İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

- rep li uyeler, dikkat !

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kimse sunu yaprım rep ver demiyorki egerki o kişi forum ve üyeler için yararlı bir şey yaptıysa bu ona rep vermek ona kalıyor vermek zorunda degil.. zorla degil bu işler..

M

muratsakizci

Misafir
Benim bir anda -10 rep düşürdün ben 1 senede anca toplarım bu 10 repi 1 sene bekleyemem + beklesem bile forumlara girişim yasak olacak bu nedenle hiç forumlarda bulunmam İyinet Forum'larına bana yapılan rep hakkında haksızlık düzeltilmezse Veda edeceğim.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede sacma b, uygulama bole olacagina her giremedigi gun için bi +1rap kazansa rapleri sıfırlanır mesela -10rap olan biri 10 gun giremez daha sonra tekrar girer yine - rap alırsa tekrar giremez giremeyincede tekrar sıfırlanır. bence dah mantıklı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SLaYeR' Alıntı:
bencede sacma b, uygulama bole olacagina her giremedigi gun için bi +1rap kazansa rapleri sıfırlanır mesela -10rap olan biri 10 gun giremez daha sonra tekrar girer yine - rap alırsa tekrar giremez giremeyincede tekrar sıfırlanır. bence dah mantıklı

istersen 15 gün girmeyenin banı acılsın ne dersin :) ya senin dediğin mantık dışı...

M

muratsakizci

Misafir
the_alorak;

evet onu yazdığım zaman forum kurallarını bilmiyordum ama artık biliyorum Replerim sadece o yüzdne düşmedi

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milleti siteden soğutmaktan başka bir işe yaramayacaktır bence...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
- Reptekilerin foruma katkı yapmaya teşvik edilmesi için yapılan bir hareket olduğunu düşünüyorum.Güzel mesaj yazan herkese + rep veriyorum..

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakıyorum şimdi forumda herkezin - rep var sen girmicen ben girmicem kim girecek bu foruma:D

ayrıca herkez bişeyler bilmek zorundamı forumda illa paylaşım yap diyosunuz biz forumdan bişeyler kapmak için takılıyoruz ...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Foruma girilecek ama Mesaj yazılamayacak sanırım(üye girişi olmadan yani :))

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vaio' Alıntı:
bakıyorum şimdi forumda herkezin - rep var sen girmicen ben girmicem kim girecek bu foruma:D

ayrıca herkez bişeyler bilmek zorundamı forumda illa paylaşım yap diyosunuz biz forumdan bişeyler kapmak için takılıyoruz ...

biri sana neden -rep verir sence yanai eger yazdıgın mesajalrda dogruluk veya kişi karşı yaramıcak asılsın vs... örenek sadece yazıalr yazılırsa eger yazını ugun görmeyen sana katılmadıgı için - rep verir buda dogal ama senin haklı oldugunu düşünen + rep veririr şimdi sürekli - rep alıyorsa sanırım baya cogunluktan tepki alıyordur. derim..

kişisel görüşüm.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence çok ama çok iyi bir uygulama.. Biri gerçekten yararlı birşey yazıyor altına 3 5 kişi giriyor karalasın diye saçma sapan yersiz konumalar yapıyor.. Birde forumda konması gerekn bir kural bu yola konmuş oluyor..

Negatif yazılar yazılmamalı.. Yani birinin konusunu sevmiyorsanız altına girer yazmazsınız kalkıpta bu konu mu şimdi yazmak hangi akla hizmettir anlamış değilim..

Ayrıca etkin + rep verme yöntemi ile yoluna girecektir sistem..

Ancak benim aklıma takılan bir soru var.. Şimdi biri çok güzel bir konu açtı önceki konularında da iyi + rep verdik.. Fakat sonradan olmayacak işler yapıyor veya tam tersi eksi verdik sonradan artı vermek istiyoruz.. Bir tane rep hakkımız olması bu durumu zorlaştırmayacak mı?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
1 rep hakki diye bisey yok, sadece ayni kisiye tekrar rep verebilmek icin baska 9 kisiye rep vermis olmaniz lazim.

K=kullanici olsun,
K1 K2 K3 K4 K5 K6 K7 K8 K9 K10 K1 (tekrar rep verebilirsiniz)

Bu isleyisin sebebi, hep ayni kisilere rep verilmesini onlemek ve rep dagitimina tesvik etmek.

Boylece arkadasinin torpilli +rep leri ve gicik olan birinin -rep bombardimani engellenmis oluyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dikkat : -repliler bu uygulamaya çok karşı çıkmış.
+ repliler büüytmemiş ve paylaşıma devam demiş.

Ders: paylaşan insan için -rep alması bile sorun değil.Yapdıkları yada yapacaklarıyla +da kalacağını biliyor.

Tebrikler admin güzel uygulama..

N

nFnK

Misafir
Peki birileri admine guıcıklık diye - rep verirse ve - olursa admin yada mod larda girebilecek mi :)

A

Airborne

Misafir
nFnK' Alıntı:
Peki birileri admine guıcıklık diye - rep verirse ve - olursa admin yada mod larda girebilecek mi :)
Giciklik olsun diye - rep verildi mi - rep alan kisi sikayette bulunabiliyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
- rep olanlarin foruma yeniden üye olmasi bence daha mantikli. -rep'ten +'ya cikani pek görmedim ben. Bu forumda zaten yararli islerde yapsaniz pek rep veren olmuyor. Sanki rep verdiginde kendinden birseyler eksilecek.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ek olarak rep ayarlarina su sekil bir düzenleme getirilebilir. Her 100 mesajda +10 rep puani ve üye olduktan her 30 gün sonra +10 rep puani vs. getirilebilir. Böylece paylasim yapan ve eski üyelerinde rep puanlari biraz yükselebilir. ( Bu özellik belkide vardir bilemiyorum eger yoksa benden tavsiyedir iyinet'e )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5