İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Remotemach

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

BelevianChaos

Misafir
h4x0r' Alıntı:
3 kuruşluk dediğin aile ( baban annen) fertlerinin kazandığı paranın en az 3 katını kazanıyor velet

Velet dediğin adam, 2 çocuğuna, eşine bakıyor. Gayet güzel bir hayat standardı var ve anasının babasının kazandığı parayı senin gibi çakallar ancak rüyasında görür.

+ üstüne alınmana sevindim. Bak hemen biliyor insanlar kendilerini. en güzel bu oldu başlıkta. bu mesajınla zaten 3 kuruşluk bile olmadığını gösterdin. eheh parasını söylüyor ya adam sonradan görme.

M

murfy

Misafir
parayla adam olunsa zaten.parayla onurunu gururunu şerefini satan çok insan var.belki senin gibi kazanmıyoruz ama insanız karakteri bozuk değiliz.daha konuşmaya devam et sen devam..

ya zaten herkez neyin ne olduğunu görüyo yani dolandırılan bi insan bile bu kadar karakteri bozukça konuşamaz niyetini gören görüyor sen hala yüzsüzce yazmaya devam et eminim bu msjlarada yüzsüzlük edip cevap atarsın..

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r;
: ) Sana sadece tebessüm ediyorum baska bisi degil, ha bu arada ben susuyorum artik. Bu konuda uzadi...

: |

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar saçma bir konuyu, bu hale getirebildiğiniz için size, ayrıca bu konuda size destek olan moderatörlerede teşekkürü borç bilirim.
Çünkü tebessüm'üme sebep oldunuz.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
protürk lütfen fazla konusma burda milleti dolandirip sonra ayyy pardon benim planlarim vardi onun icin sizin paranizi sey etmistim ??? demedinmi demediysen a-z ye sayim mi ??

semih avci pardon semih bey ne mal oldugunuz kimle calistiginiz belli zaten burda da musterilerinizi yollayip yazin yazin diye de yollatmayin herkes biliyor kimin ne mal oldugunu

haxor gel dostum birak bu doncu-kilotculari takma kafaya biz adsense amcamiza gidelim az kaldi baslar millet zirlamaya o zaman bu mesajlari tekrar yukari cekeriz.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yeniwebmaster' Alıntı:
ProTURK birkaç ay önce çok ucuza hosting satıp sonra ortadan kaybolan ProTürk ile ilgili bi yakınlığın var mı ?

Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

Forumda bir sürü başlık açılmıştır Dolandırıcı ProTürk diye.
Millet giden parasından çok bilgilerine yanıyordu.

proTürk gözünden kaçtı herhalde :)

P

Pco

Misafir
valla topic aldı başını gidiyor. Herkez birbirini suçluyor. Kimin ne satıgı önemli artık çok az başlık var tartışmasız gecen sürekli tartışma :)
remotenin dedigi gibi ;
RELAX
you are at the remotemach

P

Pco

Misafir
Aslında dolandırıcıları bir kenara yazsak iyi olur. :)

proTURK
jetboy
winsock
bunlar en kısa zamanda olanlar baska hatırlamıyorum

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Dolandırıcıyı dolandırıcı savunuyor, ProTürk.. zaten chaos maos arada kayıt olan yeni kişiler'de (kayıt tarihlerini yukarıda soldan görebilirsiniz) semih avcınin bonibonları. Neyin ne olduğu ortada hiç konuşmaya gerek yok. Siz hiç radore omnis sadecehosting vargonen gibi yerlerin bu tip olaylar içerisinde bulunduğunu gördünüz mü? Nedense bu adamın adının geçtiği her yerde bi dolandırıcılık muhabbeti dönüyor, adam mührü yemiş artık belki düzgün birşeyler yapmaya çalışıyor ama yalanla dolanla bu işler olmaz. Bende buna karşıyım zaten, şu kadar bu kadar yatırım yaptım, orda burda ofisler açtım, kıl tüy.. Allahına kadar yalan, dalavere.. Sanki bu sektörde şirket başına büyük paralar düşüyormuş gibi, imkansız birşeyler yapıyormuş gibi anlatıyorda anlatıyor. Ya kardeşim, Server kiralamayı herkes yapabilir. Server'ı alan zaten hosting şirketi oluyor, sen neden bu kadar dallandırıyorsun olayı anlamıyorum. Teknolojik olayında sömürdün milleti, şimdi yine devam.. Bunu yapanlar çok ama adamlar bir daha bir daha aynı şeyleri yapmıyorlar, artık millet yemiyor zaten.

Git başka işlerle uğraş değerli arkadaşım, hem sen rahatlarsın hem bizler.

Bu işten ekmeğini kazanan yerlerin savunucuyuz. Seni çekemediğimizden dolayı değil, senin neyini çekemeyelim ki zaten. Senin gibi dolandırıcı, kolpacı adamları kimse savunmaz, geçicen bunları. Madem holding'in var git holdinginle oyna. Bulaştırma holdinglerini hosting işlerine.

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harika bir açıklama ve herşeyi ortayan döken cümleler.
Daha konuşmaya gerek var mı ?

