İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon herkesi kandırıyor

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısa bir süre önce ringofon ve reklamz'nin başlattığı reklam kampanyasında reklamz'den gelen maillerde ilk yüklemenin kesinlikle ücretsiz olacağı yönünde bilgi vardı. Bizde buna güvenerek üye olduk ve reklamlarını sitemize koyduk sonrasında ilk denememi telsim hattım ile ben yaptım. İlki ücretsiz dedikleri halde benden 20 kontur düşüldü. ve her hafta durup dururken 20 kontur daha düşülmeye başlandı. Sonrasında durumu farkedip telsim müşteri hizmetlerini aradım izah ettim onlarda bişey yapamayaklarını ringofon müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler kendilerine ulaştım ve üyelik bedeli altında her hafta 20 kontor otomatik olarak düşüldüğünü söyleyince şok oldum. Halbuki reklamlarında biliyorsunuz ilk yükleme ücretsiz yazıyor ayrıca abone olmuşum melodi gördermek ile her hafta üyelik bedeli 20 kontor düşülecek dedi bunu iptal etmek istiyorsan iptal yazıp 3777 e mesaj göndermemi istedi.

Arkadaşar nasıl bir zihniyet bu tamamen ücretsiz demeleri her hafta 20 ayda 80 kontormu oluyor bu kesinlikle çok yanlış bişey şuana kadar sitemden 50 üye vardı bu durumu öğrenince hemen iptal ettim bannerleri. Sizde insanları kandırmak ve yanlış bilgi vermek istemiyorsanız protesto edelim bannerlerini kaldıralım.

ayrıca internette araştırma yaptım baya bir müşkül duruma düşen insan var örnek olarak http://www.sikayetim.com/module.php?sid=6&cid=42

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk istekler (tüm ürünler için) BEDAVA, ilk üründen sonraki istekler ise indirimli olarak gönderilmektedir. İlk istek yapılan hafta hariç, her hafta kulüp üyelik bedeli olarak 10 SMS/20 Kontör ücretlendirme yapılacak ve kulüp üyesi aboneler bu ücret karşılığında her hafta bir BEDAVA ürün ve diledikleri kadar da indirimli olarak ürün alabileceklerdir. Üyeliğin ilk yapıldığı haftadaki iptal istekleri 10 SMS/20 Kontör ile ücretlendirilir. Kulüp üyeliğini iptal etmek için IPTAL KULUP yazıp 3777’ye gönderin.

KAYNAK: RINGOFON.COM

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.donanimhaber.com/m_7379980/tm.htm insanlar hep veryansın ediyor. lütfen halkımıza sahip çıkalım kimseyi bizim vasıtamız ile mağdur etmeyelim. banner reklamlarında ücretsiz deniliyor millet bunu görüyor kimse ringofonun sitesinin uçra köşesindeki yazıları okumaz senin sitendeki bannere tıklar melodi gönderir ücretsiz die

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banner'ın üzerinde de açıklama var aynı şekilde. Keşke halkımız biraz daha dikkatli olsa bu tür konularda...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sms.net.tr de aynı sistemle çalışmıyor mu?

U

uzaymerkezicom

Misafir
eyvah o zaman heme kaldıralım milletin ahını almaya gerek yok. Bende yeni farkettim. Hemen iptal ettim. Akıl almaz bi olay daha. Bravo. diyorum. Ben bile inandıktan sonra geçmiş olsun diğer millete.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplam 80 kontur düşmüş benden otomatik olarak binlerce insan çok yakında mağdur olduklarını anlayacak iptal etmeye çalışacak abonelik servisini iptal mesajıda 20 kontor zaten. çok yanlış bi uygulama ya bu kadarına pes diyorum. bir öğrenci zaten 100 kontoru harçlıkları biriktirerek alıyor bu konturlere bedava yazıpda el koymak bilemiyorum pek iyi olmaz.

reklamz'yide arayayıp durumu bildireceğim ama telefonlarına ulaşamıyorum dünden beri

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bunları okudukça ne kadar doğru bir karar aldığımın farkındayım.

iyinet forum da ringofon reklamı olsaydı. bizde foruma sürekli takılan kişiler olarak aa iyinet bize bedava melodi yükletiyor diye saldırmış olsaydık ve sonradan bizden konturlarımız düşülmeye başlasaydı iyinet admin hakkında ne düşünürdük.?

