İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Sahte Galaxy S3 Satan Siteler

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kişiyi savunmanızı yersiz buluyorum.
Ürün replika olarak satılmıyor.
Alta bir yere replikadır yazmak yeterli değil.
Ürün bir kere samsung s3 değil.Başka bir ürünmüş gibi satılamaz.
Ürün resimleri samsung s3 resimleri.Başka ürün resmi gösterip satış yapılamaz.
Savunmanızın mantıksız olması nedeniyle bu kullanıcının bir arkadaşı veya onu savunmak için burada bulunan bir üye olmanız muhtemeldir.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişiyi savunmanızı yersiz buluyorum.
Ürün replika olarak satılmıyor.
Alta bir yere replikadır yazmak yeterli değil.
Ürün bir kere samsung s3 değil.Başka bir ürünmüş gibi satılamaz.
Ürün resimleri samsung s3 resimleri.Başka ürün resmi gösterip satış yapılamaz.
Savunmanızın mantıksız olması nedeniyle bu kullanıcının bir arkadaşı veya onu savunmak için burada bulunan bir üye olmanız muhtemeldir.

1. si Hocam Ben Onun Ne Arkadaşıyım ve Ne Ahbabıyım .. Üye Tarihlerine ve Bilgilerine Bakarsan Bunu Anlamak Zor Değil.
2. si Ben Şanlıurfa'da askerlik yaptım ve replika ürünlerin cennettidir bir nevi orası..
Samsung S3 Resmini koyması doğal çünkü hiç bir farkı olmuyor arkasında bile made in samsung yazıları felan hepsi yazmakta...
Hiç bir şekilde China Yazmıyor.. Ben kendim aldığım için ve askeriyedeki tüm arkadaşlarım bu telefonlardan aldığım için biliyorum ve tanıyorum telefonları...

ve Fiyatlarıda arkadaşın şuan sattığı fiyatlar eğer adamınız düzgün olursa senelerce kullanırsınız ve sıkıntısız hiçbir sorun olmaz..
Ben samsung bir modelini aldım kullanıyorum 1 sene oldu.. ve telefoncuya goturdum aldığım fiyatın iki katına satıyordum. adam bana sahte bile diyemedi ben söyledim de anladı..

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve Arkadaş Sizi İEM ' de misafir edeyim demiş ya ...
Doğunun Tüm Polislerine Bak %80 'inde Replika Telefon Bulunur ve Gözümün Önünde İstanbul Çevik Kuvvetten Polisler Gelmişti Olaylardan Dolayı Adamlar 10 taneye yakın Replika Telefon aldı. Sadece bu gördüğüm sayı :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Ben sitenizi gezdim ama hiçbiyerinde replikasıdır yazdığını görmedim nedense? Ben görmediğime göre diğerleri de görmemiştir ki bu apaçık dolandırıcılıktır.Eğer sipariş verdiğimde beni arayıp e size çakma iphone satıyoruz diyosanız amenna ama sanmıyorum öyle olacağını.E madem kendinizi haklı görüyorsunuz bugün apple ye mail atıyorum isminizi kullanıp insanları dolandırıyorlar diye bakalım ne olcak?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Buradaki sorun sahte telefonun iyi olup olmamasi veya gercegine benzemesi degildir.
Kullanicilari yaniltnadan urunun vercek resimlerini ve bilgilerini yazarak urunun satilmasi dogru olandir.
Sayfadz yer alan bir cok ozellik sahte telefonda bulunmamaktadir.
Sanki gercek samsung s3 sstiyormus havasi verilip 1699 tl degil de 399 tl yazilmasi tamamen sahtekarliktir.
Bu sahtekarligi savunarak bir parcasi olmayin .

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25tey9s.png

En Alt Satırı Oku Orda Replika Diye Bişey Yazıyor...

Hocam savunmak değil .. Benimde başıma geldi. Ben Webmasterim Bütün Müşterilerim benden memnun. Kendini Bilmezin Biri Bir tane iş verdi.. Adam Bana 95 TL yolladı .. Bazı aksiliklerden yapamadık ve müşteri hakaretler yağdırdı ve hepsinin kanıtı vardı ve geri 100 TL yolladım adama işi yapmadığım için.. işte dolandırıcıdır kendisi söyledir kendisi bazı arkacı arkadaşlarda doğru soyler bu arkadaş yalan söylemez felan diye peşine yorum atmışlar. Böyle insanlardan nefret ediyorum kanıt yoksa suçlama da yok.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
bakalım samsung a mail attım mutlaka bi cevap yazıcaklardır neymiş işin özü almışlar mı isim hakkını; logoyu kullanmak için izinleri

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi hepberaber Samsung'a soralım :) herkesi mail atmaya davet ediyorum :)

Özkan merak ettim. Şu site senin dimi Sanalplanet... hani millete sıçrıyon ya ...
Wordpress'ten isim hakkı mı aldın yada sistemi sen mi yazdın .. Alttan Wordpress yazısını kaldırmışsın..
Ve Temanda Premium mu ona hiç bakmadım onu ücretli mi aldın diye hiç sormuyom :)

