İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rumuz değişim ücretliymiş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Isim degistirmek icin siz para istiyorsunuz biz onu elestirince mesajimizi silip konuyu kilitliyorsunuz..

2003 yilinda iyinetadmin vardi..Surekli banlardi... Uyelerini kusturdu forumu bu hale getirdi..

2009 yilinda sepuchral var.. Isim degistirmek icin para isteyenler.. Buna karsi cikip mesaj yazinca mesaji silip konuyu kilitleyenler..

Su anki adminden bile eski bir kullanici ismine sahibim.. Banlanirsamda helal olsun derim cekip giderim. Forumu ayakta tutmaya calisalim bir yerlerimizi yirtarim yonetimin giki cikmasin. Ama isim degistirmek icin bile para istesinler..

Yeni konu olusturmak icin ne zaman para talep edeceksiniz merak ediyorum..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Paramı istiyorlar:S

Bide bütün üyeler uzansın şuraya çıplak . Başka diyecek birşey bulamadım , millet nerdeyse para vericek insanlar forumuna girsin diye biz para istiyoruz kulanıcı adı değiştirilsin diye

Parayla ayrıcalık bu olsa gerek

hemen buraya alalım konun kitlenirse seni
http://forum.iyinet.com/forum-hakkinda/114224-konum-nerde-3.html

ayrıca merak ediyorum iyinetin kararımı yoksa modların ortak kararımı yoksa bir kişinin kararımı bu para alma işi

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende demin öyle bir mesaj okudum ama iyinet açmıştı o konuyu diye hatırlıyorum
başlangıç tarihi eski diye pek kaale almamıştım. Cidden paramı isteniyor şimdi.
ne günlere kaldık.....
açık ve net olarak "gidin" deseler daha mantıklı degilmi acaba ?

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Değerli arkadaşlar ,

IYINET Forumlarında rumuz değişimini bu ayın sonuna kadar yapılmak suretiyle bir defaya mahsus olacak şekilde aktifleştirmiş bulunmaktayız.(Son gün 30 nisan 2009)

Rumuzunu değiştirmek isteyen kişilerin sembolik bir ücret ödemesi gerekmektedir. Bunu ücreti koymamızda ki amaç aşırı yoğunluğu önlemek gerçekten, isteyenlerin rumuzlarını değiştirmektir.

Rumuz değişimi iki şekilde yapılmaktadır. Bazı arkadaşlarımızın geçmişte kalan rumuzları mevcuttur. Bu rumuzlara geçmek isterlerse eski rumuzları sistemden silinir. Eski rumuzu , mevcut rumuzu ile değiştirilir.

Yukarıda belirtilen durumdan yararlanmak isteyenlerin ödemesi gereken ücret 5$ dır. Bu ödemeyi "Profil"sekmesinden iyinet-e bağış yaparak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Diğer bir rumuz değiştirme şekli, rumuzunu değiştirmek isteyen kişiler yeni bir rumuz seçebilirler.

Yukarıda belirtilen durumdan yararlanmak isteyenlerin ödemesi gereken ücret 3$ dır. Bu ödemeyi "Profil"sekmesinden iyinet-e bağış yaparak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme işlemi yapan arkadaşlar bana PM ile ekran screeni(paypal) ve gerekli bilgilerini iletsinler. İşlemleri 24 saat içerisinde tamamlanacaktır.

Konu ile ilgili soru/sorunlarınızı sepulchral rumuzuna mesaj olarak iletebilirsiniz.

PM Atılacak rumuz : sepulchral
Konu sepulchral tarafından (Bugün Saat 02:08 ) değiştirilmiştir..

Orijinal metinden alintidir ...

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Yoğunluk olmasın diye sembolik ücret istenmektedir. Rumuz değişim zorunlu bir işlem değildir. Yaptırmak zorunda değilsiniz. İlgili konu ; http://forum.iyinet.com/forum-hakkinda/64666-kullanici-adi-nick-degisikligi-isteyenler-guncel.html

Anlamadiniz sanirim.. Burasi bir FORUM , forumlar kullanicilarin katkisi ile buyur. Kullanicilar mesaj yazmazsa forumun ne amaci olur ? Iyinet olmus artik can cekisir durumdayken boyle bir sey cikartiyorsunuz ya helal olsun diyorum. Topu topu kac kullanicisi kaldi iyinetin ? Yeni konu acmak icinde bir kerelik sembolik bir ucret isteyin olsun bitsin bu is...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bide kırmızı kart verilmiş bana

Aktif Ceza (1 Puanı)
Kurallara Aykiri Davranmak Sone Erenler
02:18 2009-04-10 Terkeden
sepulchral
02:18 2009-04-09

biz kırmızı kartı vermemek için uraşırdık sanırım devir değişmiş sebep ne kurallara aykırı davranmak bakıyosun yazıya kurallara ne aykırı diye soruyorsun sonra düşünüyorsun daha konularda yaptıklarına doğru düzgün bir neden bulamayan kişiler olduğunu görüp susuyorsun

3 yıldır ne uyarı almışlığım var ne başka birşey ama eğer iyineti düzeltmek için kırmızılarla donatıcaksam profili razıyım

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
2003 yilinda banlanmistim 2004 yilinda uyelik acmistim tekrardan uyari aldim... Banlayin bitsin bu is...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2003 yilinda banlanmistim 2004 yilinda uyelik acmistim tekrardan uyari aldim... Banlayin bitsin bu is...

hangi user olduğunu bilmiyorum ama bende aynı şeyi düşünmüyor degilim
kend kendimizi banlayamayacağımıza göre o bizi banlamalı
yapılanların zaten pek bi farklı kalmadıki...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yani sepulchral iş yaptığını zannediyorsun.
Her forum kötüye gidiyor konusunu da konu başka yere kayıyor diye kapatıyorsun,kaymış forum kayacağı yere daha ne kapatıyorsun ki ?

5 dolarla mı kurtaracaksınız bu forumları ? Ne dedi iyinet ? Sunucu parasını bari çıkarın mı dedi ?

Yakında paralı tuvalet olacak mı forumda ? Ya da gir çık 3 lira ?

Ben bir mesaja bakıp çıkacaktım dersem ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yani sepulchral iş yaptığını zannediyorsun.
Her forum kötüye gidiyor konusunu da konu başka yere kayıyor diye kapatıyorsun,kaymış forum kayacağı yere daha ne kapatıyorsun ki ?

5 dolarla mı kurtaracaksınız bu forumları ? Ne dedi iyinet ? Sunucu parasını bari çıkarın mı dedi ?

Yakında paralı tuvalet olacak mı forumda ? Ya da gir çık 3 lira ?

Ben bir mesaja bakıp çıkacaktım dersem ?

Sembolik diyoruz. Okuyunuz.
Sonuç itibari ile şartlar bunlar. Kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz bu bir özel istektir. İsterseniz ? istemezseniz ? kişisel görüşünüzdür.

Sunucu parası vb gibi işler ile ilgim olmadığı gibi teknik konuyada bakmıyorum. Bu sistemi bu şekilde organize etmek benim görüşümdür. Foruma katkı olsun amacıyla.

Sonuç itibari ile foruma bağış yapıyorsunuz.Bu parayı ben bireysel olarak kullanmıyorum. Parayı görmüyorumda. Zamanında para kazandığınız trade vb işlevler yaptığınız foruma şu anda semboilik olarak bir bağış yapmanız size zoraki bir hareket geliyor.

Bu duruma bakış açısı önemli bir unsurdur. Siz iyiniyet ile yaklaşmadığınız için böyle düşünmektesiniz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yaklaşmıyorum tabi iyiniyet mi bıraktınız.
Her gün şuraya giren 20 kişiden başka kim kaldı ? Her girdiğimiz konunun altında bu konuyu okuyanlara bakınca acaba kaç farklı rumuz görüyoruz ?