Eğer bu tarz forumlarınız varsa insanların size olan güvenlerini sarsmak istemiyorsanız bannerları kaldırınız.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaten hic ısınamadım o siteye :) reklamını 1 kez koydum 2-3 dakika sonra kaldırdım ... Dikkatli oku demek yerine KANDIRMAYA ALDATMAYA mahal vermemek yada vermemeye calısmak daha hos olur ...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben en baştan bu sistemi öğrendiğimden hiç koymadım. Tamam belki uyarı var ama kaç kişi okuyup anlayabiliyor o uyarıyı...

Şahsen ben üyelerimi bu şekil mağdur etmem.. Kullanmadım kullanmamda...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende yeni öğrendim açıkcası bilseydim başta hiç koymazdım adamlar kuralları yazmış ama onlarda biliyorlardırki. Kimsenin bunu okumayacağını. Birde webmasterler genelde bannerin üstüne yazı ekliyorlar ilk gönderim bedavadır diye . Asıl olay burda kopuyor. Yazık valla milletin hakkını yedik.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamların üstüne açıklamalar bölümünü dikkatlice okuyun die not düşşek hepimiz?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ringofon.com ne zaman ödeme yapıcak bi bilginiz varmı ödemeyi alır almaz reklamları kaldırıcam.

E

echo

Misafir
ya ben sevmiyorum zaten oldum olası telefon melodi işlerini buda iice soğuttu

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
troy' Alıntı:
sms.net.tr de aynı sistemle çalışmıyor mu?

www.smsnet.com.tr bedava diye kandırmıyor.. her melodinin yanında veya abonelikte ücretler mutlaka yazar yanai smsnet.com.tr partnerlerinin her sattıgı üründe müşteri ücretli oldugunun farkında aynı keseyen koymayın derim..

abone bile olurken bu yazılar her yerde mevcut

* Abonelik başlangıcı 4 sms / 8 kontördür.
* Abonelik bedeli olan 6 sms / 12 kontör her hafta otomatik tahsil edilecektir.
* Aboneliginizi dilediginiz zaman SMS ile IPTAL yazip 3022' ye gondererek iptal edebilirsiniz.
* Aboneliginiz iptal talebinde bulundugunuz andan itibaren 7 gun icerisinde iptal edilecektir.
* Yukarıdaki şart ve avantajlar abone olduğunuzdan itibaren en az 1 ay süresince geçerlidir, daha sonra SMSNET bu şart ve avantajlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

kaynak: smsnet.com.tr

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gün reklamz firması ile görüştüm durumu kendilerine izah ettim herhangi bir ücret düştüğünü ve her hafta 20 kontor otomatik olarak düşüldüğünü bilmediklerini ifade ettiler. Konu hakkında bundan sonra daha duyarlı olacaklarını ve ringofon yetkilileri ile bu konu hakkında görüşeceklerini söylediler. bakalım bir şey olacakmı? yinede en iyi tepkiyi sitelerden bannerleri kaldırarak yayıncı olarak bizim vermemiz gerekiyor.

unutmayın ilk melodi gönderildiği anda 20 kontor sonrasında her hafta hiç durmadan OTOMATİK olarak 20 kontor düşüyor. herhangi bir mesaj falanda gitmiyor telefonlara otomatik olarak düşüyor sen anlamıyorsun ne olduğunu

uyanıpta iptal etmeye kalkarsan 20 kontor daha gidiyor. yazık çok yazık

bannerleri kaldırmaya ve kimsenin ahını almamaya davet ediyorum sizi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ayriyetten bişi eklemek istiyorum arkadaşın yazısına adamlar web sitelerimiz sayesinde yapacakları reklamıda yapmış oldu hemen hemen turkiyenin en cok hit alan sitelerinin webmaster ve sahipleri bu forumda bulunuyor bu yuzdendirki adamlar burda isimde yapmış oldu kazancakları parayıda kazandılar

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eskilerin bi sözü var geçti borun pazarı sür eşşeği niğdeyemi neydi.. trdownload ın dediği gibi adamlar amacına ulaştı amaçları webmasterların karnını doyurmak olacağını sanmıyorum o yüzden tepki verilsede paralarımızı ödemesede adamlar amacına ulaştı.. 1 ay yaptılar reklamlarını kitleyi yakaladılar 2 ay bıraktılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5