İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon mp3 satış ortaklığı

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar ringofon un yeni eklediği mp3 satışları sizde ne durumda GA dan fazla bir kazancı oluyormu ?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bende böyle bi konu açmayı düşünüyordum. açtığın iyi oldu mp3 reklamlarını henuz hiç denemedim fikir almış oluruz

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3 işi daha başlamadı sayılır. Bu çıkan reklamlar deneme çalışmaları. Asıl reklam bannerları ve içerikler hazırlanıyor.
(Bize gelen bilgi)

Şuanki durumu memnun edici değil tıklama başına 0.004YTL - 0.005 YTL bırakıyor. (Ultrasponsor istatistikleri)

Bekleyip görmek lazım.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mp3 işi daha başlamadı sayılır. Bu çıkan reklamlar deneme çalışmaları. Asıl reklam bannerları ve içerikler hazırlanıyor.
(Bize gelen bilgi)

Şuanki durumu memnun edici değil tıklama başına 0.004YTL - 0.005 YTL bırakıyor. (Ultrasponsor istatistikleri)

Bekleyip görmek lazım.

:(:(:(.....

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiye'de mp3 satışı işinin tutması çok zor gözüküyor şu an için...

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar boşuna eklemeyin sitenize saymıyor kayıt ettiklerinizi.

İlgili konu:
http://forum.iyinet.com/ortaklik-affliate/57037-ringofon-saymiyor.html

Yaptığın büyük terbiyesizlik. Ringofon'un click saymıyor demeye kimsenin yüzü tutmasın. Bu zamana kadar sizlere trilyonlar dağıtan bir firmayı nasıl bir çırpıda karalıyorsun anlamış değilim. sistemde sadece yapılan attacklardan kaynaklanan MySQL hatası var. Daha click le tıklamayı birbirine karıştırıyorsun ve gelmişsin burda insanların içine kurt düşürüyorsun. Yaptığın sadece karalama. Farkında değilsin ama suç işliyorsun. İnsanları uydurduğun elementlerle fikirlerini çeliyorsun. Ben ringofonun yerinde olsam haksız ve delilsiz yere suçlama ve karalama yaparak insanları CE Bilişim A.Ş. ye karşı ayaklandırdığın için hiç acımadan hakkında suç duyurusunda bulunurdum.

(Bize gelen bilgi)

Bekleyip görmek lazım.

gün içinde api sisteminin devreye girmesini bekliyoruz. Şuan 20k lık bir sitede günlük sadece banner yöntemi ile 70-80 mp3 satışı olmaktadır. Yeni gelecek olan API ile pop-up yöntemini deneyerek iyi rakamlar kazanılacaktır. Ayrıca tıklama başı 0,004'ü nerden çıkardın bilmiyorum.

Bilmeyenler için söylüyorum: Ringofon Müzik Kulübü mp3 satışı abonelik sistemi olmadığı için 0,40 YTL'dir. Yani bir telefon 10 tane mp3 indirirse 4,00 YTL demekdir.

rezil bi tıklama başı ücret bence . .
duyduğuna değil gördüğüne inan.

merhaba arkadaşlar ringofon un yeni eklediği mp3 satışları sizde ne durumda GA dan fazla bir kazancı oluyormu ?
şuan için GA'dan daha etkili diyebiliriz. Bu sitenin içeriğine göre değişiyor. Mp3 sitesinde Mp3 banneri ile çok iyi kazanç elde edebiliyoruz. Sohbet ve arkadaşlık sitelerinde de GA'dan çok iyi kazançlar elde ediyoruz.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şu saat itibari ile mp3 satış sistemini kullanmaya başladım,Akşam durumu kendim daha rahat çözebilirim umarım.
Not: Şuan için sistemdeki sorundan ötürü saymıyor sanırım.

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ringofon Mp3 Başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar için www.sabitreklam.com başvuru formunu doldurarak mp3 banner gösterimine başlayabilirler.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yaptığın büyük terbiyesizlik. Ringofon'un click saymıyor demeye kimsenin yüzü tutmasın. Bu zamana kadar sizlere trilyonlar dağıtan bir firmayı nasıl bir çırpıda karalıyorsun anlamış değilim. sistemde sadece yapılan attacklardan kaynaklanan MySQL hatası var. Daha click le tıklamayı birbirine karıştırıyorsun ve gelmişsin burda insanların içine kurt düşürüyorsun. Yaptığın sadece karalama. Farkında değilsin ama suç işliyorsun. İnsanları uydurduğun elementlerle fikirlerini çeliyorsun. Ben ringofonun yerinde olsam haksız ve delilsiz yere suçlama ve karalama yaparak insanları CE Bilişim A.Ş. ye karşı ayaklandırdığın için hiç acımadan hakkında suç duyurusunda bulunurdum.

Sen kimsinki benim terbiyesiz oldugumu söyleme cesarettinde bulanabiliyorsun?

Tek ben söylemiyorum. bazı firmalara yakınlıgın mı var bilmiyorum.

bu forumda doğruları yazacagız. SAYMIYOR BİRADADER.

Kim bakarsa baksın saymıyor. Herkesin söyledigi şey saymıyor. Verdigim linktede başkaları yazdı. Burada böyle diyecegine git adam gibi sistemi düzelt.

Diger bölümdede yazan kişiler ben saymayı bilmiyoruz... Sen biliyorsun tek.

Saymıyor Tüm webmaster arkadaşlarıda uyarıyorum. Boşuna koyarsınız. Saymıyor. iyinet yönetimide denesin saymıyor.

Buradada paylaşacagım. Onun yerine başka reklam koyun.

Örnegin xkalp,randevum vb.

Burada başkaları gibi bende uyarımı yapacagım.

2. mesajında yazma sebebin belli. Flood + reklam yapma..

Kolay gelsin

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı firmalara yakınlıgın mı var bilmiyorum.
evet ringofonun bir nevi resellerı arkadaş o yüzden sert çıkmış, malum ekmek kavgası sonuçta...

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde saymama ve eksik sayma sorunları yaşanıyor. Bu her sponsorda olabilir. Büyük sponsorluk faaliyetlerinde beklentilerin üzerindeki aşırı yüklenmeler ve istatistik dosyalarının yönetilmesindeki aksatlıklardan bu tip eksik sayımlar, 1-2 gün süren saymama sorunları olabilir.

Bu sorunlara sponsorların çözüm bulması gerekir ve buralarda yazılan yazılara aldırış etmesi gerekir.

Tabiki, bu sorunları yazan arkadaşlarında bu detayları göz önünde bulundurup eleştiri düzeylerini ve seviyelerini korumaları gerekmektedir.

Tıklama oranlarını kafamızdan uydurmadık. Çok detaylı bir istatistik sistemimiz var bunu bizimle çalışanlar biliyor. Burada verdiğimiz oranlar gerçektir. Siteden siteye değişir ama ortalaması budur. Mp3 programında şuan tıklamaya 0.006YTL yi geçen bir kazanç görmedik. (Aktif 1.000 üzeri site ortalaması)

Reklam programı daha yeni, değerlendirme için bizce DAHA ÇOK ERKEN.

Zaman tanıyalım...

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence konuyu sertleştirmeye gerek yok arkadaşlar,Sayıyor yada saymıyor olabilir sonuçta onlar bize biz onlara muhtacız. Saymıyorsa onların vereceği hesap, Kul hakkı :)

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben mp3 olayını kaldirdim,benden başka tiklayan olmamış,3 günde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5