İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rep verin rep alin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
favorites' Alıntı:
<konu dışı >
F$ ( Forum Dollars ) olayına girebilsek şenlik olur valla ( Dnforum daki sistem gibi ) incelemek lazım aslında. çok değişik birşey. 1 rep =1 $. ama sonra bu dolarları nasıl bozduruyorlar, işin o kısmını tam anlayamadım orada.
</konu dışı>

Neden olmasin... Nasil olsa herkes para kazaniyor bu forumdan, begendigi konuya 50 kurus vermis cok mu?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güzel olur da, bu konuyu incele istersen. umarım bu foruma entegre edilebiliyordur.
ya aslında çok güzel şeyler yapılabilir. oturup plan program yapmak lazım

D

discoface

Misafir
ya ben nasıl rep verileceğini bilmiyorum. burda biz de çok kez yardımcı olduk arkadaşlara kanımca. ama daha nasıl rep verilir bunu bile bilmiyorum :p

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, bu şekilde bir uygulama olursa daha kaliteli bilgi paylaşımları çıkar ortaya fakat teknik altyapı neler gerektirir bunu bilemiyorum, paypal dan forumdaki hesabımıza belli bi miktar aktarmak vs şeklinde heralde

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ZIPPKIN' Alıntı:
evet, bu şekilde bir uygulama olursa daha kaliteli bilgi paylaşımları çıkar ortaya fakat teknik altyapı neler gerektirir bunu bilemiyorum, paypal dan forumdaki hesabımıza belli bi miktar aktarmak vs şeklinde heralde

ya hayır o şekilde değil :D
o zaman kimse altından kalkamaz bunun. F$ ( Forum dolarları ) yine Forum içinde kullanıyorlar sanırım. dediğim gibi tam anlayamadım işlevini ama çok güzel bir ortam var bahsettiğim yerde. herkes F$ larını satıyor, alıyor, vs..vs
ama nasıl olduğunu çakamadım

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet' Alıntı:
Ben de sana +6 rep verdim, bu baslik altina yazan ( - repli olmayan ) ve bana +rep veren herkese bende +rep verecegim, sizde aynisini yapin, herkes herkese + rep vermeye baslasin ki elimiz alissin...

Benim +6 rep kampanyam burada sona ermistir, siz rep vermeye devam edin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ne oluyor burda repler falan havalarda ucuşuyor:D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Böyle repleşmek olurmu yaf. bana rep verene küserim :p

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlginç ama dönüşüm olmalı gerçekten de kısır döngü vardı.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence böyle bir başlık altındaki rep kullanımı, olayı amacından saptırır. forumda rep sisteminin olmadığını bilen insanlar artık bu sayede öğrenirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5