Neredeyse birbirimize çaylara gitmeye başlayıp sonrada kısır çeyiz altın gününe çevireceğiz.

Ama burada sanki bir devlet kurumuymuş gibi parayla iş çevirmeye kalkıyorsunuz.

O kalan son 20 kişi de buradan gidecektir.

Gidip gitmeyeceğini tartışmak bile yersiz,sadece zamanı yaklaşıyor ve siz bunu hızlandırıyorsunuz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hangi user olduğunu bilmiyorum ama bende aynı şeyi düşünmüyor degilim
kend kendimizi banlayamayacağımıza göre o bizi banlamalı
yapılanların zaten pek bi farklı kalmadıki...

Bu tür meblalar yüzünden kendinizi banlatmanıza gerek yoktur. Rumunuzdan memnunsanız zaten sıkıntı yoktur. Bir önce ki mesajımda gerekli açıklamamı yaptım.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanma sırası mı var ?
Gittikçe abartıyorsun bunu admin arkadaşım.
kalan 3 5 kişiyide sen at.
Senden öncekilerde aynı ASA yı ellerinde bulduklarında "buldumcuk " olmuşlardı
bir kez Gifted arkadaşla sohbet ettik msnde ve o günde üyelik banlanma furyası vardı. o bizden hangi userlerin yardım ettigini foruma faydalı olduğunu ve onları geri isteyip istemedigimizi sormuştu. ona olan inancımızla insanlara haber verdik bir iki geldiler.
ama o tür iyiniyetleri şu anda resmen yerin dibine sokuyorsunuz (kaka bir cümle kullandım kesin ya kırmızı kart yada ban gelir)
aslında şu işin tarifesini açıklasanızda bizlerde aramızda para toplayıp arada bi admin olsak şu asa bizimde elimize geçse....
sonra ilk işimiz şu elinde asa olupda insanları sopalayanları sopalasak. (kesin atar)
İYİNİYET olan İYİNET forumu tamamiyle şahsi sinirlerin forumu olmuş çıkmış
sevdigi insanları görmek için yada mesaj atmak için gelen insanları bile bu şekilde çıldırtabiliyorsanız zaten forumun bi anlamı kalmamış demektir.

herneyse. Barışı uzaklaştırman tümüyle yanlış bir karardı. ama asa sende ya yapabilirsin. peki şunu yapabilirmisin ?

insanları yeniden forumda toplayıp bir İYİNİYET gösterip insanları forumda yeniden yazma ve forumda paylaşma aktivitelerini arttırmayı ?

ah unuttum o asa ile bunu yapma şansın yok. sadece İYİNİYET ile yapabilirsin.

yönetmek hoşgörü gerektirir. sinir ve ASARIM KESERİM herkes tarafından yapılabilecek oldukça BASİT davranış biçimleridir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yaklaşmıyorum tabi iyiniyet mi bıraktınız.
Her gün şuraya giren 20 kişiden başka kim kaldı ? Her girdiğimiz konunun altında bu konuyu okuyanlara bakınca acaba kaç farklı rumuz görüyoruz ?

Neredeyse birbirimize çaylara gitmeye başlayıp sonrada kısır çeyiz altın gününe çevireceğiz.

Ama burada sanki bir devlet kurumuymuş gibi parayla iş çevirmeye kalkıyorsunuz.

O kalan son 20 kişi de buradan gidecektir.

Gidip gitmeyeceğini tartışmak bile yersiz,sadece zamanı yaklaşıyor ve siz bunu hızlandırıyorsunuz.

Bu sizin görüşünüzdür saygı duyuyorum. Yalnız benim iyi niyetimi su istimal etmeyiniz. Burada bir yardımlaşma platformu mevcuttur. Herkes az çok birşeyler kazanıyor,kazandırıyor,trade ediyor. Forumda bir adet isteğe bağlı yenilik yapılıyor ve bunun bedeli 3$ veya 5$ gibi bir rakam. Bumudur sizi rahatsız eden ?