Ovetto' Alıntı:
Dolandırıcıyı dolandırıcı savunuyor, ProTürk.. zaten chaos maos arada kayıt olan yeni kişiler'de (kayıt tarihlerini yukarıda soldan görebilirsiniz) semih avcınin bonibonları. Neyin ne olduğu ortada hiç konuşmaya gerek yok. Siz hiç radore omnis sadecehosting vargonen gibi yerlerin bu tip olaylar içerisinde bulunduğunu gördünüz mü? Nedense bu adamın adının geçtiği her yerde bi dolandırıcılık muhabbeti dönüyor, adam mührü yemiş artık belki düzgün birşeyler yapmaya çalışıyor ama yalanla dolanla bu işler olmaz. Bende buna karşıyım zaten, şu kadar bu kadar yatırım yaptım, orda burda ofisler açtım, kıl tüy.. Allahına kadar yalan, dalavere.. Sanki bu sektörde şirket başına büyük paralar düşüyormuş gibi, imkansız birşeyler yapıyormuş gibi anlatıyorda anlatıyor. Ya kardeşim, Server kiralamayı herkes yapabilir. Server'ı alan zaten hosting şirketi oluyor, sen neden bu kadar dallandırıyorsun olayı anlamıyorum. Teknolojik olayında sömürdün milleti, şimdi yine devam.. Bunu yapanlar çok ama adamlar bir daha bir daha aynı şeyleri yapmıyorlar, artık millet yemiyor zaten.

Git başka işlerle uğraş değerli arkadaşım, hem sen rahatlarsın hem bizler.

Bu işten ekmeğini kazanan yerlerin savunucuyuz. Seni çekemediğimizden dolayı değil, senin neyini çekemeyelim ki zaten. Senin gibi dolandırıcı, kolpacı adamları kimse savunmaz, geçicen bunları. Madem holding'in var git holdinginle oyna. Bulaştırma holdinglerini hosting işlerine.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy len sipa hala mi yaziyon

git su doncu abinle pardon semih beyle kumda oyna bak yaz bitiyor

protürk sende dallamalık yapma ne yüzle geliyorsan buraya

iyinetadmin amcaniz sevdi sizi baksaniza hala sizi tutuyor burda.

M

murfy

Misafir
sizin donla ilgili kötü bi anınız geçti herhalde küçüklüğünüzde anlatta bilelim..

şu bana sıpa diyenlerin yaşını çok merak ediyorum..mahalle karıları sizi..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bozacının şahidi şıracı

semiyin şahidi de protürk olacak o kadar :D

murfy miisn nesin hadi ikile ufaklık

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç üşenmeden baştan beri okudum:
Sonuç:
iki ihtimal üzerinden yoğunlaşıyor.
1. ihtimal iyi - kötü poliscilikle bir isim beyinlere kazınmaya çalışılıyor.
2. ihtimal kötü polisin iyi polisle alakası yok

1. ihtimal gerçekse insan davranışı ve psikolojisi üzerine uzman birisi ve öyle yada böyle hedeflerine ulaşacak
2. ihtimalin gerçekliği durumunda ise alt iki ihtimal açığa çıkar bunlarda şunlardır.

2.A kötü polisin (ilgili firmayı ve şahsı kötülemesinden dolayı kötü polis diyorum) ayağına basılmış ve canı yakılmış bu canı yanmasından dolayı ilgili firma ve şahsa heryerde saldırıyor; yani ölçüyü kaçırmış. bu durumda adminlerin konuya kilit vurması gerekirdi diye düşünüyorum. vurmuyorlarsa bu adminler hakkında iki ihtimali çıkartıyor. bunu en son açıklayacağım.
2.B kötü polisin ayağına basılmadı aynı sektörde iş yapan ve müşteri hedef kitleleri aynı olan bir yapı ve bu yüzden karalama yapıyor bu durumda bu konuya kilit vurulması gerekiyordu vurulmaması adminler hakkında iki ihtimali ortaya çıkarıyor.

Adminler konuya neden kilit vurmadı:
Adminlerin konuya kilit vurmamasının 3 nedeni olabilir.
1. neden iyi polisi tanıyorlar ve iyi ile kötü polis aynı kişilerse reklamına izin veriyorlar.
2. neden iyi polis ile kötü polis farklı kimseler ve kötü polisi tanıyorlar ve kötü polise destek veriyorlar.
3. Buranın özgür ve herşeyin konuşulabildiği yer olmasını istiyorlar.

şayet admin 1. yada 2. ihtimalden dolayı kilit vurmuyorsa bu benim yorumumdan sonra vuracak ve beni de cezalandıracak.
şayet 3. ihtimal geçerliyse birileri benim bu yazıma yönelik birşeyler söyeleyecek.

Saygılarımla
bir programcı

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş çok iyi açıklamış tebrik ediyorum

ama ben sana gerçeği söyliyim bunlar zamanında beni dolandırdı yoksa benim hiçbir firma ile ne işim olur ne bişey ben başıma geleni yazarım ki başkalarının başına gelmesin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi