İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rep verin rep alin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN, seni de REP liyecektim ama çok rep dağıtmışım :p
00:00 olunca REP'licem senide

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
iyinet' Alıntı:
Bana rep veren fakat buraya yazmayan kullanicilar var, lutfen yazdigim dikkatli okuyunuz, bold yaptim.
Ayrica bunu hepinizin yapmasini istiyorum, size rep verenlere sizde rep verin...
3-5 rep onemli degil, 300-500 repimiz olsun.
enteresan bir konu olmuş gelsin repler...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
00:00'a kadar Rep veremiyorum sanırım günlük 10 kişi rep lenebiliyor, ee bunuda öğrenmiş olduk

K

Kerasus

Misafir
Ben senin yerine rep lim kimi replemek istiosan söle yeter mesela az önce tr.st replendi :)

K

Kerasus

Misafir
milleti replioz 10 rep 3 geri dönüş :(
bknz: ploop
edit: bu mesajı yazarken replemiş beni

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arada kaçanlar oluyor developer kusura bakma. bu sayfadakileri repledim sanırım. yeter hepinize :p

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Repler sayesinde aldiginiz davetiyeleri aman cok dikkatli kullanin.
Davet ettiginiz kullanici forumda sorun cikartirsa yada forumdan daha onceden banlanmis bir kisi ise siz de uyeliginizi kaybedebilirsiniz!

Bu kisilere davetiye vermeyin!
- Kendi kendinize
- Tanimadiginiz kisilere
- Forumdan atilmis kisilere
- Kucuk yasta olup kanunlardan/yasalardan habersiz olanlara

Bu kisilere davetiye verin!
- Taniyip guvendiginiz kisilere
- Tanimasaniz bile, baska forumlarda faydali oldugunu bildiginiz kisilere
- Foruma iyi ve faydali olacagina sizi ikna eden ve davetiye verdiginiz icin kefil oldugunuzu anlayan kisilere

D

devrimergin

Misafir
Tebrikler iyinet yine faydalı bişeyler için bizi kapıştırdın ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devrimergin, faydalı olan ne burada anlamadım. herkesin katkı puanı yükseldi o kadar. eğer rep kullanımı artarsa (böyle suni artışlar değil tabi) bir etkisi olur, amaçlanan o gerçi.

@iyinet bu arada bu davetiye konusu çok can yakacak gibi. mesela msn listemde onlarca kişi var ve gelip davetiye istiyorlar. ben hangisinin atılmış olup olmadığını bilmediğim için kimseye vermiyorum mesela. zaten davetiye hakkım da yoktu, ama ben kimseye davetiye vermeyi düşünmüyorum. hiç kimsenin hareketlerinden sorumlu olmak istemem açıkçası.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ploop' Alıntı:
devrimergin, faydalı olan ne burada anlamadım. herkesin katkı puanı yükseldi o kadar. eğer rep kullanımı artarsa (böyle suni artışlar değil tabi) bir etkisi olur, amaçlanan o gerçi.

@iyinet bu arada bu davetiye konusu çok can yakacak gibi. mesela msn listemde onlarca kişi var ve gelip davetiye istiyorlar. ben hangisinin atılmış olup olmadığını bilmediğim için kimseye vermiyorum mesela. zaten davetiye hakkım da yoktu, ama ben kimseye davetiye vermeyi düşünmüyorum. hiç kimsenin hareketlerinden sorumlu olmak istemem açıkçası.

Benim bahsettigim de bu zaten, eger davetiyenin sorumlulugunu alamiyorsaniz vermeyin. Bence en iyisini yapiyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5