol paneline ulaşıp ulaşmamak önemli değildir ama günde bir saaat keisnti açıkçası beni bitirir... Umarım bu sorunları bir an önce giderirsiniz..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy ben mahalle ağzıyla konuşuyorum en azından özüm sözüm bir tanıyanda tanır beni kimseye kendimi kanıtlamak zorunda değilim çünkü ne hostcuyum nede hostcularla işim olur

fakat burada ismi geçen şahıs benide dolandırdı ondan yazıyorum

ayrıca düzgün türkçeyle yazınca dolandırıcı olunmuyormu böyle birşey mi var?? mesela bu s avcı nickli kişi çok düzgün bir türkçe kullanıyor ama milleti dolandırıyor yanlışmıyım?

M

murfy

Misafir
yalnışsın beni dolandırmadı ve aylık 250 milyona yakın ödeme yapıyorum karşılığınıda sonuna kadar fazlasıyla alıyorum varmı aksini söyleyecek.sonuna kadarda kanıtlarım.madem hostcu değilsin birşey değilsin dolandırıldın.erkek adamsın dolandırıldıysan atla git adamların yanına hakkını ara buralarda çamur atarak hakaret ederek çocukluk yaparak biyere varamazsın.!

M

murfy

Misafir
ayrıca bu 1 saat kesinti nerden çıktı ben 24 saat sitemle ilgileniyorum gece 4de yatıp sabah 9 da kalkıyorum gene pc başında sürekli siteyle ilgileniyorum.hiç kesintiye rastlamadım.hekerların saldırısına rağmen sadece yavaşlıyor site.eğerki gece 4 le sabah 9 arası 1 saat kapanıyosa hiçkimse için sorun olucağını sanmıyorum.ama böyle birşeyde yok çoğu kezde sabahlamışımdır.yaşamadığınız tam emin olmadığınız olayları yazmayın arkadaşlar.insanlar ekmeğini kazanıyo bu işten.asılsız şeyler söyleyerek günah işliyosunuz.

çırpınıp duruyorsunuz hexor senin dediklerinden zaten nası biri olduğun anlaşılıyor fazla bi yorum yapmaya gerek yok.ben hizmet veriyorum dürüstce dedin şimdi diyosunki hostcu değilim enteresan yav!

M

murfy

Misafir
aşağıdakini diyor kardeş :

h4x0r' Alıntı:
siz seviyeli seviyeli konuşup milletin parasını götürün ben böyle konuşayım adam gibi paramı kazanayım.. size hayırlı işler sadece sizi görmekten bıktım

sanırım kendinizi savunmak için baya bi k.adı açmışınız hemen görüp cevap yazdığınıza göre

sonrada bunu demiş :
h4x0r' Alıntı:
merak etme benim dolandırıcılıkla işim olmıyacağı için bu tür şeyler başıma gelmez

ayrıca bu technolojik sizin di bildiğim kadarıyla yani zamanında beni de dolandırmıştınız tebrik ediyorum sizi

tabi artık dolandırmanız imkansız denilebilir o zamanlar hiç bişey bilmiyoduk bu tür forumlarda yoktu işlerinizi kolay kolay yapıyodunuz

şimdi forumlar çıktı açıyonuz 10-15 kullanıcı adı yok böyle güzel bi host yok şöyle güzel bi host milleti kandırmaya çalışıyosunuz ama herkes kimin ne MAL olduğunu biliyor merak etmeyin

sonrada sahtekar hostingci çocuk işleri kovalayan arkadaşımız bunu demiş :
h4x0r' Alıntı:
murfy ben mahalle ağzıyla konuşuyorum en azından özüm sözüm bir tanıyanda tanır beni kimseye kendimi kanıtlamak zorunda değilim çünkü ne hostcuyum nede hostcularla işim olur

fakat burada ismi geçen şahıs benide dolandırdı ondan yazıyorum

ayrıca düzgün türkçeyle yazınca dolandırıcı olunmuyormu böyle birşey mi var?? mesela bu s avcı nickli kişi çok düzgün bir türkçe kullanıyor ama milleti dolandırıyor yanlışmıyım?

