İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Sahte Galaxy S3 Satan Siteler

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buraya kayıt olduğunuz mail adresi ile, ilgili linkteki kullanıcının bu postunda geçen mail adresindeki benzerlikten bahsediyorum ;)

Zaten adres bilgileriniz de açık açık belirtilmiş sayın Se**** Ça** ;)

Hü*** caddesi Ti*** iş hanı */*5 Ulus / Ankara.

Cinsel ürünler satmışsınız zamanında RE** Fantazi Ürünler olarak.

Sanal Posttan Bankanın kestiği vergi müşteriyi bağlamaz ;) Müşteriye irsaliyeli fatura şarttır ;)

Neyse Maliye biraz araştırsın bakalım hesap hareketlerini v.s bilgilerinizi çıkar ortaya.

İyi forumlar.

Yazmayacaktım Ama Dayanamadım .. :) by_karahan kardeşim bu maliye sadece senin istediğin kişilere mi bakıyor..
Şu Senin Sattığın sosyal-ağ sitesi ile ilgili vergin hakkında niye maliye bir şey yapmıyor.. ve bu forumda bir fikir var..
Sadece Yetkililer Haklıdır .. Tamam Sizin Dediğiniz Olsun.. Bu Yüzden R10'dan geridesiniz...

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yazmayacaktım Ama Dayanamadım .. :) by_karahan kardeşim bu maliye sadece senin istediğin kişilere mi bakıyor..
Şu Senin Sattığın sosyal-ağ sitesi ile ilgili vergin hakkında niye maliye bir şey yapmıyor.. ve bu forumda bir fikir var..
Sadece Yetkililer Haklıdır .. Tamam Sizin Dediğiniz Olsun.. Bu Yüzden R10'dan geridesiniz...

Sadece benim istediğim kişilere değil devletin bütün birimlerinin herkesin aklında kolay kalsın diye 3 haneli numaraları var kardeşim ;)

Telefon bağlantısı olan herkes zahmet edip o 3 haneli basit numarayı tuşlayarak gerekli şikayetini yapabilir ;)

Nasıl bir düşünceyle Maliye'nin bana özel işlem yaptığını çıkartabildiniz hayretim şaştı doğrusu :) Devlet herkesin devleti, herkese kapıları açık ;)

Biz haklarımızı bildiğimiz için ve bu kimsenin işine gelmediği için bu durumdayız kardeşim ;)

Ben sosyal ağ sitesi mi satmışım? Merak ettim hangi siteymiş o :) Benim hiç sosyal ağ sitem olmadı da :)

Son olarak, bahsettiğin forumda haksız da olsa eğer satıcının belli bir forsu varsa şikayet konuları anında silinir ;)

Bizim gözümüzde bir kullanıcının firma olması, şahıs olması, büyük olması, küçük olması, forslu olması ayrıt edici nitelikler değildir.

Bizim ayrıt edici niteliklerimiz "haklı" ve "haksız" kavramları üzerinedir kardeşim ;)

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece benim istediğim kişilere değil devletin bütün birimlerinin herkesin aklında kolay kalsın diye 3 haneli numaraları var kardeşim ;)

Telefon bağlantısı olan herkes zahmet edip o 3 haneli basit numarayı tuşlayarak gerekli şikayetini yapabilir ;)

Nasıl bir düşünceyle Maliye'nin bana özel işlem yaptığını çıkartabildiniz hayretim şaştı doğrusu :) Devlet herkesin devleti, herkese kapıları açık ;)

Biz haklarımızı bildiğimiz için ve bu kimsenin işine gelmediği için bu durumdayız kardeşim ;)

Ben sosyal ağ sitesi mi satmışım? Merak ettim hangi siteymiş o :) Benim hiç sosyal ağ sitem olmadı da :)

Son olarak, bahsettiğin forumda haksız da olsa eğer satıcının belli bir forsu varsa şikayet konuları anında silinir ;)

Bizim gözümüzde bir kullanıcının firma olması, şahıs olması, büyük olması, küçük olması, forslu olması ayrıt edici nitelikler değildir.

Bizim ayrıt edici niteliklerimiz "haklı" ve "haksız" kavramları üzerinedir kardeşim ;)

http://forum.iyinet.com/site-satisi/130420-soru-cevap-sosyal-ag-sitesi-satilik.html şu konu senin herhalde ..

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşın biri gelmiş kütür kütür elin herifini ısrarla savunuyor. Burdakiler de aptal ya anlamadı ne amaçla savunduğunu. Vatandaşı daha önceden tanıyan bir zat rica etmiş onu savunuyor. Yada üye adını aldı tamamiyle kendisi kütür kütür savunmaya çalışıyor.

Nitelikli gözükmese de bir dolandırıcılık var. Nedir dolandırıcılık? oraya koymuşsunuz orjinal makinelerin fotoğraflarını bilmem kaç liradan şu fiyata düştü diyorsunuz. insanları kandırıyorsunuz replika diye yazılmış diyorsunuz adam replika nedir bilmeyebilir. Çin malıdır falan yazsanız satılabileceğini mi sanıyorsunuz.

Ayrıca bu tarz çin mallarını sahibinden.com da çok gördüm 80TL ile 150tl arasında almayanı dövüyorlar.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
[MENTION=10520]CaLViN[/MENTION] Bence konunun kilitlenme vakti gelmiş te geçiyor :)

extremedesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim annem dolandırıldı dün akşam bana haber verdiler. hemen şikayet edicem bu siteyi nasıl yol izlemeliyiz?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşlar bir daha uyarıda bulunmayacağım ve konudan uzaklaştırma yapacağım.Lütfen konu dışı tartışma yapmayın. [MENTION=21698]denizakbulut[/MENTION] lütfen buradaki insanlara sataşmayın.
Bariz bir şekilde bu sahtekar siteyi savunuyorsunuz.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir daha uyarıda bulunmayacağım ve konudan uzaklaştırma yapacağım.Lütfen konu dışı tartışma yapmayın. [MENTION=21698]denizakbulut[/MENTION] lütfen buradaki insanlara sataşmayın.
Bariz bir şekilde bu sahtekar siteyi savunuyorsunuz.

Tek Bir Kelimeyle Söylüyorum. Burdaki Bilgisiz ve Kendini Beğenmişlerle Hiç Uğraşmıcam...
Admin 1 Gün Oldu. Kanıt Gösterilmedi Her Önüne Gelen Böyle Konu Açıp Bunlar Dolandırıcı Deyip Kanıt Göstermeden İzin Varsa Birazdan 500-600 Tane Konu Açılırsa Hiç Şasmayın Bunlar Dolandırıcı Sunlar Dolandırıcı diye..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Tek Bir Kelimeyle Söylüyorum. Burdaki Bilgisiz ve Kendini Beğenmişlerle Hiç Uğraşmıcam...
Admin 1 Gün Oldu. Kanıt Gösterilmedi Her Önüne Gelen Böyle Konu Açıp Bunlar Dolandırıcı Deyip Kanıt Göstermeden İzin Varsa Birazdan 500-600 Tane Konu Açılırsa Hiç Şasmayın Bunlar Dolandırıcı Sunlar Dolandırıcı diye..
Ne kanıtından bahsediyorsunuz ?
Sitenin sahtekarlık yaptığını kanıtlamak için nereye bakılmalı ?
Kanıt nerede aranmalı ?
Gerçek ürün reklamı yapıp sahte ürün satıldığı iddiasını siteye bakınca göremiyor musunuz ?
Bu sahtekarın yandaşlığını yapmayın.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kanıtından bahsediyorsunuz ?
Sitenin sahtekarlık yaptığını kanıtlamak için nereye bakılmalı ?
Kanıt nerede aranmalı ?
Gerçek ürün reklamı yapıp sahte ürün satıldığı iddiasını siteye bakınca göremiyor musunuz ?
Bu sahtekarın yandaşlığını yapmayın.

