İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Remotemach

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

murfy

Misafir
vazgectimsenden ne olduğun sorun değil.o lafta sana değil zaten.ufaklık kelimesinide ayrı bi çocukluğun olarak kabul ediyorum h4xor takıladur.

bu arada bu remotemachle tanışmamı anlatıyım size.

v 500 mb yakın 40 tane videom vardı bant genişliğ isorunlarından hep taşıcak yer arıyordum.ve o zamanki hostum banttan dolayı kapattığı için biran önce taşımam gerekti.host şirketlerini gezdim ve remotemach i gördüm 1 seneye yakın i zaman önce.o zamanlar eski tasarımı vardı ve kredi kartıyla ödeme yaptırmıyorlardı.bir email attım böyle böyle işte hesaba yatırmam ço kzor ve videoları acele yayına vermem gerektiğini söyledim ve birşey rica ettim 2 ay lık bi sponsorluk olayı.önce sponsorluk almak için siteniz uygun değil dediler haklılardı sonra bir email daha attım.madur durumda olduğumu söyledim ve birdahaki emailları hostumu açmaları oldu.ve sonundada şu cümle vardı.hesabınızı açtık 2 süreyle ücret ödemenize gerek yoktur.babalar gibi koydum videoları ip üzerinden yayına verdim ve kullandım 2 ay sonrada ödemelere başladım.sizce bunu kim yapar? dolandırıcılık peşinde koşan parada gözü olan hangi sahtekar yapar?.. veya şöyle söylüyüm şuan hangi hosting şirketi büyüğü olsun küçüğü yeni açılmışı olsun hiç tanımadığı bi insana 2 emailda 2 aylık host açar?.. yorumu size bırakıyorum hala konuşuyosanız helal olsun derim birşey demem diyeceklerimi dedim zaten.

allaha emanet olun.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen remotemach in reklamını devam et

buradaki insanlar keriz değin senin semih olduğunu herkes biliyor

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben bu adamları tanımam ama birçok firmaya sponsorluk için teklif yollamıştım sadece onlar cevap maili yollamışlardı ve kabul etmişlerde.gerçi benim sponsora ihtiyacım kalmamıştı siteyi açmaktan vazgeçmiştimo ayrı :)
bi kerede hostbulda firmalra teklif ver diye seçenek vardı orda host için fiyat istemiştim gene tek onlar cevap yazmıştı.
şimdiye kadar bi arkadaşımdan kötü bi yorum aldım.ona bu firmayı ben tavsiye etmiştim oda gitmiş host almış.sonra "baya mail attım adamlar cevap vermiyo" filan demişti bana ne kadar doğru bilmiyorum.herneyse olaya fazla karışmayayım sadece başımdan geçenleri yazayım dedim.
herkese iyi günler...

M

murfy

Misafir
haha topici açan benmiyim kardeşim açmışınız cevap veriyoruz.

benim semih bey olmadığıma inanmıyosun madem iyi bak :
www.turkhooligans.org
www.turkhooligans.com
semih beyin hiç maçlara deplasmanlara sürekli gittiğini sanmıyorum. :)

www.turkhitmp3.com (remotemachden aldığım dedicated üzerinde)
www.tatilotel.com
www.ektaselektronik.com.tr

bunlar sitelerim en alttakide babamın şirketi.bilmem kafan basarda anlarmısın.

ayrıca kıbrısta okuyorum ekimde gidiyorum kıbrısa inanmıyosan okulun emailını yazıyım bi email at cevap veririm anlarsın emaildaki numaraya dikkat et 2004 kayıtlıyım..

[email protected] ...

daha atıcağın çamur bittiyse kulübene geri dön artık..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
semih bey iyi çalışıyor

herşeyi kılıfına uydurmuş :p

M

murfy

Misafir
telefonunu özelden versene arıyım seni semih beymiyim değilmiyim ben sana bi güzel anlatıyım kardeş senin zeka eksikliğin var belli.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede kapansın bu dolandırıcılara prim vermenin anlamı yok

murfy hadi gülüm başka kapıya burda dolandırabileceğiniz adam yok

S

S AVCI

Misafir
sırf burda bi kaç geri zekalıyı muhattap aldım diye bi kaç müşterimden tepki gördüm, haklılarda.

neticesinde şunuda gördüm bu forumda 7 tane remotemach hakkında konu var. kimin kuyruğuna nasıl bastık bilmiyorum ama, kötü bastığımız belli. burda herhangi birisi iyi bişeyler söylediği zaman ismi semih avcı oluyor, kötü yorum yapanlar uzman. nitekim bundan 2 ay önce hostbulda kardeşim bi firma hakkında kötü yorum hiçmi yapılmaz denilmişti, isyan edilmiş dolandırıcılık sayılmıştı. sonra hostbulda 3-5 kötü yorum çıktı hatta kötü yorum yapanların bağzıları sorunumuzu çözdüler yazdığımız kötü yorum hakkında özür dileriz dediler, sonra burdaki uzman arkadaşlar yine sahneye çıktılar bak foyaları meydana çıktı kötüleşmeye başladılar gibi enstanteneler oluşturdular yine dolandırıcı ilan ettiler. bundan kimin ne çıkarı olur ufak tefek resellerlarınmı ufak tefek 1 sunucuyu yönetmekten aciz firmalarınmı bilmiyorum.