yorumu size bırakıyorum.alın size özü sözü bir insan.bundan sonra böyle insanlara karşı dikkatli olursunuz.böyle sahtekar küçük insanlara kanmayın her söylenene kulak asmayın iyi densede inanmayın kötü densede inanmayın iyi veya kötü olduğunu ancak siz anlayabilirsiniz.dediğim gibi.2 dolarlık hosting paketini alırsınız hakkınızdır sürekli teknik destek alın sorun yaratın konuşun.anlarsınız kalite nası bi kalite güvenilirlik nasıl bi güvenilirlik..

www.remotemach.com

M

murfy

Misafir
bu arada h4x0r şu dolandırmayı anlatsanda ayrıntılarıyla herkez öğrense laf geveliği yapma?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
semih kardeş yeni nickin hayırlı olsun murfy güzelde olmuş ya karizma göstermiş seni diğer nicklerini de yazsanda bilsek

sahtekar kim herkes biliyo semih kardes ben sizin gibi buyuk hostcu olamadım kusuruma bakmayın ayrıca anca laf salatalığı yapıyorsun dolandırıcısınız yeni bi kaç domain daha açıp devam edin bu işe milleti dolandırın dolandrın bişey yokmuş gibi bide karşılarına geçip sırıtın sizin gibi adamlara bişey yapmak lazım ama forum kuralları buna elvermez :D

murfy bildiğin dolandırmalar işte sen daha iyi bilirsin bunları domaini üstüne geçirmeler filan siz işin içindesiniz tabi ben mi bilecem tabi siz bileceksiniz

M

murfy

Misafir
kardeş bak ben sinirli adamım sakin olmaya çalışıyorum.benim adım gökhan.merak edersen sitemide gösteririm.turkhooligans.comla uğraşıyorum 4 senedir hobi olarak ayrıyetten forumu gezersen mp3 sitemide bulursun.semih beyle tek bağım müşterisi olmam.şu domain ismini bi söylesende aktardıkları bi araştırıyım ben varmı böyle bi olay dimi hemde kimin SAHTEKAR olduğu çıkar.

sen salaksın olm salak tamammı beni dolandırdılar diyosun işin içindesiniz benmi bilicem diyosun.millet okuyo bu yazıları görüyo sen kendi kendini avut.

forum kuralları buna elvermez ama net delikanlısı değilsen buluşalım yüzyüze yapıcağını yap!

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy' Alıntı:
ama net delikanlısı değilsen buluşalım yüzyüze yapıcağını yap!

ilkel insan... beynini geliştiremeyenler ancak bunu kullanır.. Ha beni güçsüz falan sanma Jandarma Komando Teğmenim.. Allaha şükür kodu mu oturturumda.. Ama beynimi kullanmayı tercih ederim çünkü insanım..

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
: )
Vaybe, konu nereden nereye. : )

Biz insanlar, yani bizler (bende dahil olmak üzere) bu para yüzünden neden hep birbirimize böyle davraniyoruz? Neden hatalarimizi birlikte yok etmek yerine; insanlari karaliyor, bir anlik hatalari ile butun bir omurlerini karaliyoruz?...

RemoteMach'in yada X bir kisinin sunucusunda olan kesinti yada yavaslamanin sebebi sizce neler olabilir?
Bence;
Baglanti'larin yavasligi (TT'nin yurtdisi vukati :) )
Sistem'deki ram uzerinde sanal verilerin; trafigin yogunlugu (Suanda bircok host sirketi, saticisi yada kisisel sahipler 1 yada 1,5 Gb ram kullaniyor. 3 Gb Ram gormedim pek )
DDOS, Flood Saldirilari
Sunucunun uzun suredir resetlenmemesi
Network (DataCenter'in durumlari)

Yani bu yavaslik elbet olacaktir ki suanda Turkiye'de bile bircok firmada plesk yada x bir panelin; ftp'nin yavas olmadigini gormedim..

Bir zamanlar Turkiye'nin cok onde taninan; ve konusunda LİDER diyebilecegim, izmir'de ilk sunucu kuran firmalardan birisi ile calistim;
Bu calismam ise, Internet departmanında gorevli oldugum siralar;
ve oyleki bir domain silindiginde mysql db'i baska bir sunucuda tutuldugundan 5 saat sonra kalkiyordu! domain hatalari butun calismami mahvediyordu..

Lutfen; tekrar tekrar LUTFEN diyerek bende tekrarlıyorum ki; bir insanı "bir anı ile değil; bütün bir ömrü ve yaptıkları, yapacakları, arzu ve hayalleri; amaçları ile değerlendirelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi