İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resimlerimiz

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ankara , Istanbul , New York, Cape town.. Hepsi iyidir. Hepsi sevenlerinin olsun. Nasip olsada tekrar dunyadaki tek cennete bu yazda gidebilsem..

Uzungol01.jpg

Uzungöl / Trabzon

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzungöl, az gitmedim oraya ne de olsa giresunluyum.gerçekten çok güzel bi yerdir.havası da çok güzeldir.
e hadi ya kimse fotosunu koymuyo.korkmayın uygun-değilgrafik sitelere gitmez (inş.) :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Orman değil, sahilin hemen yanı. Deniz otobüsünün olduğu yer.

B

baybars

Misafir
Gamend' Alıntı:
Orman değil, sahilin hemen yanı. Deniz otobüsünün olduğu yer.
Ambarlı olmasın. Avcıların az üstü piknik yapıyorlar hani mangal filem :p Bilmezki Allah'ın Ankara'lı sı İstanbul'da bir iki sokak geçince semt değiştiğini

A

altar

Misafir
Gamend' Alıntı:
Başlığı açarken tedirgin olmadım da değil. uygun-değilgrafik sitelere düşmesin sakın fotograf :eek:

hacı sana hiç çok iyi photoshop kullandığımı söylemişmiydim :D

eheh :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En az senin kadar iyi kullanırım mereti. Bir arkadaşı mankenin yanına yerleştirdim, bana kızı ayarlamazsan seninkine gösteririm bu resmi diye.

A

altar

Misafir
baaak işte :p onun için resmimi koymadım ben, yandın şimdi sen :D

nihaha yaşasın kötülük :p:p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu fotoğrafta oynama yapma, sadece kızlara göster. (güzel kızlara)

A

altar

Misafir
yapmaaam lazım :p durduramıyorum kendimi :D bak ben gazetede çalışıyorum, ingilizce gazete, Türkiye'deki yabancılar alıyor :D istersen seni arka kapak güzeli yaptırayım :D

M

modachat

Misafir
slm

buda benim resmim 6-7ay once cektirmistim eski isyerimde simdi 1alt katta çalisiyorum kötü bir duygu hergun eski patronu gormek :)

www.yabuka.net/kenankos.jpg

saclar filan degisti kisaltirdim ama tipsizlik yine gecmedi :)

M

modachat

Misafir
ciplak poz vercek degiliz ama ne dusundugunu biliyorum.

Su hekerlerin Allah belasini versin http://cicikos.sitemynet.com/ bu adreste ilgini cekecek seyler vardi heklediler :) özel sayfamdi içinde yugoslavyada barlarda çektirdigim ve istanbulda bazi cafe barlarda cektirdigim kari-kizlarla resimlerim vardi nerdee hava atalim :)

Ayrica belirteyim o resimdeki gibi kiro kazaklar normalde giymiyorum o gun soguktu baya aralik ayiydi malum Bayrampasadan Okmeydanina 1saat suruyor yolculuk gelde donma :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5