İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon herkesi kandırıyor

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana 3 şikayet maili gelmıştı kaldırdım zaten, zaten pek tıkda olmuyordu pıyasa doydu :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bırakın banner yayınlamayı üye bile neden olmadığıma iyi bir işaretmiş bu durum ;)...demek iyiyi kötüyü artık daha iyi ayırabiliyorum.umarım sizlerde herşeye zıplamazsınız artık.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Bende baştan demiştim bu olay hiç hoşuma gitmemişti. iyikide bu adamlara destek vermedim. insanların canını yakarak kazanılan paradan zaten hayır gelmez. Bencede kendinizi aynı kefeye koyrak lütfen reklamlarını yapmayın.. inanın o 3-5 kuruş kazancam diye aldığınız para kursağınızda kalır. Düşünün hiç ummadığınız anda 20 kontor hattınızdan haybeye kesilmiş? nasıl bir durumda hissedersiniz kendinizi, ben iyi hissetmem.. Duyarlı olalım .eşke baştan şüpheli işlere girmeseydiniz ama zararın neresinden dönsen kar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şikayetlerden biri alıntıdır..

Bundan 1 hafta önce ringafon reklamını gördüm.bilgide ilk gönderim ücretsiz diyordu. kendi numarama yolladım ilk yolladıımda şifreyi aldım ama numara kayıtlı olmadığı için bir daha yolladım.telefonuma gelen şifreyi yazdım tekrar yolladım.telefonumda gösterilemedi.daha sonra 50 kontörüm vardi bi anda 30 kontöre düştü müşteri hizmetlerini aradım.kulup ıptal yazıp gerekli numaraya göndermezsem her ay 20 kontörümün gitçeğini öğrendim ben kontörlerimi geri istiyorum lütfen geri gönderin. şu anda 0 kontörüm var bilgililere arz ederim......

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internette gezinirken görüyorum hemen hemen çoğu sitede halen bannerler var. ya insanlar bunun ücretli olduğunu bilmiyor yada iyi niyetle bakmıyorlar olaya çok üzücü.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin gözlerin görmüyor herhalde bedavayı daha büyük harflerle yazıyor.
para istiyorsan söyle ben göndereyim böyle etik olmayan şeyler yapmak yakışmaz kimseye

sertac82' Alıntı:
Ben ücretli olduğunu biliyorum mesela.
Açıklamada da yazıyor büyük puntolarla ücretin nasıl alındığı.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana spam maili geliyor. Bedava melodi diye.
Yazik cok yazik gercekten. 2-3 fazla kazanacagiz diye milletin paralariyla oynuyorlar.
Hadi madem koydun o zaman insalari tesvik etme bari.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 aydır bannerını kaldırdım bugun mail atmışlar satışınız sıfır olduğu için iptal ediyoruz üyeliğnizi diye ehh iyi edin bakalım :D

gerçekten çok büyük kazık attılar piyasaya

K

Komedya

Misafir
ben de baştan iyi okuyup anlamıştım insanları kandırarak onların üzerinden para kazanamayız bence herkes kaldırmalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5