Ve Admin panel yani sanalplanet.com/wp-admin den wordpress resmini kaldırmıssın. anlaşılan sistemi siz yazmışsınız..
Wordpress yazısını demiyorum bile sizi birisi şikayet etmesin valla milyarlarca zarara girersiniz aman allahh

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Özkan merak ettim. Şu site senin dimi Sanalplanet... hani millete sıçrıyon ya ...
Wordpress'ten isim hakkı mı aldın yada sistemi sen mi yazdın .. Alttan Wordpress yazısını kaldırmışsın..
Ve Temanda Premium mu ona hiç bakmadım onu ücretli mi aldın diye hiç sormuyom :)

Ve Admin panel yani sanalplanet.com/wp-admin den wordpress resmini kaldırmıssın. anlaşılan sistemi siz yazmışsınız..
Wordpress yazısını demiyorum bile sizi birisi şikayet etmesin valla milyarlarca zarara girersiniz aman allahh

Wordpress Lisanslı bir şekilde ücretsiz dağıtılan bir sistemdir.Link veya banner bulundurma zorunluluğu yoktur.Açık kaynak kodludur.Tema Single Pro lisanslı Magazine3.com'dan alınmıştır(Kredi Kartı Ekstresini göndereyim).Onda da aynı şekilde SinglePro lisansında link&banner zorunluluğu yoktur.Matt Klaudi ye sorarsanız lisanslımı diye cevabı alabilirsiniz.

Wordpress logosunu kaldırdım diye siz gibi dolandırıcı olcaksam bütün wordpress cms kullananlar dolandırıcı

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress Lisanslı bir şekilde ücretsiz dağıtılan bir sistemdir.Link veya banner bulundurma zorunluluğu yoktur.Açık kaynak kodludur.Tema Single Pro lisanslı Magazine3.com'dan alınmıştır(Kredi Kartı Ekstresini göndereyim).Onda da aynı şekilde SinglePro lisansında link&banner zorunluluğu yoktur.Matt Klaudi ye sorarsanız lisanslımı diye cevabı alabilirsiniz.

Hocam Wordpress Lisanslı Ücretsiz Doğru Bişey Ama ...
Altında Wordpress Yazısını Silebilirsiniz Demiyor :) Ben Yanlış Mı Biliyorum.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Hocam Wordpress Lisanslı Ücretsiz Doğru Bişey Ama ...
Altında Wordpress Yazısını Silebilirsiniz Demiyor :) Ben Yanlış Mı Biliyorum.

silmek suçtur da demiyor ? ve kimseyi bu nedenle suçlamıyor da.Konuyu değiştirmeyin diğer webmasterlere de soruyorum bakalım dolandırıcımısınız?

Samsung a mail atmaya davet ediyorum diğer webmasterleri :)

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Wordpress logosunu kaldırdım diye siz gibi dolandırıcı olcaksam bütün wordpress cms kullananlar dolandırıcı

Benim Eğer Dolandırıcı Olduğumu Kanıtlamazsan Sabah'a Kadar... O Saatten Sonra Ben Devreye Girecem ve Ben Kanıtlayacam..
Kim Olduğumu ve Senin Ne Olduğunu .. Sonra Burda Ağlama Sitem Çöktü.. Elimden Alındı.. Mahkemeye Verilmişim Felan Diye..

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Benim Değil .. O Siteyi Değil Ben Farklı Bir Kişiyim... Benim Dolandırıcı Olduğumu Kanıtlıcan ... Sabah 9'a Kadar Vaktin Var... Benim O Siteyle Hiçbir Alakam Yok. :) Şimdi Bana Kanıtlaman Lazım..

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1. Olarak Sanalpos ekranı denizbankın sitesine gidiyor. Bunun Neresi Güvenli Değil...

ve Arkadaşı Karalamışsınız ve Bu Sitede Karalama Yapmak İçin Forum Kurallarında Belge Gösterilmesi Gerekiyor Diye Bir İbare Yok Mu ?
Karalayacak Bir İbare Sizden Göremedim .. Burda Görevliler Görev Yaptığına Hiç Emin Değilim Nedense 1-2 Çocuğa Tespit Edilmiş Site
Kendi Kafalarına Göre Kullanıyorsunuz.. Forum Kurallarına UYUNUZ !

Sanal Pos hakkındaki bilgi seviyeniz nedir? Kredi kartı bilgilerinin yazıldığı sayfada SSL sertifikası bulunmuyor. Buraya girilen bilgiler nereye gönderiliyor belli mi?

Evet denizbankın sitesine yönleniyor ancak kredi kartı bilgilerinin yazıldığı sayfada SSL SERTİFİKASI OLMADIĞI İÇİN, o bilgiler şifrelenmeden gönderiliyor ve bu bilgiler denizbankın sanal posuna ulaşmadan önce başka formlar aracılığıyla bir yerlere daha gidiyor olabilir.