Biz bunu aşırı yoğunluk olmaması ve gerçekten rumuz değiştirmek isteyen kişiler için yaptık. Bu kadar basit.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayret valla ya.sembolik bir ücret konulmuş haklı olarak ne var bunda?? 3 dolar veremeyecek veya zarara uğrayacak veya veya iyinete 3 dolar bağışlayamayacak durumdamısınız??? o zaman iyinet foruma önem verip niye nickinizi değiştirmek isteyesiniz?

sembolik ücret olmazsa bu işin cılkını çıkaranlar ciddi olmayanlar ah ben hata yaptım eskiye dönüyüm diyenler çıkacaktır.

Herşeyi abartıp protesto etmeye bu kadar meraklı olmayın lütfen.köstek değil destek olun.ben 1 senedir değiştirememiştim.böyle bir fırsat bile teşekkürü hak eder.Mecbur değillerki buna??? sen üye olmuşun hangi nickle üye olduysan takıl olay bu.

Lütfen biraz sağ duyulu olun.Sıkıntısı olan sıkıntı yaratıp hakka girmesin.Memnun olmayanların 2 sene önce açtığı biryer var oraya gitsin.Orda bakalım burdaki anlayışın 5 de 1ini bulacaklarmı.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Banlanma sırası mı var ?
Gittikçe abartıyorsun bunu admin arkadaşım.
kalan 3 5 kişiyide sen at.
Senden öncekilerde aynı ASA yı ellerinde bulduklarında "buldumcuk " olmuşlardı
bir kez Gifted arkadaşla sohbet ettik msnde ve o günde üyelik banlanma furyası vardı. o bizden hangi userlerin yardım ettigini foruma faydalı olduğunu ve onları geri isteyip istemedigimizi sormuştu. ona olan inancımızla insanlara haber verdik bir iki geldiler.
ama o tür iyiniyetleri şu anda resmen yerin dibine sokuyorsunuz (kaka bir cümle kullandım kesin ya kırmızı kart yada ban gelir)
aslında şu işin tarifesini açıklasanızda bizlerde aramızda para toplayıp arada bi admin olsak şu asa bizimde elimize geçse....
sonra ilk işimiz şu elinde asa olupda insanları sopalayanları sopalasak. (kesin atar)
İYİNİYET olan İYİNET forumu tamamiyle şahsi sinirlerin forumu olmuş çıkmış
sevdigi insanları görmek için yada mesaj atmak için gelen insanları bile bu şekilde çıldırtabiliyorsanız zaten forumun bi anlamı kalmamış demektir.

herneyse. Barışı uzaklaştırman tümüyle yanlış bir karardı. ama asa sende ya yapabilirsin. peki şunu yapabilirmisin ?

insanları yeniden forumda toplayıp bir İYİNİYET gösterip insanları forumda yeniden yazma ve forumda paylaşma aktivitelerini arttırmayı ?

ah unuttum o asa ile bunu yapma şansın yok. sadece İYİNİYET ile yapabilirsin.

yönetmek hoşgörü gerektirir. sinir ve ASARIM KESERİM herkes tarafından yapılabilecek oldukça BASİT davranış biçimleridir.

Kimseyi banlama hevesinde değilim. Asla asayıda kullanan biri olmadım. Şu anda bireysel karar vermedim. 2 Kez forum kurallarını ihlal ettiği için 1 gün süre ile uzaklaştırıldı.

http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/114221-super-savci-gorevden-alindi.html

İlgili konuyu görünüz diye açtım buyrunuz. Yukarıda ilgili linki inceleyiniz ve görüşünüzü dile getiriniz.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakın 3-5 $ bu forum sayasinde 300 500$ kazananlar vardır aranızda , biraz empati yapın sürekli birilerini suçlayarak neyi değiştirebilirsinizki

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ki bu sepulchral'ında dediği gibi, keyfi bir olay. Değiştirirsiniz, değiştirmezsiniz size kalmış bir şey. 3 $ ile ne siz batarsiniz, ne sepulchral zengin olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5