İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon herkesi kandırıyor

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende iyi kötü bu işle ilgilendiğimden beri ilgileniyorum. adamları bizim webmasterlarımız zengişn etti resmen. adamlarda uyanık tabi resmen milleti dolandırıyorlar. bence bunun "phising"den farkı yok.

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaldırdım reklamları artık eksik saymayada başladı galiba

B

Biray09

Misafir
bu olay benimde başıma geldi. resmen insanları kandırıolar.. dava açalım dicem ama link-tr.com arkadaşımızın pyalaştıı gibi adamlar siteye açıklamayı yapmışlar

canerpro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galiba mantık şu: Senin cep teleonuna bannerlardan seçtiğin içeriği yolluoyor sen cep telefonundan onay mesajı gönderdiğinde ise haftalık abone olmuş oluyorsun. Her hafta senden 20 kontör gibi rakamlarda kontör alıyor. Açıklamada yazıyor fakat oradaki anlatım daha çok isteğe göre haftalık üye olma gibi...

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biray09' Alıntı:
bu olay benimde başıma geldi. resmen insanları kandırıolar.. dava açalım dicem ama link-tr.com arkadaşımızın pyalaştıı gibi adamlar siteye açıklamayı yapmışlar

Mahkemeye versen bile hiçbirşey olmaz.Sitesine ekleyen arkadaşlarda sitelerinin kalitesini azaltır o kadar.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorum napalım. Bi değişiklik falan oldu sanırım artık daha açık yazılıyor.
Ama bana öyle geliyor ki ücretleri iyi saymıyorlar.

Yani bişeyler var raporlar normal gelmiyor bana.

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüyorum ki ringofon gerçekten halkı salak yerine koyarak kazanacağı üç beş kuruştan hayır geleceğini sanıyor onu anladım adamlar dolandırıcı ama iyi.net in tüm sayfalarında hala ringofon bannerleri boy boy "istikrar ve dürüst ticaret" cümleleriyle geçmekte acaba yoneticiler burada yazılanları görmüyormu bedava diyerekten kimbilir kaç kişinin zorla satın aldığı anasını babasını aramaya korktuğu kontörlerini adi yöntemlerle aşırmak revamıdır

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Kaldirdim. ve e-mail attim yayinlatmak istiyosanız reklam aylık üzerinden anlaşalım diye bir haber gelmedi daha. 50k trafige 40 ytl kazanilirmi bu işde gerçekden bir iş var.

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benimde 204 kontörüm gitti ben sürekli farklı GSM operatörleri aradıgım için önceleri farkına varmadım sonra aradım ve sordum 1 defa kendime melodi yolladım 2 servise abone olmuşum :) sanırım en güzel ortaklık google adsense.

herkese büyük geçmiş olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5