İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saldır İyinet Saldır

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam tamam konuyu bölme senle sonra hesaplaşcaz :p
Kaçar numune istediniz,ben 3'er tane dedim :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bence oradaki ücretsiz numuneye tıklayacaksınız diğerleri sipariş için yapılmış.Ben hiç sipariş vermeyip sadece ücretsiz numune istedim.Size gelenlerin yanında ücrette isterlerse şaşırmayın :p

Hatta bu dediğim kesin gibi çünkü girin siteye ürünler kısmına sipariş vermeye çalışın aynı sayfaya gidiyor.Yani adamlar bu sayfadan normal satış yapıyor isteyen numune gönderiyorlar :D Size baya bir gelicek desenize bare fazla pahalı olmasa...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet neyse arkadaşlar bana gelicek ücretsiz ben artık yer yer size anlatırım :p

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem ücretsiz numune işaretli, hemde üstte sipariş adetleri ekli ise adamlar napacağına şaşırır galiba, ben para mara vermem kardeş al kargocu geri gönder haberim yok bunlardan aaaa dicem :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Developer' Alıntı:
Hem ücretsiz numune işaretli, hemde üstte sipariş adetleri ekli ise adamlar napacağına şaşırır galiba, ben para mara vermem kardeş al kargocu geri gönder haberim yok bunlardan aaaa dicem :p
Oda diyecek o zaman size ücretsiz numunede yok.He bu arada bakın arkadaşlar bundan sonra sipariş verecekler sipariş kısmına adet filan yazmıyor sadece numune istiyorumu işaretliyor bana bir + rep veriyor :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Oda diyecek o zaman size ücretsiz numunede yok.He bu arada bakın arkadaşlar bundan sonra sipariş verecekler sipariş kısmına adet filan yazmıyor sadece numune istiyorumu işaretliyor bana bir + rep veriyor :p
Kardeş ben her türlüsünü yazdım .Para derse Developer gibi haberim yoktu derim. :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw adamlarda şimdi sevinip kolileri hazırlıyorlardır baya satışı patlattık diye :D

Bilmiyorlar tabi gittiği her yerden benim haberim yok ben yollamadım diyeceklerini :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Yaw adamlarda şimdi sevinip kolileri hazırlıyorlardır baya satışı patlattık diye :D

Bilmiyorlar tabi gittiği her yerden benim haberim yok ben yollamadım diyeceklerini.
Derim bunları iyinet'teki ibrahimkoknar yollatmıştır parayı ondan alın :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pcqopat.Com' Alıntı:
Derim bunları iyinet'teki ibrahimkoknar yollatmıştır parayı ondan alın

Evet sitesinin adreside www.ibrahimkoknar.net hemen gidip basın :D Onlar whois bilgilerinden ibrahimi tespit edip çoktan yola koyulurlar.Yaw bu arada ben kredi açarım yaklaşık 2-3 milyara ihtayacı olacak.Evet lütfen ibrahim koknar için yardım kampanyası başlatalım.:p

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet öyle deriz ibrahim köknar yollatmış parasını ondan alın diye:D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi gene bebe bezi gibi taklaya geldik desenize :)

yok abi bundan sonra kendimi tutucam beleş olan herşeye atlıyoz :p

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÜCRETSİZ 5' li Paket numunelerimizden istemek için tıklayınız...
diyor yani adet yazsanızda 5tane geliyor herbirinden bir tane

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cınaroğlu' Alıntı:
ÜCRETSİZ 5' li Paket numunelerimizden istemek için tıklayınız...
diyor yani adet yazsanızda 5tane geliyor herbirinden bir tane

Dostum birde normal ücretli sipariş vermeye dene bakalım.Oradan nereye çıkacaksın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi