İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller da müthiş fırsat

F

fatihgoz

Misafir
Pahalı yavaş ve teknik destek vermeyen reseller lardan bıktıysanız. İşte size fırsat hem hızlı hem ucuz hemde teknik destek bizde. Reseller larımız almanyada bulunmakta ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için uğraşmaktayız.

Server özellikleri: amd 148 operatin 2*200 hdd 3072 rem 100 mbit baglantı internet bağlantısı

500 MB DİSK ALAN, 15GB Aylık Trafik, Sınırsız Anlık Trafik, 20 Domain ekliyebilme imkanı Yıllık Sadece 80 Ytl

750 MB DİSK ALAN, 25GB Aylık Trafik, Sınırsız Anlık Trafik, 40 Domain ekliyebilme imkanı Aylık Sadece 10 Ytl

1000 MB DİSK ALAN, 40GB Aylık Trafik, Sınırsız Anlık Trafik, 50 Domain ekliyebilme imkanı Aylık Sadece 15 Ytl

2500 MB DİSK ALAN, 100GB Aylık Trafik, Sınırsız Anlık Trafik, Sınırsız Domain ekliyebilme imkanı Aylık Sadece 25 Ytl

Hemen satın almak için bizimle iletişime geçin Msn adresimiz: [email protected]

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihgoz' Alıntı:
Server özellikleri: amd 148 operatin 2*200 hdd 3072 rem 100 mbit baglantı internet bağlantısı
rem diye güzel yazmış ama amede yi ve hededeyi yannış yazmış :D he bi de opteron deyil doğrusu operatin dir, kimse yannış yazmasın :D

R

*reyeskane-

Misafir
148 operatin 'da 3072 rem veren son teknoloji biyer.. Pro. teknik destek :D müşteri: bizim kılastırda bir sorun var düzeltsenize :D

Gökhan~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın ingilizce ile pek alakası yok sanırım..türel gülecek halim bile yoktu sağol ya :D

F

fatihgoz

Misafir
evet bu ingilizce hataları benim değil aslında anlaşma yaptığım reseller firması bana verdi bu yazıyı bende bakmadan copy paste ettim acele ile yoksa benim 2 tane ingilizce sitem var. birini açalı 1 hafta oldu hiti 1500 ve usa alman canada. çok süper :))

R

*reyeskane-

Misafir
Murat Bey'in firması böyle basit hatalar yapmaz, bildiğim kadarıyla. Yanılıyorda olabilirm..

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihgoz' Alıntı:
evet bu ingilizce hataları benim değil aslında anlaşma yaptığım reseller firması bana verdi bu yazıyı bende bakmadan copy paste ettim acele ile yoksa benim 2 tane ingilizce sitem var. birini açalı 1 hafta oldu hiti 1500 ve usa alman canada. çok süper :))
bos bos konusmalarla forumu mesgul etmemeni tavsiye ediyorum ben ...

F

fatihgoz

Misafir
ya bi kere ingilizce hatayı yapan murat ikincisi de sizin başka işiniz gücünüz yok mu burda leylek lakırtısı yapıyosunuz zaten sizin gibiler böyle boş boş konuşup onu bunu eleştirip bi sponsor çıkıncada onu hile ile batırıp türkleri banlandırmaktır. benim burda yabancı sitemi yazmamın sebebi sizi özendirmekti. niye biz türkler hiç bişeyi hakkıyla yapamıyoruz??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5