İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rezilliğe bakın İndexservers

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi birbirlerinden vardır bi çıkarları pek yorum yapmak istemiyorum :) artık ne tarz bi çıkar allah bilir

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Remziyide Geçti Bu :D:D istanbulteknik.com daki remziyi yani.. Dolandırılan Arkadaşlara Geçmiş Olsun..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komik abi ne diyim çok zarar ettik bu işten resellerim gitti neyseki çoğu siteyi kurtarabildim domainlerim gitti müşterilerimi kaybettim allahından bulsun.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 kuruş fazla verin, köklü şirketlerle çalışın... Bu tür firma olmayan ne idüğü belirsiz kişilerle iş yürümez.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikel haklısın bide olaya bak bu adam hakkında açılan başlıklar tavan yapıyor diğer başlık kaç sayfa gitmiş okadar çok dertli varki

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu nazım bir dolandırıcıdır..2 sene önce reseller almıştım..hem faturamı göndermedi ,hemde server bir süre sonra çalışmadı..defalarca mail çektim,sonra indexserver la çalışmayı bıraktım..

ve bir daha türkiyeden host kesinlikle kullanmadım

aşağıda indexservers ın google daki sorunları var,tıklayıp bakın bence kimse bu adama bir daha para vermemeli..

hatta bana dini sömürü bile yaptı..pislik

http://www.google.com/search?hl=tr&rls=GGLD%2CGGLD%3A2006-05%2CGGLD%3Aen&q=indexservers&btnG=Ara&lr=lang_tr

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dur ya yuh webofis benim :) onla alakası yok beni niye karalıyon dostum
iskenderundaki şirketlere domain host tasarım yapan bi adamım ben yavaş lütfen
nazımı bulsam öldürürüm sen ne diyorsun

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reselleri ondan aldığım için sayfamda ns ler indexservers.net görünüyor ve sırf bu yüzden beni karalıyorsun ilginç.Mesajını hemen editlemeni istiyorum yoksa suçsuz yere karalamaktan sorunalr yaşarız.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
dur ya yuh webofis benim :) onla alakası yok beni niye karalıyon dostum
iskenderundaki şirketlere domain host tasarım yapan bi adamım ben yavaş lütfen
nazımı bulsam öldürürüm sen ne diyorsun

pardon..bu sinirle ,sizin ns adreslerini görünce karıştırmışım...kusurabakma

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok dostum sorun diil ama şoka ugradım bi an :) ns leri unutmuştum sayende değiştirmiş oldum teşekkürler :)

S

sasu

Misafir
kendisi bilge adam besiktas subesınde egıtım almakta bılge adamı arıyarak hangı gun geldıgını ogrenebılırsınız ulasmak ıstedıkden sonra 10 dk nızı alır bu kadar tartısmanın anlamı yok forumda bı cozum yolu :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbulda olsam hiç beklemezdim ama 16 saat uzaktayım iskenderundayım

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok dostum zaten elemanın hakkında suç duyurusundada bulunuldu bakalım neelr gelicek başına bu arada teşekkür ederim yardımlarınız için

S

sasu

Misafir
nazım olarak bır kayıt yok bılge adam besıktas subesınde bu kısının gercek ısmını bılen varmı arkadaslar ?

bende fatih subesınde okuyorum ordan besıktasa aktardılar nazım adında bıle besıktas subesınde okuyan yok kısının gercek adını bılen varmı ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oda var ya adamın ismi bile yalandır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5