İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rep verin, Rep alın v2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rep sistemi yavaş yavaş oturmaya başlıyor. Herkesin tecrübe puanı oluşmaya başladı. Gördüğüm kadarıyla artık daha aktif kullanıyoruz.

Olumlu gördüğünüz her mesaja +rep vermekten kaçınmayın.

Olumsuz gördüklerinizi ise, kullanıcı ilk defa yapıyorsa ya da hakaret içermiyorsa bir seferlik kendi aklınızdan uyarabilirsin. 2. defa gördüğünüzde ya da hakaret içerdiğinde kesinlikle ama kesinlikle -rep verin bu tip kullanıcılara.

- Rep ler referanstır. Bir kullanıcının hakaret ettiğini gördüğümüzde uyarıyoruz. "İlk uyarı" olarak yapılıyor bu. Ama önceden -rep almış biriyse, bu hatasının ilk olmadığı konusunda bize referans oluyor ve gerekirse kullanıcıyı uyarmadan forumdan sizlerin huzuru için uzaklaştırabiliyoruz.

Yine aynı referans olarak, +rep li biri yanlış birşey yaparsa direk forumdan atmak yerine uyarmak daha mantıklı oluyor.

Sevdiğiniz, Foruma yararlı olduğunuz kişileri koruyun. Yine bunla orantılı olarak, sırf kişisel olarak sevmiyorsunuz diye ya da intikam için -rep vermeyin. Bu tip aldığınız -rep olursa bize bildirin. Kullanıcı hakkında gerekli yaptırımı yaparız.

Herkese hayırlı günler ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
valla şöyle bi durum söz konusu.... +rep vermek problem değilde -rep verince mutlaka dönüşü oluyor bi şekilde... haklı olduğum konulrda ne zaman -rep versem mutlaka iadeli tahütlü olarak geri dönüyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
valla şöyle bi durum söz konusu.... +rep vermek problem değilde -rep verince mutlaka dönüşü oluyor bi şekilde... haklı olduğum konulrda ne zaman -rep versem mutlaka iadeli tahütlü olarak geri dönüyor...
valla bu konuda tecrübe puanı önemli, bana öyle misilleme yapanın canını -8 rep'le acıtırım :p

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
trextra' Alıntı:
Mantıksız olduğunu düşünüyorsanız bize bildirin inceleyelim.

sebepsiz yere bir küfür vardı... ve halen de kontrol panelimde mevcut durumda.. onun için böyle durumlarda susmayı tercih ediyorum.. rep olmuş veya olmamış o konuda hiç kimseye birşey diyemem.. ama böyle küfürlerin olması insanın kanına dokunuyor hele hele her iyinet e girişimde ilk kontrol paneline girip mesajlarımı kontrol etmek istiyosam....

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bütün - replerim sinangünay yüzünden admin tarafından verildi olamaz böyle bisey eheh :D

U

umurcan

Misafir
bu konudaki herkese rep verdim bana veren yok nası bi konudur bu rep ver rep al olmaz ki :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinangüney vakasından bende payımı aldım kendinede yazık etti banada :)

sistem dediğiniz gibi yavaş yavaş yerine oturuyor zaten ortam güzel dahada güzel olucak...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
sebepsiz yere bir küfür vardı... ve halen de kontrol panelimde mevcut durumda.. onun için böyle durumlarda susmayı tercih ediyorum.. rep olmuş veya olmamış o konuda hiç kimseye birşey diyemem.. ama böyle küfürlerin olması insanın kanına dokunuyor hele hele her iyinet e girişimde ilk kontrol paneline girip mesajlarımı kontrol etmek istiyosam....
Özel mesaj olarak bu küfürü edeni iletir misin? Eğer şimdiye kadar atılmamışsa gerekeni yapalım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
başlıkla uyuşmayan konu rep vermeden rep aldım , kusura bakmayın
ikinize de -rep :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5