İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Sahte Galaxy S3 Satan Siteler

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Daha önce IPhone 4 için yazdığım gibi bu seferde Galaxy S3 işine girmişler. 399TL'ye tabii yine.

Sakın inanmayın bulduklarımı bu başlık altından güncelleyerek ekleyeceğim.

Bu reklamlarlar genelellikle Facebook'ta çıkıyor. Dikkatli olun.

Sahtekar site: http://galaxyfirsatim.com/

İlgili site hakkında nitelikli dolandırıcılık suçlamasını İEM'deki arkadaşlarıma ilettim. BTK'yı da bilgilendirdim. Eğer etrafınızda zarar görmüş kişiler varsa bir dilekçe yazarak ellerindeki fatura, kargo adresi, isim v.s. ne varsa bildirerek en yakın polis karakoluna başvurunuz. Sizin başvurunuzda benim ki ile birleştirilecektir merak etmeyin.

Sizinde rastladığınız bu tür siteler varsa buradan ekleyiniz.

Diğer siteler;

* http://www.oprivate.com/galaxys3/

Saygılar.

Galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf konuyu gördüm kayıt oldum. Nasıl oluyor da nitelikli dolandırıcılık oluyor? Ürünü ben satıyorum. Neyin peşindesin? Kimi dolandırmışız? Kime ürün gitmemiş? Bunları ispatla. Aksi takdirde iftiradan ben sana karşı dava açacağım.

Galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca iPhone 4s falan demişsin. İletişim bilgilerini ver telefonda konuşalım. Bir ismi karalamak bu kadar kolay mıdır? Piyasaya daha yeni giriyorum. Hayatımda e-ticaret yapmadım. İlk defa bu işe girdim ve sizin gibi bazı insanlar yüzünden daha 3. günden soğumaya başladım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ayrıca iPhone 4s falan demişsin. İletişim bilgilerini ver telefonda konuşalım. Bir ismi karalamak bu kadar kolay mıdır? Piyasaya daha yeni giriyorum. Hayatımda e-ticaret yapmadım. İlk defa bu işe girdim ve sizin gibi bazı insanlar yüzünden daha 3. günden soğumaya başladım.
Bence siz önce nasıl oluyor da 399 tl ye s3 satıyorsunuz bunu açıklayın.

Galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteye girip bakın. Ürün 1. Sınıf %100 replikadır yazıyor. Ben sitede belirtmişim değil mi?

Galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani ürün çin malı. Alan bunu okuyup alıyor ve biz de geri dönüşlerde bilgilendiriyoruz. Sahtekar demek ne demek bana onu açıklayın. İyinet dahil, bu arkadaşla birlikte dava edeceğim ve gerekeni yapacağım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Siteye girip bakın. Ürün 1. Sınıf %100 replikadır yazıyor. Ben sitede belirtmişim değil mi?
Ürün resimleri orjinal s3 resimleri.
Ayrıca alt kısımda iphone aksesuar resimleri var.
Yani tamamen yanıltıcı bilgilerle sahte ürün satıyorsunuz.
Bu sizin yaptığınız televizyon reklamlarında ekranın altından süper hızlı şekilde geçen yazılara benziyor.

Galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürün resimleri orjinal s3 resimleri.
Ayrıca alt kısımda iphone aksesuar resimleri var.
Yani tamamen yanıltıcı bilgilerle sahte ürün satıyorsunuz.
Bu sizin yaptığınız televizyon reklamlarında ekranın altından süper hızlı şekilde geçen yazılara benziyor.

Siteye whois çektiniz mi ne zaman alınmış? Sitenin yapılması 2 gün sürdü bugün de reklamlar çıktı.

Yav arkadaşım uzatmanın ne alemi var? Adam onu orada görüyor alıyor memnun kalmazsa geri yolluyor. Neyin peşindesiniz?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Siteye whois çektiniz mi ne zaman alınmış? Sitenin yapılması 2 gün sürdü bugün de reklamlar çıktı.

Yav arkadaşım uzatmanın ne alemi var? Adam onu orada görüyor alıyor memnun kalmazsa geri yolluyor. Neyin peşindesiniz?
Üçkağıt yapanları teşhir ediyoruz.
Lütfen dava dilekçenizi verdikten sonra bir kopyasını da buraya ekleyiniz.
Ayrıca detaylı isim/adres bilgilerinizi de konuya yazarsanız insanların size açacakları dolandırıcılık davalarında kolaylık sağlamış olursunuz.
Eğer kendinize güveniyorsanız bu bilgileri paylaşmanız sorun yaratmayacaktır.

Galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üçkağıt yapanları teşhir ediyoruz.
Lütfen dava dilekçenizi verdikten sonra bir kopyasını da buraya ekleyiniz.
Ayrıca detaylı isim/adres bilgilerinizi de konuya yazarsanız insanların size açacakları dolandırıcılık davalarında kolaylık sağlamış olursunuz.
Eğer kendinize güveniyorsanız bu bilgileri paylaşmanız sorun yaratmayacaktır.

Şaka gibisiniz. Zaten buraya gelip yazmam bile bir ispat. Sanal pos kullanıyorum denizbanktan. Yurtiçinden sanal pos kullanıp dolandırıcılık mı yapacağız? Hadi diyelim ki yapıyoruz, niye gelip buraya kendimi savunuyorum?

