İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sakın forumlanmayın :)

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D Çok güzel olmuş..
Ne yazık ki Türkiye'de internet kullanan her 50 kişiden 3'ü forum sahibi :mad:

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma kendini fazla kaptırmış bir arkadaş :D

Annesi yemek yaptıktan sonra:
-Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne....

[/B]

İnsan bazen bilgisayar'da alıştıgı kelimeyi reel'de söylüyebiliyor:))
Yukarıdakini annemize desek o nedir der:p

Mekhann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çilesini çektiğim tek dert arkadaşlarımla gezerken oluyor.
arkadaşlarımın hepsinin evinde internet bağlantısı vardır ama hiçbirisi web ile ilgili değildir.
bazen yanlarında otururken bi konu açılır
o konudan bi girerim bi bakmışım photoshop,webtasarım terimlerinin içindeyim :D
cocuklara bakmışım hepsi anlıyo numarasına yatıyor :D

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hahaha super, bende birkac anormallik var. Mesela yanimda arkadasim bi konu hakkinda benimle konusuyorken, baska bir konuyu dusunmeye basliyorum ve gercek anlamda daliyorum. Kendime geldigimde yanimdaki ile muhabbetin devam ettigini farkediyorum ve ona sordugumda mantikli cevaplar verdigimi soyluyor.

Onunla yaptigim sohbeti o an hatirlamiyorum ancak o konusmada gecmis ve benim konusma esnasinda ogrendigim bilgi ihtiyac aninda ortaya cikiyor. Ben odev yapmayi sevmeyen bir ogrenciydim, derslerimde hep dinlemem sayesinde basarili oldum. Okulda aldigim bilgiyi ne zaman ogrendigimi hatirlamamda cok basima gelir ve beni bunu nasil ogrendigim konusunda cok dusundururdu.

Bazen arac surerken dusunmeye basliyorum ve onca yolu nasil geldigimi hatirlamadigimi farkediyorum ve son olarakda bisey kafama cok takilmissa, sabah gozlerimi actigim an aklimda bu sorunun cozumu ile uyaniyorum. Sanki uykudan uyanmasini beklediginiz kisi gozlerini acinca ona soylemeniz gereken onemli birseyi soylemis gibi..

Bilgisayar yuzunden iyice robotlasiyormuyum ne.. Disk defragment yapar gibi en az islem yapildigi vakit(uyurken) beynim yeni bir modda soru cozuyor sanki :)

Sen neymişsin be hocam.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bir de "kaynak göster" modası var internette. yakında ders anlatan hocalara da kaynak göster denecek sınıfta bu gidişle. geyik güzel tabii ama biz çok seviyoruz herşeye kendimizi kaptırmayı.

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabah biri uyandırmaya geldiğinde kaldırmaya çalışırken (malum sabah doğru anca yatmışım) sitelerle ilgli falan bişeyler söylediğimi, yeni projelere parmak bastığımı söylüyorlar :D bu kadar üstüne düşmemek lazım yakında toplu terapiye gidebiliriz. yada iyinete terapi servisi açılsada olur :p

Mywedding tebrikler güzel yazı.

Kenantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakın bir arkadaşımın başına gen bir olay;
Delikanlı yatagında uyumaktadır uzun geçen bir cumartesi gecesi sonrası pazar sabahının ilk saatleri ile yatılmıştır.Esaskız odaya girer delikanlıyı öperek uyandırmaya niyetlenir öpücük sonrası gözlerini aralayan esas oğlan mahmur gözlerle bakarak sorar "Hangi sitedeyiz" kız kısa bir hıh der esas oğlan tekrar sorar yaw "hangi sitedeyiz":D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Emeğine sağlık diye birşey yoktur, bunu kim ilk çıkarıp icat ettiyse emeği kırılsın yerin dibine batsın. Dilini eşek arısı soksun, insanın eline koluna sağlık diye temennide bulunur, emeğin sağlığı olmaz. Repçi gençlik sizi.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Emeğine sağlık diye birşey yoktur, bunu kim ilk çıkarıp icat ettiyse emeği kırılsın yerin dibine batsın. Dilini eşek arısı soksun, insanın eline koluna sağlık diye temennide bulunur, emeğin sağlığı olmaz. Repçi gençlik sizi.

Emeğine kuvvet demek lâzım dimi hocam? :D

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3,4 gün aralıksız pc başında uyumadıgım bir zaman geri dönüşüm kutusuna sigaramın külünü boşaltmaya çalışmıştım :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hahah güzelmiş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5