İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Sahte Galaxy S3 Satan Siteler

damlagundogdu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam konu hala aktif mi tam kestiremedim ama ben şu siteyi ( www galaxys3market com ) ifşa etmek için buraya üye oldum özelliklerinde replika dahi yazmıyor insanları dolandırmalarına seyirci kalamadım sizinde kalmadığınızı görmek çok hoşuma gitti açıkçası 12 sayfanın hepsini okudum :)

sanırsam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de galaxys3market sitesinden mağdurum. telefon aldım ama gelmedi hiç bir iletişim bilgiside yok elimde ne yapacağımı bilmiyorum :(

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Türkiye girişi o fiyata değil :) Bir de üzerine kâr koyup nasıl 699TL'ye satabilirler.

Ayrıca replika yazması güvenilir olduğunu göstermiyor. Replika zaten taklit/sahte ürün demek. Yasal olarakta bu ürünlerin satışı yasak.

Yasa dışı ürün için size fatura kesemeyeceği, kessede geçerli olmayacağı için her zaman risk altındasınız.

399, 699, 499 gibi fiyatlara ne IPhone ne de Galaxy S3 var. İtibar etmeyiniz.

Benim gördüğüm en ucuz Galaxy S3 1.320TL idi.

[MENTION=54630]sanırsam[/MENTION] Eğer ödemeyi kredi kartından veya banka havalesi ile yaptıysanız. Bankanızdan gerekli evrakları alarak en yakın savcılığa suç duyursunda bulunabilirsiniz.

sanırsam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hakan bey dediğiniz gibi gerekli evraklarla birlikte savcılığa başvurdum. evet haklısınız kesinlikle ama galyana geldik işte :( şimdi artık sonuç bekleyeceğiz.

- - - -Güncellendi - - - - - -

evet hakan bey dediğiniz gibi gerekli evraklarla birlikte savcılığa başvurdum. evet haklısınız kesinlikle ama galyana geldik işte :( şimdi artık sonuç bekleyeceğiz.

cihan4545

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam adama dava acacaz felen dıyorsunuzda ben sızden telefon aldım ilkte saat gonderdınız sonra aradım ozur dıledınız sonra bana telefon gonderdınız cakma s3 tmm neyse dedin gelen kutu ıcerısınde ne fatura var adıma kesılen nede kullanım klavuzu ve garantı kagıdı yok ayrıca aklıma imeili sorgulamak geldı bırden onuda sorguladım sziden aldıgım telfonun imail adresini telefon imeili sorguladıgımda imail adresi kayıtlı olmadıgı gordum yanı kacak mal gondermısınız arıyorum sızı solemek ıcın sunada trafikteyim felen filen bahane uydurup pazartesi gunune atıldı nasil oluyorda bu busekilde oluyor pazartesi ulastıgımda eger bu isin bi olur yolu bulunmazsa direk savciliga ve insan kaynaklarına suc duyurusunda bulunucam nasil olsa isim tel ve adres bilgileri elimde var vidiyoda cektim kargodan aldıgımdan ve paketi actıgım zaman kadar cekılen bı vıdıo kanıtımda var ve imail cakma oldugununa ve sızden aldıgıma dayıl kanıtımda var gerisini siz dusunun isterseniz tel verim 05467166720 arayın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5