İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rezilliğe bakın İndexservers

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemizde tek bir kelime duydunmu geri ödeme var diye.bize söyledin bizde sana söyledik ama şuanda ayrı hizmet kapatıldıgından geri ödeme yapıyoruz anlama özürlüysen o başka.

PM attım cevap vermeden gittin, işine gelmedi sanırım, tabi ödeme yapcağında yok zaten, burda gazel okuma boşu boşuna. Senden geri ödemeyi serverı kapatıyorum dediğin zaman istemiştim, kaldı ki serverda sorunlar olduğunda bile ses çıkarmamıştım. Neyse uzatmaya gerek yok o para beni ne batırır ne çıkarır ama sana haram olsun. Özürlüde sensin yüzsüz herif. Birazcık gururun olsaydı şurda kendini daha fazla rezil etmezdin.

Edit : Şimdiye kadar bu şahıs hakkında hiç yorum yapmamıştım. Ben işin parasında değilim, bu şahıs haksız olduğu halde burada kendini haklı göstermeye çalıştığı sürece bende yorum yapmaya devam ederim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mağdur bir arkadaşım var bu geri ödeme tamamen geyik, mail çekti tele mesaj çekti hani geri ödemesi daha kaç ay beklemeli?
Insanlardan kaçabilirsin ama aldığın beddua ve ah lar birgün seni bulur...

N

Netlojik.Net

Misafir
merhaba arkadaşlar şu rezilliğe bakın www.ozceliknet.com ondan reseller amuıştım ve bu domaini almıştım kendi panellerinden bütün bilgiler benim adımaydı o şerefsiz adi herif kendi üzerine geçirmiş. müşterime rezil oldum
www.ozceliknet.com şu anda sitenin haline bak ne yapacağım ben şimdi müşterime ne diyeceğim ?

http://whois.domaintools.com/ozceliknet.com

Mailini bana pm ile at domaini üzerine kayıt edeyim.
bu arada şu belirteyim tüm domainler bende değil. nazımın 4 yerde domain üyeliği var 2 sine ben el attım.

3. sis networks, 4. hatta resellerclub ta olan üyeliğine ulaşamadım.
ayrıca şunu belirteyim.

http://whois.domaintools.com/internetabi.com
bu hesap nazımın yeni yeri. yani artık internetabi web hizmetleri diye satışa başlayacak gözüküyor.
domainide hanımı üzerine yaptırmış. olum kendim boka bulaşmışsın bi kere hanımını ne karıştıyorsun bu işe. bir kerede sana telefon açtığım zaman erkek gibi sen kaldır bu teli, telefonu hanımına verip durma.

ayrıca kazık attığın 800 doların dekontlarınıda data center mail loglarını.
çünkü data center mail loglarında alınan 800 doların nazım ışık balance
adı altında alınması seni zaten yakacaktır.

ama ne varki kanunlarımız yetersiz hala bir cevap alamadım emniyetten.
Dediklerine göre hala soruşturma devam ediyor 1-2 ay içinde ancak sonuçlanacakmış.

çünkü data centerdan faturaları hala benim maile geliyor. ne utanmaz arlanmaz adamki yeni sunuclar almış hala data centere borcunu ödemiyor.
fatura içinde benim mail adresini yazmış. yani bu kadar dandik adam görmedim.

S

sasu

Misafir
internetabi.com

ORHAN Ağbinin kulakları cınlar sımdı .... ''webabi.com'' nazıma yakısmamıs

N

Netlojik.Net

Misafir
Bazı arkadaşlar demişki
domainler neden kendi sunucusuna yönlendirip suspendlemiş hatta ağır söz kullanmışlar.

Tamam suspendleyip reklam koymam yalnış bunu kabulleniyorum.
ama domainleri vermiyorum gibi bir durum söz konusu değil. zaten kendi sitemin forumunda belirtmişim el koyduğum domainler bunlar hangisi sizinse mail atın vereyim size.

hatta şimdiye kadar 15-20 kişi domainlerini alıp gitti. nazımdayken zaten alamıyordunuz kendi üzerine kayıt yapmıştı bir çoğunu.

Yalnış anlamayın ama içinde bir çok değerli domainler vardı istesem vermiyebilirdim. ama bu hareketi zaten yakıştırmam kendime.

Hatta bir çok arkadaşın site dosyalarını ücretsiz başka sunuculara taşıdım.
hiç bir menfaatim olmadığı halde.

Bazı arkadaşlar beni tanımadan böyle karalamışlar hiç hoş değil.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle hiç tanımadığı halde saolsun çok yardımcı oldu istediğim anda domaini verdi bana hiçbir karşılık beklemeden.Tekrar çok çok teşekkür ederim

HackerboyZ13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Yazınızı Burada İlk Defa Görüyorum Google Aramaları Sonucunda Ulaştım İnternetabi.Com İle Nazımın Uzaktan Yakından İlgisi Yoktur Bana Yaşatığı Bir Mağduriyet Sonucu Bu Domaini Ben Nazımdan Aldım Ve Yaklaşık 1.5 Yıldır Ben Kullanıyorum Bu Yazıyı Moderatörlerden Silmelerini İstiyorum

http://whois.domaintools.com/ozceliknet.com

Mailini bana pm ile at domaini üzerine kayıt edeyim.
bu arada şu belirteyim tüm domainler bende değil. nazımın 4 yerde domain üyeliği var 2 sine ben el attım.

3. sis networks, 4. hatta resellerclub ta olan üyeliğine ulaşamadım.
ayrıca şunu belirteyim.

http://whois.domaintools.com/internetabi.com
bu hesap nazımın yeni yeri. yani artık internetabi web hizmetleri diye satışa başlayacak gözüküyor.
domainide hanımı üzerine yaptırmış. olum kendim boka bulaşmışsın bi kere hanımını ne karıştıyorsun bu işe. bir kerede sana telefon açtığım zaman erkek gibi sen kaldır bu teli, telefonu hanımına verip durma.

ayrıca kazık attığın 800 doların dekontlarınıda data center mail loglarını.
çünkü data center mail loglarında alınan 800 doların nazım ışık balance
adı altında alınması seni zaten yakacaktır.

ama ne varki kanunlarımız yetersiz hala bir cevap alamadım emniyetten.
Dediklerine göre hala soruşturma devam ediyor 1-2 ay içinde ancak sonuçlanacakmış.

çünkü data centerdan faturaları hala benim maile geliyor. ne utanmaz arlanmaz adamki yeni sunuclar almış hala data centere borcunu ödemiyor.
fatura içinde benim mail adresini yazmış. yani bu kadar dandik adam görmedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5