İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon saymıyor?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bugun onlarin son sansi yine boyle saymamaya devam ederse aksama kaldiracagim bannerlari

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar ben kaldırdım.

Boşuna başkalarına para kazandırmayın. Saymıyor. Sayıyor diyenler tekrar baksınlar. Dünden beri izliyorum hiç bir gelişme yok.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayıyor, şu an bende clickler güncel.

I

ilkemcafe

Misafir
Bende De Aynı Sorun Var Arkadaşlar Bende Anlamadım ilk 3 gün güzel gitti ama son 2-3 gündür ne click nede üye sayısında artış var anlamadım gitti

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hep beraber kaldıralımta tüm webmasterlar bakın nasıl sayıyor hemde fazladan fazladan

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon garantiarkadasımı diyorsunuz acaba ona gore bende bakcam yoksa tek melodiler içinmi diyorsunuz?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ringofon kullanmıyorum ama g.a. bu ay berbat, kaldırdım ben

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gecen ay 40 $ yaptım bu ay 0.75 $ :( ne yapmaya calışıyor yine bunlar

S

SYMPHONIC

Misafir
son bir iki gündür saymıyor.. enteresan tabi..

o değil de birşey sorayım hazır konusu açılmışken. Malumunuz ringo üyelik sayfalarında numaranı gir diye ilk sayfadan no'yi girince..cebe sms gönderip diğer sayfaya geçiyor. gelen mesajdaki şifreyi giriyosunuz ve üye oluyosunuz. gayet de güzel bi arayüzü var neyse soracağım şey..

günün belirli saatlerinde gündüz ağırlık sanırsam (bi süredir takip etmiyorum) açılan ilk sayfada.. normal giriş şekli değil de "şu numaraya sms gönder gelen şifreyi ve cep telefonunu" gir üye ol şeklinde çıkıyor üye olma menüsü. ve bu şekildeyken ne gariptir ki kimse üye olmuyor..

menü eski haline dönünce bi anda tekrar saymaya artmaya basliyor. biraz garip değil mi yoksa ben mi çok şüpheciyim ?

-------------

bu arada Garanti Arkadas reklamlarını hiçbir sitemde yayınlamıyor olmama rağmen 2click 1üye yapmışım geçen.. Artık ne alakaysa..

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım gene saymamaya başladı 1 kaç gündür 0 satış olmuş, geçen ay günde en az 7 satış olurken...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5