Çoluk musunuz çocuk mu belli değil. Herkes işini yapsın. Bende işimi yapıyorum. Pazartesi görüşmek üzere.

Ayrıca forumun admini ile arkadaşım iletişime geçecek. Bakalım ben kimmişim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Burası iyinet olalı buradan konu silinmedi,silinmeyecek.
Admin de benim bu arada :tili

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Şaka gibisiniz. Zaten buraya gelip yazmam bile bir ispat. Sanal pos kullanıyorum denizbanktan. Yurtiçinden sanal pos kullanıp dolandırıcılık mı yapacağız? Hadi diyelim ki yapıyoruz, niye gelip buraya kendimi savunuyorum?

Çoluk musunuz çocuk mu belli değil. Herkes işini yapsın. Bende işimi yapıyorum. Pazartesi görüşmek üzere.

Ayrıca forumun admini ile arkadaşım iletişime geçecek. Bakalım ben kimmişim.

feriştahının kralı olsan ne yazar ? sustum sustum ama yeter yani yazmakta istemedim bas git besbelli amacınız sahtekarlık.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ödeme sayfası hiç güven vermiyor.

Ben de gerekli ekran görüntüleri ve video kaydını aldım incelesinler siteyi gerekli mercilere bildireceğim aldığım ekran görüntülerini.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşım kime istiyorsan ona şikayet et. Sen bana adını&soyadını ver ben seni İEM'de misafir edeyim görüşelim :)

Merak etme sen araştırmadan, soruşturmadan iş yapmam ben. O çin mali ürünün fiyatı 1699TL'de mi demişsin bu güne özel 399TL!

Bilişim hukukunu ve nitelikli dolandırıcılığın ne olduğunu belki bilmiyorsun ama sana açıklayacak kişilere hemen yönlendireyim. 3,5 ile 10 yıl arasında uzun uzun açıklasınlar sana.

Sen e-Ticaret'e yeni girmiş olabilirsin ama benim 50'den fazla sadece e-ticaret ile ilgili makalem ve 3 tane global çapta e-ticaret projesine imza atmışlığım var. Bir düşün sonra konuş bence.

Benim adım&soyadım belli bak yukarıda da yazıyor. Git hemen karakola şikayette bulun.

Ferhat_x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vayy bee demek böyle sitelerin ucuz mal satmalarının altında yatanlar bunlar. Çok tehlikeli hiç tavsiye etmiyorum bu tür sitelere kredi kartı bilgilerinin yazılmasını.

Yarın öbür gün başınıza her türlü şey gelebilir dikkatli olun derim.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Olarak Sanalpos ekranı denizbankın sitesine gidiyor. Bunun Neresi Güvenli Değil...

ve Arkadaşı Karalamışsınız ve Bu Sitede Karalama Yapmak İçin Forum Kurallarında Belge Gösterilmesi Gerekiyor Diye Bir İbare Yok Mu ?
Karalayacak Bir İbare Sizden Göremedim .. Burda Görevliler Görev Yaptığına Hiç Emin Değilim Nedense 1-2 Çocuğa Tespit Edilmiş Site
Kendi Kafalarına Göre Kullanıyorsunuz.. Forum Kurallarına UYUNUZ !

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
1. Olarak Sanalpos ekranı denizbankın sitesine gidiyor. Bunun Neresi Güvenli Değil...

ve Arkadaşı Karalamışsınız ve Bu Sitede Karalama Yapmak İçin Forum Kurallarında Belge Gösterilmesi Gerekiyor Diye Bir İbare Yok Mu ?
Karalayacak Bir İbare Sizden Göremedim .. Burda Görevliler Görev Yaptığına Hiç Emin Değilim Nedense 1-2 Çocuğa Tespit Edilmiş Site
Kendi Kafalarına Göre Kullanıyorsunuz.. Forum Kurallarına UYUNUZ !
Burada herhangi bir karalama söz konusu değildir.
Kişi s3 tanıtımı yapıp telefon satıyor ama sahte ürün gönderiyor.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada herhangi bir karalama söz konusu değildir.
Kişi s3 tanıtımı yapıp telefon satıyor ama sahte ürün gönderiyor.

Hocam Adam Özelliklere Yazmış:
Replika : %100 1. Sınıf replikadır. Normal Yazı Fontuyla Küçük Felanda Değil...
Ticarette İstediği Fiyatı Vermek Onun Hakkı .. Kendi Bilir...

Bazıları Wordpressi 2 TL kurur Bazıları 200 TL Buna Karışamadığımız Gibi ...
Adamın Verdiği Fiyata da Karışamayız.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Replika nın anlamını bilmeyen arkadaşlara da replika ne olduğunu söyleyeyim..

Aslında nedir REPLİKA

Çok güzel ailenizden kalan bir vazonuz var ve gerçek bir antika…
Bunu sergilemek istiyorsunuz ancak güzel bir kompozisyon oluşturamıyorsunuz. İşte Replika burada devreye giriyor… Kusursuz denecek kadar iyi kopyalanmış Replikalar kompozisyonunuz için tamamlayıcı unsur oluşturuyor…

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5