Hangi ETicaret Sitesi Ürünlerin Gerçek Resimlerini Çekip Yayınlıyor.. Yada Bilgilerini Kendileri Netten Almadan Giriyor..
Telefon İçin Söylüyorum... Sadece Hepsiburada Hariç... ve gittigidiyorda dünyalarca var ve bir tekiniz bile laf söylemiyor...

ve Siteden Ürün alan biri var mı ? varsa alıp ürünü başka ürün mü gelmiş ?
ödeme yapmış ürün mü gelmemiş ? kanıt budur polis bunlara bakar sadece siteye değil

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hangi ETicaret Sitesi Ürünlerin Gerçek Resimlerini Çekip Yayınlıyor.. Yada Bilgilerini Kendileri Netten Almadan Giriyor..
Telefon İçin Söylüyorum... Sadece Hepsiburada Hariç... ve gittigidiyorda dünyalarca var ve bir tekiniz bile laf söylemiyor...

ve Siteden Ürün alan biri var mı ? varsa alıp ürünü başka ürün mü gelmiş ?
ödeme yapmış ürün mü gelmemiş ? kanıt budur polis bunlara bakar sadece siteye değil
Hepsiburada kaçak telefon satmıyor bildiğim kadarıyla.Kaldı ki satsalar bile gerçek resimlerini yayınlıyorlar.
Temsili olaran ürünün bir benzerini yayınlayabilirler lakin sahte bir ürün satarken gerçek resimlerini yayınlamıyorlar.
Bu tür sitelerin sahtekarlığının kanıtlanması için ürün almaya gerek yoktur.
Kaldı ki burada tartışılan sahte telefonu gönderiyorlarmı göndermiyorlarmı yoksa parayı alıp kaçıyorlarmı değil.
Biz burada orjinal bir ürünün reklamı yapılarak sahte ürün satılmasının sahtekarlık olduğundan bahsediyoruz.
Kaldı ki sizin bahsettiğiniz aşamalarda telefon gönderiliyormu,iadesi varmı gibi konular işin ikinci aşaması.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve Replikanın Ne Olduğunu Yazdım. Açıkladım Okuma Özürlü Arkadaşlar.. Arkadaşlarının Tavsiyesiyle Yazıyorlar..
Bari Oruç Tutmayında Oruçunuz Boşa Gitmesin.

extremedesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

benim annem buradan alışveriş yaptı, vazgeçmek istiyor sanal postan kredi kartıma iade etmesi için iletişime geçecek bir şahıs bulamıyoruz. annem bana sormadan kafasına göre iş yapmış biraz danışsa tabi engellerdim. ama işte cahillik. neyse bırakın iptal işlemini bir maile cevap yazmıyor. sonra bu şahıs savunuluyor. gelsin bana desin beyefendi tamam ben annenizin kredi kartına iadesini yapıyorum desin ben buradayım ürünü gönderiyorum desin ürünü. yok cevap yok adam ortada yok siz ne düşünürsünüz.

denizakbulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha Yazmam Admin Uyardı.. Doğruları Söylediğim İçin..
Neyse Siz Milleti Kendi İstediğiniz Gibi Karalamaya Devam Edin.. Ha Dikkatli olun sağlam biri şirket birini de böyle
şikayet ederseniz söyleyinde halinize gülim..

Gidipte Avukata Boş Bir İki Adam İçin 1-2 Milyar Veremem Yoksa Ücretsiz Olsa Hiçbir Şekilde
Böyle Konuşamıcağınızı Sizde Bilirdiniz..

- - - Updated - - -

benim annem buradan alışveriş yaptı, vazgeçmek istiyor sanal postan kredi kartıma iade etmesi için iletişime geçecek bir şahıs bulamıyoruz. annem bana sormadan kafasına göre iş yapmış biraz danışsa tabi engellerdim. ama işte cahillik. neyse bırakın iptal işlemini bir maile cevap yazmıyor. sonra bu şahıs savunuluyor. gelsin bana desin beyefendi tamam ben annenizin kredi kartına iadesini yapıyorum desin ben buradayım ürünü gönderiyorum desin ürünü. yok cevap yok adam ortada yok siz ne düşünürsünüz.

Resim Göster Kardeşim Sende Benim Evimden Hırsızlık Yaptın.. Ama Gördüm Yakalayamadım Seni...
Mutlaka Ödeme Yaptığına Dair Bir Fiş Bişey Vardır Göster Adamı Kendim Ellerimle Bulacam Sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5