İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rep verin rep alin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forumda reputation, rep, katki puanini hali hazirda verimli bir sekilde kullanmiyoruz.
Begendiginiz her mesaja + rep vermeye cekinmeyin, siz + rep verdikce baskalari da size rep verecektir.
Rep vermek size herhangi bir negatif deger getirmez, yani rep verince sizin rep iniz azalmaz.

Herkesi rep vermeye tesvik ediyorum, hadi simdi bu mesajima +rep verin bakalim :)

Hem unutmayin, + rep davetiye sayiniza da katkida bulunuyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bu 2 gündür neden benim açacağım mesajları açıyor herkes :D
bu konuyu dün ben açayım dedim ama sonra millet " Huoppp rep delisi " diye yüklenmesin dedim.
oysa sadece teşvik amaçlı açacaktım. yoksa kimse şah veya padişah olmuyor burada. oda ayrı bir konu.
cidden daha eğlenceli olur ortam

iyinetadmin benden sana +rep

Not : bu arada biri küfür etmiş etmiş bana rep verirken ( hsyn-c )
allah akıl fikir versin tanımasam da

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ben de sana +6 rep verdim, bu baslik altina yazan ( - repli olmayan ) ve bana +rep veren herkese bende +rep verecegim, sizde aynisini yapin, herkes herkese + rep vermeye baslasin ki elimiz alissin...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide böyle repleşmek için başlık açılırsa ne yararı olabilirki ?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REP kullanımı artırmak için yararlı bilgiler paylaşmak gerekiyor. Bence günlük sıradan konular için rep kullanmayalım.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
laf olsun diye de kullanılırsa işin cılkı çıkar gibime geliyor, + rep hakeden herkese verilmeli bencede, tabi - rep hakedenlere de. ben denk geldim mi veriyorum.
rep exchange espirisi de güzelmiş, rep mantığına dayalı arama motoru işine girmek lazım aslında ;)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede özel başlık açıp rep değişimi yapmak yerine normal konularda kullanmak gerekir..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu rep olayi verildigi zaman direk etki yapiyormu mesela yazilan bir basligi begenmedik - rep vermek istiyoruz treazide su kadar eksi ver diye Gozukmuyor - versek bile o kisinin - rep puani hala ayni sekilde kaliyor

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu başlık rep değişimi açılmadı ( sanırım ). sadece konuyu hatırlatmak için açıldı. Yoksa al gülüm ver gülüm yapılmayacak bu başlık altında:)
sadece 1 defaya mahsus " hoşgeldin repi " gönderecek iyinetadmin

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunda bu diyor zaten. Normal konularda kullanamıyoruz. Şahsen rep beklemiyorum kimseden ama bakıyorum çok önemli konularda yardım eden kişilerin repleri hala tek haneli. Örnek olarak Developer ı demin gördüm.

Gerçi birçok kişinin rep gücü 0. Bununda etkisi var. Rep gücü ayarlarını değiştirmek gerekli bence.

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kontrol panelden de kimler rep vermiş bakabilsek güzel olurdu aslında..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
peki bu rep olayi verildigi zaman direk etki yapiyormu mesela yazilan bir basligi begenmedik - rep vermek istiyoruz treazide su kadar eksi ver diye Gozukmuyor - versek bile o kisinin - rep puani hala ayni sekilde kaliyor
Örnek olarak sizin rep gücünüz 1. Rep verdiğinizde -+ 1 şeklinde değişiklik yapacaktır.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet' Alıntı:
Ben de sana +6 rep verdim, bu baslik altina yazan ( - repli olmayan ) ve bana +rep veren herkese bende +rep verecegim, sizde aynisini yapin, herkes herkese + rep vermeye baslasin ki elimiz alissin...

Bana rep veren fakat buraya yazmayan kullanicilar var, lutfen yazdigim dikkatli okuyunuz, bold yaptim.
Ayrica bunu hepinizin yapmasini istiyorum, size rep verenlere sizde rep verin...
3-5 rep onemli degil, 300-500 repimiz olsun.

K

Kerasus

Misafir
Bence rep olayı güzel ancak zamanla -rep ve iTrader gibi özelliklerde eklenmeli bu bir başlangıç olsun.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
<konu dışı >
F$ ( Forum Dollars ) olayına girebilsek şenlik olur valla ( Dnforum daki sistem gibi ) incelemek lazım aslında. çok değişik birşey. 1 rep =1 $. ama sonra bu dolarları nasıl bozduruyorlar, işin o kısmını tam anlayamadım orada.
</konu dışı>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5