Bilgilerin şifrelenmeden gönderilmesinin anlamını biliyor musunuz?

SSL sertifikaları ve Sanal Pos ile ilgili projelerim var kendi bilgi seviyenizi söyleyin ona göre teknik anlamda teknik bilgilerle anlatayım size?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Benim dolandırıcı olduğumu nerden çıkardın.. Bana bir kanıt ver ben kendimi dolandırıcı diye tüm sitelerde yayınlayacağım..
Adım Deniz AKBULUT , Şehir : ORDU , Yaş : 25 , TC: 51151573974 , Tel : 0543 337 45 49, Gazi Üniv. 2 Yıllık Bilg. Bölümü Mezunuyum..

Benim Eğer Dolandırıcı Olduğumu Kanıtlamazsan Sabah'a Kadar... O Saatten Sonra Ben Devreye Girecem ve Ben Kanıtlayacam..
Kim Olduğumu ve Senin Ne Olduğunu .. Sonra Burda Ağlama Sitem Çöktü.. Elimden Alındı.. Mahkemeye Verilmişim Felan Diye..

açık tehtit yapacak kadar düşüyorsunuz :) sitemi hekliycekmiş bide :) hekle bakalım.Wordpress e de şikayet et deli logonu kaldırmışlar de.Sonra babana da şikayet et.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e de şikayet et :) ok_?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Site Benim Değil .. O Siteyi Değil Ben Farklı Bir Kişiyim... Benim Dolandırıcı Olduğumu Kanıtlıcan ... Sabah 9'a Kadar Vaktin Var... Benim O Siteyle Hiçbir Alakam Yok. :) Şimdi Bana Kanıtlaman Lazım..

site senin değilse niye viyaklıyosun :) madem kankan bırak kendi gelsin savunsun sanane *

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site senin değilse niye viyaklıyosun :) madem kankan bırak kendi gelsin savunsun sanane *

1. si Siteyi Tanımadığımı Belli Ettim.
2. si Ben Babama Şikayet Etmem Samsung diye ağlayan sensin sikayet edelim diye uğraşan sensin ...
3. sü dolandırıcı dedin.. Bende bunu kanıtlamanı istiyorum. Tehdit Değil .. Sadece Söylediğin sözün arkasını görmek istiyorum...

Belge Olmadan Dolandırıcı lafını kullanmak çok kolay.. Ben Bunun önüne geçmeye çalışıyorum belge koyun tamam deyip çekilecem...
Ama Özkan Senin Baban Dolandırıcı Desem ... dolandırıcı mı olmuş oluyor... kanıt olmadan hiç birşey legalpara edilemez kural budur...
Kanıtları bekliyorum özkan.. seni ailenede rezil ederim ailenin adı da kullanılır seni bulmak en kolayı zaten.

ve SSL Konusunda ne kadar bilgim var ...
Eğer Banka Posu Verdiyse Eğer Buna Ne Ben Karışırım Nede Sen ... Adamlar Kontrolü Nasıl Yaptıklarını Nasıl İrdelediklerini Senin Bilgin Çokmuş Sen Biliyorsun...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
1. si Siteyi Tanımadığımı Belli Ettim.
2. si Ben Babama Şikayet Etmem Samsung diye ağlayan sensin sikayet edelim diye uğraşan sensin ...
3. sü dolandırıcı dedin.. Bende bunu kanıtlamanı istiyorum. Tehdit Değil .. Sadece Söylediğin sözün arkasını görmek istiyorum...

Belge Olmadan Dolandırıcı lafını kullanmak çok kolay.. Ben Bunun önüne geçmeye çalışıyorum belge koyun tamam deyip çekilecem...
Ama Özkan Senin Baban Dolandırıcı Desem ... dolandırıcı mı olmuş oluyor... kanıt olmadan hiç birşey legalpara edilemez kural budur...
Kanıtları bekliyorum özkan.. seni ailenede rezil ederim ailenin adı da kullanılır seni bulmak en kolayı zaten.

ve SSL Konusunda ne kadar bilgim var ...
Eğer Banka Posu Verdiyse Eğer Buna Ne Ben Karışırım Nede Sen ... Adamlar Kontrolü Nasıl Yaptıklarını Nasıl İrdelediklerini Senin Bilgin Çokmuş Sen Biliyorsun...
kankana sahtekar dedim.Siz dedim farkettiysen.Sen de onu savunduğun için daha doğrusu onun kim olduğunu göstermek için sen de aynı duruma düşüyorsun farkında olmadan.Allaha Şükür hiçbi işimi dolaylı yollardan yapmadım.Herşey yasaldır.Devletten veya başkasının hakkını yemekten kaçarım. Peki ben kimim? Bana anlat ilk? Teknoloji haberleri yapan bir sitenin sahibiyim yani BLOGCUYUM.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5