kısacası türk kanunlarının bize verdiği yetkiyi kullanıyoruz.
host satıp faturasınıda webhosting veya domain olarak kesiyoruz.
geri ödeme isteyenlere onuda yapıyoruz.
sistemlerimizi hergün dağ gibi geliştiriyoruz. yeni digital sinirsistemimizde kuruldu vs vs.
2 şb olarak kadıköyde resmi ofisimizide açtık.

son bişey kaldı benim seni nasıl dolandırdığımı açıklarsan insanlar bırak sana nereleriyle güleceğine karar versinler. (hani o delikanlılığına laf kondurmuyorsunda, herlafta dolandırdılar diyorsun ya. lütfen dolandırılan domain ismini ver kimin adına havale veya kredi kartı çektirdiğini ver yani kısacası. anlatta bilelim şu dolandırılma hikayeni beyfendi)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbulda technolojik hakkındaki yorumları oku orada yazmıştım nasıl dolandırdığını

gerçi o başlık full dolandırma dolu onun için benimkini seçmen lazım önce

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r :)
ya sadece su domain'e bir whois ceker misin?
www.turkhitmp3.com (remotemachden aldığım dedicated üzerinde)

whois bak boyle cekiliyor :) whois.sc/turkhitmp3.com . soyledikleriniz o kadar anlamsız ki; bu adam neden gidip domain'i sadecehosting'ten alsin :) o kadar regist. dururken. adam herşeyi kılıfına uydurmus falan. bosverin bunları. Ayrıca ricam hakkaten bu konu sıkmaya başladı...

Hem kardesim; sen technolojik ile remotemach'in nereden biliyorsun ayni kisiler oldugunu?

B

BelevianChaos

Misafir
remotemach yetkilileri,

3 kuruş etmez adamları burada ciddiye almayın lütfen. Bu arada bir arkadaşım yanınızda çalışıyordu. Maltepedeydi sanırım yanılmıyorsam. Kolay gelsin..

M

murfy

Misafir
proTürK' Alıntı:
h4x0r :)
ya sadece su domain'e bir whois ceker misin?

whois bak boyle cekiliyor :) whois.sc/turkhitmp3.com . soyledikleriniz o kadar anlamsız ki; bu adam neden gidip domain'i sadecehosting'ten alsin :) o kadar regist. dururken. adam herşeyi kılıfına uydurmus falan. bosverin bunları. Ayrıca ricam hakkaten bu konu sıkmaya başladı...

Hem kardesim; sen technolojik ile remotemach'in nereden biliyorsun ayni kisiler oldugunu?

sağol kardeşim zaten topici tamamıyla okuyan biri neyin ne olduğunu anlar daha konuşmaya gerek yok.

S

S AVCI

Misafir
Kurumsal Kimliği olmayan hiç kimseyi muhattap almıyoruz. lütfen ilk önce kendinize bir kurumsal kimlik oluşturun sonra bizimle muhattap olun.

bu ülkede kurumlar kanunlar var.
dolandırıldıysan, eğer gerçektende seni dolandıranların biz olduğuna inanıyorsanız, bende burda açık açık şirketimizin ismini remotemachtir, technolojikle bir alakamız bulunmadığını beyan ederiz, başvurusunuz savcılığa bunlar beni dolandırdı dersiniz faturanızı fişinizi belgenizi gösterir kaale alınırsınız.

Budan sonra ismimizin dolandırıcı veya technolojikle bağlantılı olduğumuzu kesin bir dille açık seçik beyan edenler ve bu bildirileri yayınlayanlar hakkında, alınmış hukuk kararı bulunmamasına rağmen, iftira, çıkar amaçlı suç işleme, ve kurum olarak bunların kontrolünü yapamayan veya yapmayan iyi net ve bu yazıları yazan şahışlar hakkındada suç duyurusunda bulunulup dava açılacaktır.

Bilgilerinize arz edilir.

iyi çalışmalar

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BelevianChaos' Alıntı:
remotemach yetkilileri,

3 kuruş etmez adamları burada ciddiye almayın lütfen. Bu arada bir arkadaşım yanınızda çalışıyordu. Maltepedeydi sanırım yanılmıyorsam. Kolay gelsin..
3 kuruşluk dediğin aile ( baban annen) fertlerinin kazandığı paranın en az 3 katını kazanıyor velet

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğinizi yapın hosting patladığında yazarım tekrar buraya ben dedim diye

kurumsal kişiliğinizi yiyim doncu iplikçi tayfası

bana dava açmayın korkarım o tür şeylerden :(

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ProTURK birkaç ay önce çok ucuza hosting satıp sonra ortadan kaybolan ProTürk ile ilgili bi yakınlığın var mı ?

Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

Forumda bir sürü başlık açılmıştır Dolandırıcı ProTürk diye.
Millet giden parasından çok bilgilerine yanıyordu.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman dikkat et dolandırıcı deme valla hapiz yatarsın sonra

hemen lafını geri al dolandırır ama sen dolandırıcı diyemezsin hani belgen :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi